Recommended Posts

[NEWS_IMG="Msystems & HwBox Gaming Giveaway [20 Games Inside]"]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/3682510183e266d11.png[/NEWS_IMG]Ο φετινός...η μάλλον ο περσινός Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός μας έχει τελειώσει εδώ και 24 ημέρες....την Κυριακή έχουμε το Overclocking Event στο Battlenet στα Πευκάκια....με δύο μόνο ενέργειες όμως δεν μπορεί να τελειώσει ο φετινός Ιανουάριος! Εάν θυμάμαι καλά μας είχατε ζητήσει Giveaway όπως και πέρυσι τέτοιο καιρό! Ο καλός μας Κ.Msystems μας βρήκε και μας έδωσε την λύση! Μάλλον διάβασε τα post σας και είπε να μας δώσει ένα χεράκι για να μην μας κυνηγάτε!!

Σκεφτήκαμε λοιπόν να κάνουμε κάτι που το έχουμε ξανακάνει, είναι εύκολο, ευχάριστο και άρεσε σε όλους σας την προηγούμενη φορά! Θέλουμε να χρησιμοποιήσετε ότι έχετε για να γράψετε την λέξη MSystems. Όταν γράφουμε "ότι έχετε" εννοούμε ότι ακριβώς έχετε όπως hardware, υλικά αντικείμενα, φαγώσιμα, συνδετήρες, καρφίτσες, ανταλλακτικά αυτοκινήτου, πάνες, μπισκότα, γεμιστά, ξηρούς καρπούς, στυλό, κάλτσες, πέτρες, ξύλα, μνήμες, CD; Θέλετε να τα χρησιμοποιήσετε όλα μαζί για να δημιουργήσετε μια αστεία μίξη από υλικά; Κάντε το....κάντε ό,τι τραβάει η όρεξή σας αρκεί να σχηματιστεί η λέξη Msystems, να την βγάλετε φωτογραφία και να την postάρετε σε αυτό εδώ το thread.

Θα με ρωτήσετε τώρα τι θα κερδίσετε, πότε θα το κερδίσετε και πώς θα το κερδίσετε όμως ε? Χμμμ....έχουμε 20 άδειες* από το Far Cry 3, το Sleeping Dogs και το Hitman Absolution. Χονδρικά τα δώρα αξίζουν ας πούμε ~600? και Κ.MSystems σας ευχαριστούμε πάρα πολύ :). Πάει η πρώτη ερώτηση, πάμε στην δεύτερη! Κάθε μέρα από τις 25/01 μέχρι και τις 31/01 θα δίνουμε 3 άδειες (την τελευταία 2). Πάει και η δεύτερη ερώτηση. Πάμε στην τρίτη και τελευταία. Πως θα τα κερδίσετε?

  • Αρχικά θα πρέπει η ιδέα σας να έιναι πρωτότυπη! Εάν τα αντικέιμενα που χρησιμοποιείτε τα έχουν χρησιμοποιήσει και άλλα 2-3 μέλη, μάλλον η ιδέα σας χρειάζεται αναθεώρηση!
  • Δεύτερον, θέλουμε η φωτογραφία να έιναι όσο το δυνατόν πιο καθαρή!
  • Τρίτον και τελευταίο, για να λάβετε μέρος στον διαγωνισμό πρέπει να κάνετε like στο FB Group του Msystems εδώ, Like σε αυτή εδώ την εικόνα και απο κάτω να ποστάρετε το link** του post σας!

Εννοείται ότι έχετε δικαίωμα να ποστάρετε όσες εικόνες θέλετε μέχρι τις 31/01 στις 12 το βράδυ που λήγει το Giveaway - δηλαδή έχετε στην διάθεσή σας 7 ημέρες και μερικές ώρες.

Τέλος, κάθε μέλος μπορεί να κερδίσει όσες φορές είναι - μετά απο ψηφοφορία με τον Κύριο MSystems και εμένα - το πιο δημιουργικό της ημέρας ακολουθώντας πάντα τους παραπάνω κανόνες!

* Οι άδειες είναι 20 στο σύνολό τους και όχι 20 από κάθε παιχνίδι και ο νικητής μπορεί να επιλέξει όποιο από τα 3 παιχνίδια θέλει κάθε φορά.

** Για να πάρετε το link του post, πάτε στο post σας και επάνω αριστερά έχει έναν αριθμό σε αυτό το στύλ "#13". Δεξί κλικ επάνω του και "Copy Link Location" ή "Αντιγραφή Συνδέσμου". Μετά κάνετε απλά paste ή επικόλληση εκεί που σας είπαμε πιο πάνω!

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του HwBox εκτός από τους Admin!

[img_ALT="Msystems & HwBox Gaming Giveaway [20 Games Inside]"]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/368251018f1cc02b8.png[/img_ALT]

Καλή επιτυχία σε όλους!

.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα ρε καρφί αμέσως :hehe:

Και ήμουν σίγουρος ότι κάτι θα ξεχάσω!!!

Επίσης επειδή είμαι πρώτος και έδειξα πόσο μου άρεσε ο διαγωνισμός παίζω κανονικά...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: τότε ήμουν πάνω σαλόνικα και είχα χώρο-εργαλεία και κάμερα για να τραβίξω :P τώρα με πιάσατε απροετοίμαστο :D εδώ μόνο το pc και ένα κρεββάτι εχω :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now