George_o/c

Samsung Galaxy S2: Θα παρουσιαστεί επίσημα τον Φεβρουάριο

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Samsung Galaxy S2: Θα παρουσιαστεί επίσημα τον Φεβρουάριο]http://reviews.hwbox.gr/news/samsung.jpg[/NEWS_IMG]Σύμφωνα με τα τελευταία νέα που μας έρχονται από το στρατόπεδο της Samsung, η γνωστή εταιρεία θα αποκαλύψει τον διάδοχο του Galaxy S τον επόμενο μήνα, στο Mobile World Congress που θα λάβει χώρα στην Βαρκελώνη. Το Galaxy S2, έρχεται με λειτουργικό σύστημα Android 2.3 και διπύρηνο επεξεργαστή. Επιπροσθέτως λέγεται ότι φέρει Super AMOLED 4.3" touchscreen, τέσσερα touch buttons, camera μπροστά για video chatting και NFC (Near Field Communication) chip. Αναμείνατε στις οθόνες σας μέχρι να γνωστοποιηθούν περαιτέρω πληροφορίες.

[img_ALT=Samsung Galaxy S2: Θα παρουσιαστεί επίσημα τον Φεβρουάριο]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614d2ddefb0f56c.jpg[/img_ALT]

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα iphone 4 διπλα μου αυτη την στιγμη και ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει μεχρι τωρα..ουτε μεγαλο ουτε μικρο..και εχω χρησιμοποιησει και htc και samsung φιλων.. πολυ μεγαλα τα samsung και δεν νομιζω οτι χρειαζεται τετοια οθονη για καθημερινη χρηση..

Link to comment
Share on other sites

μην τα μεγαλωσουν αλλο τα κινηατ δεν αντεχωωωω!!!εβαλες διπλα διπλα το καινουριο μηλο με το γαλαξια?και σου κανει "μεγαλη" η διαφορα?? η μονη μεγαλη διαφορα που μου κανει εμενα ειναι το βαρος του μηλου και η μικροτερη οθονη..δοκιμασε την επομενη φορα να φορτωσεις ενα κοινο παιχνιδι agry birds πχ, να δεις την διαφορα στα χρωματα!!!το εχω αγαπησει το κινητο αυτο δεν το περιμενα!!!!!:P:p αν αλλαζα τωρα κινητο προυποθεση θα ηταν να εχει amoled οθονη..!:kiss:...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Tι λετε τωρα ρε παιδια? Δν ειναι μεγαλη η 4.3 οθονη?

3.2'' ειναι του δικου μου και δεν μπορω να στελνω μηνυματα κατω απο το θρανιο γιατι απλα... δε χωραει!

Αυτα πρεπει να τα βαζεις μεσα στο τετραδιο και να κανεις οτι γραφεις με το στυλο οχι στο τετραδιο αλλα στην οθονη αφης!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω..χαμος θα γινει με τα smartphones!Ομορφο φαινεται..! Περιμενουμε να δουμε χαρακτηριστικα..!το οτι εχει dual core cpu δεν μου λεει κατι εμενα..!

Θελω πολυ να δω το επομενο iPhone!Εαν δεν ειναι κατα πολυ καλυτερο του Iphone4 παω σε android!

Η 3.5'' οθονη εμενα μου φαινεται μικρη! πιανω την οθονη του HD2 και με πιανει ενα κατι..!!Ax...!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω..χαμος θα γινει με τα smartphones!Ομορφο φαινεται..! Περιμενουμε να δουμε χαρακτηριστικα..!το οτι εχει dual core cpu δεν μου λεει κατι εμενα..!

Θελω πολυ να δω το επομενο iPhone!Εαν δεν ειναι κατα πολυ καλυτερο του Iphone4 παω σε android!

Η 3.5'' οθονη εμενα μου φαινεται μικρη! πιανω την οθονη του HD2 και με πιανει ενα κατι..!!Ax...!

ααχχχ hd2

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα iphone 4 διπλα μου αυτη την στιγμη και ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει μεχρι τωρα..ουτε μεγαλο ουτε μικρο..και εχω χρησιμοποιησει και htc και samsung φιλων.. πολυ μεγαλα τα samsung και δεν νομιζω οτι χρειαζεται τετοια οθονη για καθημερινη χρηση..

Nαι αλλά τα HTC (Desire HD πχ);

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now