Recommended Posts

και ας ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου υγεια πανω απο ολα να εχουμε και δυναμη!!!!να περασουμε ομορφα και ησυχα Χριστουγεννα με αγαπη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα και πάνω από όλα ευτυχισμένο το 2013 με υγεία και αγάπη!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για όλη την δουλειά που γίνεται μέσα στο site αν και σας το έχω ξαναπεί και παρόλο που οι υποχρεώσεις με κρατούν από το να συμμετέχω παραπάνω από ότι τώρα σας παρακολουθώ συχνά και έχω να πω πως είστε ΚΟΡΥΦΗ!!!Φυσικά ένα μεγάλο μπράβο και σε όποιον σκέφτηκε και την παρουσίαση του διαγωνισμού η οποία τα σπάει!!!

Υ.Γ Αν ο διαγωνισμός είναι ίδιος σε ώρες ψαξίματος με τον περσινό θα σας αγαπήσω ακόμη περισσότερο!!!

Υ.Γ 2 Αν είναι ο διαγωνισμός να φέρει περισσότερες εγγραφές και έστω και 1-2 από αυτούς να μείνουν όπως έμεινα εγώ πέρσι ας είναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές σε όλους!

Εύχομαι το 2013 να είναι για όλους μια χρονιά αγάπης, ευτυχίας, δημιουργικότητας αλλά και η αφετηρία για όλους στον δρόμο της ανάκαμψης!!!

"Θα κάνω μόνο μια ευχή για τον καινούργιο χρόνο

να είναι πλούσιος στις χαρές και πάμφτωχος στον πόνο."

Link to comment
Share on other sites

Αντε μαγκες με το καλο ο διαγωνισμος, καλες γιορτες να εχουμε.

Μια μικρη καλοβουλη παρατηρηση, ο διαγωνισμος δεν απευθυνεται σε αγγλοφωνους, γιατι τα γραφικα ειναι στα Αγγλικα; Δεν ειναι θεμα εθνικισμου να γραφουμε στην γλωσσα μας, οσο πιο καλα μπορει ο καθενας μας (εγω ας πουμε βιαζω συστηματικα τους τονους, αλλα ειναι ελληνικα).

Link to comment
Share on other sites

Καλες γιορτες να εχουμε παιδια και να μας μπει καλα αυτος ο χρονος γιατι μαλλον το 12 δεν ηταν και η καλυτερη χρονια!υγεια πανω απο ολα και να εχουμε και λεφτα για αυτα που θα βγουν το 13!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά Καλά Χριστούγεννα και πάντα με Υγεία!!!

Εύχομαι και αυτός ο Χρόνος και ο Νέος να μην μας επιφυλάσσει άλλες δυσάρεστες εκπλήξεις σε όλους τους τομείς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now