Recommended Posts

Και εγώ να ευχαριστήσω με την σειρά μου για τα euro per frame graphs που είχα ζητήσει! Είναι πολύ ωραίο και πλήρες review. Συμφωνώ και εγώ με το συμπέρασμα. Θα είναι ενδιαφέρον με περισσότερο vulkan, dx12 και τους developer στο παιχνίδι πως θα εξελιχθεί το θέμα. Νομίζω μέχρι να βγούν HBM2 κάρτες και από τις 2 εταιρίες τα πράγματα θα μείνουν ως έχουν, δηλαδή καλύτερα single gpu και καλύτερα gtx 1070.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το review και επίσης πολύ σωστό το συμπέρασμα. Μια μικρή διόρθωση στον πίνακα performance per watt στο unigine αναφέρεται ότι είναι η 1070.

Κατά τ' άλλα πολύ καλογραμμένο, εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Gj @ Astalavista και για το review και για την ταχύτητα με την οποία άρχισε να ρίχνει άμμο στην μητρική για να την σβήσει, όταν άρπαξε στις pcie από το φοβερό bug της AMD :hehe:

:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο reviewer! Πολύ καλό review, με έμφαση στη λεπτομέρια και την πληροφόρηση του πιθανού αγοραστή.

Συμφωνώ με το συμπέρασμα. Για μέχρι 1440p μια RX 480 είναι η καλύτερη επιλογή αυτή τη στιγμή, για πάνω από 1440p μια 1070 είναι η καλύτερη επιλογή, και στα 4k η 1080!

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό review! Τι να πω? δεν έχω λογία! :respekt::bows: μου άρεσε και το διάβασα ευχάριστα! :)

Μάθαμε και 5 πράγματα, είδαμε και 5 συγκρίσεις, ελπίζω να ξεδιάλυνε λίγο το τοπίο σε κάποια κεφάλια

Link to comment
Share on other sites

Gj @ Astalavista και για το review και για την ταχύτητα με την οποία άρχισε να ρίχνει άμμο στην μητρική για να την σβήσει, όταν άρπαξε στις pcie από το φοβερό bug της AMD

Γιατί δεν παίρνεις μια για το δικό σου pc να δούμε αν λένε αλήθεια? ή μήπως φοβάσαι?? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now