George_o/c

Gigabyte G1-Killer: Η φονική τριάδα - G1.Assassin, G1.Sniper & G1.Guerrilla

Recommended Posts

Είναι τόσο πολύ καιρό πλέον έτσι που δεν μου φαίνεται απίθανο. Πολλά όμως τα 300+ για μητρική ρε παιδιά... Δηλαδή και τα 350, με δυσκολία θα τα έδινα. Πόσο μάλλον τα 400+...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου Γιώργο, είναι πάρα πολλά τα λεφτά :(

Ξέφυγαν πολύ οι μητρικές (τιμολογιακά εννοώ)... Κι η Ιntel αλλάζει sοcket κάθε τρεις και λίγο, δεν είναι να πεις ότι τα "επενδύεις" τα λεφτά σου σε μητρική :funk:..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αλλαζει συνεχεια σοκετ. Αυτο λεγαμε με τον Νορντ στην Γερμανια σε μια συζητηση που ειχαμε....

Παλια επαιρνες mobo-cpu και μετα απο 3-4 χρονια ειχες να παρεις καινουργιο cpu, πιο γρηγορο (s775) τωρα πια δεν γινεται αυτο...

Το 1366 τι εβγαλε...

μονο 920 και 950 μην μου πειτε για 930,960,970,875

Link to comment
Share on other sites

ένα ακόμα θέμα είναι ότι εδώ και καιρό ανέβασαν και την ''παλιά' ud7 (είμαι κάτοχος μιας τέτοιας) από 297 σε 361........(πάντως δεν βλέπω κάτι το φοβερό πέραν του design στις νέες)

a και μια ερώτηση, στην μεσαία ψήκτρα παίρνει και τροφοδοσία ? έχει ανεμιστηράκι μέσα?

Link to comment
Share on other sites

ένα ακόμα θέμα είναι ότι εδώ και καιρό ανέβασαν και την ''παλιά' ud7 (είμαι κάτοχος μιας τέτοιας) από 297 σε 361........(πάντως δεν βλέπω κάτι το φοβερό πέραν του design στις νέες)

a και μια ερώτηση, στην μεσαία ψήκτρα παίρνει και τροφοδοσία ? έχει ανεμιστηράκι μέσα?

καγκουροled εχει.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο πολύ καιρό πλέον έτσι που δεν μου φαίνεται απίθανο. Πολλά όμως τα 300+ για μητρική ρε παιδιά... Δηλαδή και τα 350, με δυσκολία θα τα έδινα. Πόσο μάλλον τα 400+...

Γιωργάκη, όλές οι κατηγορίες του hardware έχουν το high end τους που στα ??? ξεφέυγουν. Και τα κουτιά και τα τροφοδοτικά και οι SSD και οι mobo και οι VGA και οι Ram .

Το high end, έιναι high end :)

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτωντος οι 3 mobos G1 σκανε αυριο μυτη στις αποθηκες.

It's been ages από τότε που postαρες τελευταία φορά :D

//ΕDIT: Για τις μητρικές δεν μπορώ να πω ότι χαίρομαι το ίδιο :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now