POWER1FM

Τελικά GTX 1080, όχι 980 Ti

Recommended Posts

Μπορείς να τσεκάρεις τα settings από τα παρακάτω links, εγώ από εκεί τη ρύθμισα και παίζει κομπλέ:

????? ???????? 27-????????? WQHD-???????? ASUS PG279Q ? IPS-???????? ? G-Sync: ?? ??? ?????? ????????! / ???????? ? ?????????

Asus ROG Swift PG279Q ?€“ test. IPS, 165 Hz, 27 cali, WQHD (2560 ? 1440), Nvidia G-Sync :: PCLab.pl

Test Monitor Asus PG279Q

Asus ROG Swift PG279Q ? kvalitetsgaming med 165 Hz och G-Sync - Test

Asus ROG Swift PG279Q Review - TFT Central

εγώ την έχω στο racing mode με normal overdrive και τις ρυθμίσεις για φωτεινότητα της πήρα από τα παραπάνω link.

Τσέκαρε την για πίξελ γιατί δυστυχώς το κακό που έχει είναι ότι έχει χαμηλό quality control με αποτέλεσμα να έχουν κάποιες κολλημένο ή και καμένο πίξελ. Αν συμβεί αυτό να ξέρεις ότι πρέπει να αλλαχτεί μέσα στο DOA αλλιώς η εγγύηση για πίξελ είναι από 5 και πάνω! Καλοδούλευτη και καλό λιώσιμο και για την οθόνη και για τη κάρτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με άλλο καλώδιο μήπως έχει κάποιο θέμα. Έχεις βάλει DP που είχε μέσα ή έχεις χρησιμοποιήσει δικό σου; Αν αλλάξεις και καλώδιο και το πρόβλημα συνεχίζει όμως καλό θα ήταν να μιλήσεις με το κατάστημα που την αγόρασες. Στο κάνει συνέχεια ή στο έκανε 1-2 φορές;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό που είχε η συσκευασία μέσα να δεις αν στο ξανά κάνει. Δική σου είναι και εσύ κάνεις ότι θέλεις αλλά εγώ επειδή πλήρωσα τόσα χρήματα θα τα ήθελα να είναι όλα τέλεια. Επειδή πολύ πρόσφατα όμως έχεις αλλάξει και κάρτα γραφικών και μπορεί να είναι το θέμα σε κάτι άλλο πέρα από την οθόνη δοκίμασε να το λειτουργήσεις και με μια άλλη οθόνη να είσαι σίγουρος πριν κάνεις κάποια κίνηση και μιλήσεις με το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now