phil

Unigine Heaven - Basic/Xtreme Preset (DX11) Post your scores

Recommended Posts

τα ρολόγια της κάρτας ήταν πολύ καλά χωρίς καν να βρεθούν τα όρια της - LN2 καπουτ. Το run έχει χάλια efficiency αλλά ακόμα και έτσι η λογική λέει ότι στα 1500 έχει την πρωτιά στις μονές κάρτες(το λέω και με πιάνει δέος!!!) Ευχαριστω τον Stelara για τις μόντες στην κάρτα και τον phil-m8 για το cpu και ολη την βοήθεια. Moar to come on Saturday...

3204db9c240b4bc6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Ανεστη με τις τρελες σου καρτες:drinks:

Πρωτα η reference που επαιξε 1360 το 11(και θα πηγαινε κιαλλο αν δεν μας εδινε τα mosfet στο χερι) και τωρα αυτη που επαιξε στη μεγαλητερη συχνοτητα που εχει παιξει μεχρι τωρα 580 στο unigine :whip:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο junior!!!

H κάρτα ακούει σε τόση τάση; Jesus... είναι από αυτές που δεν ξέρεις που να σταματήσεις ε; :D

Η κάρτα θα παίξει και παραπάνω με παραπάνω vcore, απλα την προσεχω ακομα γιατι ειναι και τα αλλα benchmarks.

Στο vantage με cpu @ 6100 μείναμε απο psu. 1200 w δεν φτάνανε! έσβηνε το μηχάνημα! Κρίμα, θα είχε κι εκεί ένα καλό σκοράκι :P όλα θα γίνουν σιγα σιγα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι πρεπει να κανω για τρεξω αυτο το benchmark? Προσπαθω να τρεξω το basic DX9 σε ΧΡ αλλα μου βγαζει

σφαλμα και οτι το bench πρεπει να κλεισει. Ποια version πρεπει να κατεβασω? Σε τι λειτουργικο πρεπει να το τρεξω XP η Vista?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν μπορει καποιος να βοηθησει? Παιδευομαι ολη μερα... προσπαθω να τρεξω το unigine heaven σε ΧΡ DX9 με μια

ati HD 4670 DDR3. Καθαρη εγκατασταση και την πρωτη φορα που παω να τρεξω το HWBOT Unigine Heaven Benchmark

Application μου βγαζει αυτο που βλεπεται στο attachment. Δεν το εχω ξαναδει αυτο και δεν ξερω τι πρεπει να κανω, τι ειναι

αυτο που πρεπει να απεγκαταστησω?

stealth

χωρίς τίτλο1.JPG

χωρίς τίτλο1.JPG

χωρίς τίτλο1.JPG

57fd07c51da2c_1.JPG.cde40bbd03d3132af16a

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now