$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

Νομίζω ο Σάκης είναι στο τσακ να παραδεχτεί την υπεροχή του X10 απέναντι στο desire μιας και τον pwnαρα στο quadrant... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα την εκδοση και τον κερνελ κ φυσικα τα tweaks..εχω δει και πανω απο 3000.. κλοκαρουν κιολας

.! ;) παντως αυτα δεν ειναι τιποτα παρα μονο νουμερα..η αισθηση που αποκομιζεις απο την ταχυτητα δεν μπορει να μετρηθει.. ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 1536mhz εχω ~ 3500 με την καταλληλη ρομ.

φχαριστω.

δεν εχουν καμια σχεση αυτα τα νουμερα με την αισθηση οπως λεει και ο πανος απο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δώσε εσύ ss με 3500 και άσε και τις ηλίθιες υπογραφές σου για τον Σόφο που τον έχεις,

4973d1289572560-monobathmio-12000btu-me-rotary-img_3873.jpg

πάρε SS.

τι ασυναρτησιες λες πάλι ρε? τι δουλεια εχει ο σοφος?

Link to comment
Share on other sites

Θα σε βασανίζω όσο δεν πάει.20-20 θα σε πηγαίνω. Ευτυχώς βρήκα και το advanced v1.1.7 για να μην μου ζαλίζει τα ούμπαλα με το ιντερνετ.

snc00420.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δείχνει έτσι εσένα το quadrant? Είναι άλλη έκδοση?
Ευτυχώς βρήκα και το advanced v1.1.7

Απλά να ξέρεις ότι με το quadrant 1.1.6 to σκορ αυτό θα ήταν ~1600

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε βάλτο. Αφού σου βγάζει καλύτερο σκορ...

Θελεις να δεις 1600+ γιατί με το desire δεν θα τα καταφέρεις ούτε εκεί ε?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το επι πληρωμη..!αν διαβασεις xda 2 μερες το χ10(ακης) θα σταματησει να σου "κουνιεται"!!! Το desire απασχολει τους κορυφαιους devs, το ακριβως αντιθετο με το χ10 που ειναι λιγοι..!! Βεβαια αν ξεκινησεις να του την λες θα παει η καρπαζια συννεφο!!!:P:p

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ γτ είσαι το μόνο άτομο που ξέρει από κινητά και με υποστηρίζει εδώ μέσα :D Το Ndrive πάντως ήταν πολύ εύκολο τελικά. Έβαλα και το Navigοn 3.5.4 και τα σπάει απίστευτα! Έχει δουλίτσα και θες Froyo αλλά μια φορά το κάνεις και μετά απλά copy paste όλο το φάκελο σε όποια ρομ θες ;)

Sent from my HTC DESIRE Άκηηηηηηηηηηη using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλώς πάρε μια καλή class6 ή class10 και τίποτα άλλο. Δεν καταλαβαίνω τι διαφορά θα κάνει η certified.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

class 10 δεν αξιζει να παρεις αντρεα.

τσιμπα μια 8gb class 6 και εισαι komple.

τα certified για τα wp7 ειναι γιατι εχει προβλημα με καμποσες καρτες και δεν τις διαβαζει το κινητο.

ευτυχως εμενα ειναι jet.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας χρειαζεται σε καμια περιπτωση class 10 αν ειναι δυνατον, τι τρεχετε ρομ απο SD?

Eγω και ο Νορντ με class 2 ειμαστε και δεν εχουμε κανενα προβλημα, επισης Ακη με 30? παιρνεις cpu ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now