George_o/c

Cooler Master Case Mod 2011 Competition - Βραβεία αξίας $15.000 για τους νικητές!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Cooler Master Case Mod 2011 Competition - Βραβεία αξίας $15.000 για τους νικητές!]http://reviews.hwbox.gr/news/coolermaster.jpg[/NEWS_IMG]Η Cooler Master επιστέφει δυναμικά, ανακοινώνοντας για ακόμα μια χρονιά τον διαγωνισμό Case Mod. Είτε είστε πεπειραμένος modder, είτε αρχάριος που τώρα ξεκίνησε να ασχολείται, η CoolerMaster σας δίνει την μοναδική ευκαιρία να μοιραστείτε το ταλέντο σας με τον υπόλοιπο κόσμο. Οι νικητές σίγουρα δεν θα μείνουν παραπονεμένοι, αφού επτά σπόνσορες προθυμοποιήθηκαν να μοιράσουν βραβεία αξίας $15.000! Οι AMD, EVGA, GIGABYTE, Kingston, PowerColor, THQ και Zotac, αναγνωρίζουν τις προσπάθειες των επίδοξων modders και τους ανταμοίβουν με το παραπάνω.

Ο διαγωνισμός έχει ήδη ξεκινήσει και θα φτάσει στο τέλος του στις 15 Μαΐου. Στο διάστημα αυτό πρέπει να ξεκινήσετε το case mod σας και να παρουσιάσετε worklog update και τελικό submission. Το registration πρέπει να γίνει μέχρι τις 15 Απριλίου για να θεωρείται έγκυρη η συμμετοχή σας. Η ψηφοφορία θα λάβει χώρα μεταξύ 16 και 32 Μαΐου, με τους νικητές να ανακοινώνονται επίσημα στις 7 Ιουνίου.

Πάρτε μέρος στον διαγωνισμό τώρα!

Cooler Master 2011 Case Mod Competition

[img_ALT=Cooler Master Case Mod 2011 Competition - Βραβεία αξίας $15.000 για τους νικητές!]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614d6c40c181d8f.jpg[/img_ALT]

Cooler Master Press Release

Link to comment
Share on other sites

2 x First Place Winners ( 1 for each category )

1. Any full tower available from Cooler Master

2. Cooler Master Silent Pro Gold 1200W

3. Cooler Master V10

4. 3 x Cooler Master XtraFlo

5. AMD or PowerColor Radeon HD 6970

6. Choiix Power Fort 10Whrs

7. CM Storm SF-19 Strike Force

8. GIGABYTE GA-P67A-UD3P

9. Kingston HyperX Genesis Special Edition Grey

4G memory

10. Kingston SSDNow V+100 64G

11. THQ Homefront FPS game

4 x Second Place Winners ( 2 for each category )

1. Any mid tower available from Cooler Master

2. Cooler Master Silent Pro Gold 800W

3. Cooler Master V6GT

4. 3 x Cooler Master XtraFlo

5. AMD or PowerColor Radeon HD 6950

6. Choiix Power Fort 5.5Whrs

7. CM Storm Sentinel

8. GIGABYTE GA-H67N-USB3

9. Kingston HyperX T1 4G memory

10. THQ Homefront FPS game

Τα δώρα δεν είναι μεμονωμένα. Σου στήνουν ολόκληρα συστήματα!

Link to comment
Share on other sites

Γραφτικα και εγω αλλα δεν ξερω.Τι να κλ@σει το δικο μου μπροστα σε κατι αλλα με αερογραφιες.Σιγουρα τα καγκουριαρικα θα κερδισουν κατι που το δικο μου δεν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

εμ σιγα να μην τοσο ευκολο εχει τρελους για τρελους σε αλλες χωρες (κλασσικα αμερικη για παραδειγμα )που δεν ειναι οτι εχουν τα χρηματα μονο αλλα ειναι και πολυ καμενοι με αυτο το hobby modding..:D:hehe: Τωρα εδω στην ελλαδα ποιος να παει να συναγωνιστει θελει πολυ οργανωση,μερακι,χρονο αλλα και αρκετα λεφτα φυσικα (τιποτα δεν ειναι τσαμπα )

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και εδώ τρομερά αξιόλογους modders! Μην ξεχνάς ότι ο Κοπρίτης για παράδειγμα είχε κερδίσει τον παγκόσμιο διαγωνισμό του TechPowerUp πέρισυ :)

Link to comment
Share on other sites

Η αμερκη γενικα ειναι της υπερβολης.Στις μοντες ναι τα σκανε για τα καλα αλλα εχουν και τα παντα μεσα στα ποδια τους οχι σαν την Ελλαδα που ουτε ενα μπλοκ δεν μπορουμε να βρουμε εντος.Επισεις τα εξαλα αυτα συστηματα που βλεπουμε απο επιδωσεις δεν πανε μια στα τεστ και απο θερμοκρασιες ψινοντε και ας ειναι με νερο.Εγω παντα κοιταω να φτιαξω κατι που θα μου δοσει εστω και ενα βαθμο κατω οι +100μαρκα στο 3dmark και μετα θα κοιταξω εμφανιση.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now