HwBox

HwBox 1st O.M.G. Event 2012: Overclocking - Modding - Gaming

Recommended Posts

Gratz παιδες για την ιδεα, την οργανωση και την υλοποιηση !!

Θελει πολυ τρεξιμο και πολυ ωρα στα τηλεφωνα για τετοια διοργανωση.

Αντε και με το καλο να τα πουμε απο κοντα λοιπον ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε κανα νεο προσωπο γιατι εχω βαρεθει συνεχεια τον παστελιδη και τον Ιασωνα.

Ειδικα τον σοφο που τον βλεπω καθε μερα στην δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγουμενο event αν δεν αλλαζατε στο τελος την ημερομηνια θα με βλεπατε...

Ειχα κατεβει Αθηνα για δουλειες και το ειχα κανονισει κιολας να ερθω, αλλα, τελικα δεν εκατσε.

Δε πειραζει, αυτη τη φορα θα ειμαι εκει :)

Απλα, αν θα εχει parking κρατηστε μια θεσουλα και για μενα γιατι απο επαρχια θα ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα.....:(

Χορευει η μικρη μου στην λυρικη στις 23 του Ιουνη!!

Ισως να περασω μια βολτα αργα.

Μετά το τέλος του event τα συγκεκριμένα κουτιά θα "γεμίσουν" με hardware και θα γίνουν δωρεά στον ΜΚΟ Φροντίδα.

Πολλα πολλα ΜΠΡΑΒΟ!!

Σας αξιζουν συγχαρητηρια!!

Edited by NIKOSE
Link to comment
Share on other sites

@E||hnas σου κρατήσω εγώ μία θεσάρα :D

@NIKOSE Πέρνα ότι ώρα θέλεις! Εμέις θα έιμαστε εκέι απο το πρωί και θα φύγουμε μάλλον αργά το βράδυ! Εάν δεν προλάβεις μέχρι τις 20:00 που θεωρητικά θα τελειώσει το event (οι άλλοι θα benchάρουν ακόμα άμα έχει μέινει άζωτο :hehe:) πέρνα για μια μπύρα απο την ταράτσα ;)

@FireKiller Θα έχουμε άζωτο, θα έχουμε άπειρο hardware θα έχουμε και χώρο! Εάν θέλεις φέρε τα πράγματά σου και εάν όλα πάνε καλά (να φτάσει το άζωτο εννοώ) θα benchάρεις και εσύ!

Αλλιώς τα ζευγάρια έιναι:

Aristidis - Stelaras

Mortsiboy - Phil

Timoleros - Chaos

Link to comment
Share on other sites

Αλλιώς τα ζευγάρια έιναι:

Aristidis - Stelaras

Mortsiboy - Phil

Timoleros - Chaos

OK, τις παλίες καραβάνες τις ήξερα....χαίρομαι ειλικρινά που ο φίλος Τίμος με τον Chaos θα παίξουνε.....Ακόμα θυμάμαι ένα μεσημεράκι με τον Τίμο στην καλλιθέα που παιδεύαμε μια Classified και έναν 920....:P Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

OK, τις παλίες καραβάνες τις ήξερα....χαίρομαι ειλικρινά που ο φίλος Τίμος με τον Chaos θα παίξουνε.....Ακόμα θυμάμαι ένα μεσημεράκι με τον Τίμο στην καλλιθέα που παιδεύαμε μια Classified και έναν 920....:P Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα.

ναι...τα παιδιά ειναι πολύ ζεστά και εχουν πολύ όρεξη, πιστεύω θα κάνουμε καλή δουλίτσα όλοι μαζί :D

το hardware θα είναι παρα πολύ και θα παίξουν διάφορες εναλλαγές για διαφορετικά bench, έτσι ώστε να μπορέσουμε χτυπήσουμε όσες περισσότερες "πρώτες" θέσεις γίνεται σε διαφορετικές κατηγορίες ;)

Πραγματικά θα ήθελα σε αυτό το event να υπάρχει πολύ θετική ενέργεια και χαμόγελα και πιστεύω οτι ολα θα είναι άψογα και θα περάσουμε super :T:

Ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια, ελπίζω να μπορέσετε να έρθετε όλοι ώστε να γνωριστούμε και απο κοντά :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και θα έχω τελειώσει την εξεταστική, θα κάνω ότι μπορώ για να παρευρεθώ! Θα χαρώ πάρα πολύ να σας γνωρίσω από κοντά! ;)

Πολλά συγχαρητήρια για την διοργάνωση!!! :T:

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να εισαι Ελλαδα Σπύρο?

Μην αρχίσεις και εσύ τα περί Αυστρίας :funk:..

Ρεπάρω normally εκείνο το 3ημερο οπότε ευκαιρία είναι ... ε και σαν event είναι must be there.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now