$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

Ακόμα και σε 10 χρόνια(παράδειγμα), η class10 θα είναι as fast as it gets.

Και για να καταλάβω, μου λέτε να μην δώσω 30? για μια τέτοια κάρτα που τόσα δώσατε εσείς για να πάρετε class2 ? :P

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δωσει λεφτα για καρτα ακομα. απο τα παλια μου νοκια τις πήρα.

εννοειτε και να δωσεις για αυτην απλα δεν θα κερδισεις κατι my nigga.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα το δείξει η Ιστορία, ότι δεν θα εκμεταλευτώ το 10άρι, είναι δεδομένο, αλλά όλο και κάτι καλύτερο θα παίξει.

Link to comment
Share on other sites

εγω 4,5-6 ευρω την ειχα παρει πριν 1 χρονο 2 gb class 2.

Ρε συ Ακη η τεχνολογια προχορα και καθε χρονο οι καρτες μνημηες βελτιωνονται στο θεμα ταχυτητας.

Για μενα πεταμενα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα το δείξει η Ιστορία, ότι δεν θα εκμεταλευτώ το 10άρι, είναι δεδομένο, αλλά όλο και κάτι καλύτερο θα παίξει.

το αυτο, απλα την παρνεις γιατι ειναι σε καλη τιμη. παρε 2 τοτε και σου δωσω τα λεφτα :D

χαμενη σιγουρα δεν θα παει απλα παιρνεις κατι που ξερεις οτι δεν θα σου δωσει κατι παραπανω απο μια 6αρα

Link to comment
Share on other sites

Άκη θέλω κι εγώ μία! Εάν είναι να τις πάρουμε να έρθουν μαζί να μην έχουμε και παραπάνω μεταφορικά.

Tι να την κανεις ΛΕΜΕ, να σου κρατησει μπαταρια κανα μισαωρο παραπανω?, γιατι το κινητο σου εχει καταντησει πλεον ανακυκλωσιμη σακουλα απο supermarket :)

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε nord, αν δεν ήταν 30?, ούτε που θα το σκεφτόμουν για κάτι παραπάνω από 6.

Λοιπόν, για να βλέπω συμμετοχές...

1. AN7

2. amdnord

3. saega

4. webhunter

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπάω μια κάρτα σήμερα, όταν έρθει και σιγουρέψω ότι ήμαστε ΟΚ, το προχωράμε για να μην σας πάρω στον λαιμό μου.

Ναι?

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε Άκη να αγοράσουμε μαζί. Εγώ στα στέλνω τα λεφτά δεν έχω πρόβλημα. Είναι 2 βδομάδες διαφορά η μία παραγγελεία από την άλλη οπότε ας πάμε όλοι μαζί. Δεν νομίζω να μην έρθουν, έχουν αλλάξει τα πράγματα πλέον στο ebay.

ps Αγόρασα και άλλες 2 μπαταρίες και ξεχωριστό φορτιστή μπαταρίας μόνο από ξεχωριστά άτομα και μου ήρθαν όλα κομπλέ. Πήρα 1800 mAh btw..:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε κατσαμπλιαδες αμα έχετε όλοι πάρε δώσε με eBay τι νόημα έχει να κάνουμε ομαδική.

εγώ απλά το είπα για άτομα που δεν έχουν πάρε δωσε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε το λέω αν είναι να πάρουμε 4 κάρτες και δώσουμε από 5-10 μεταφορικά γιατί να χαρίσουμε δλδ λεφτά στα μεταφορικά? Τις αγοράζουμε όλοι μαζί πάνε σε εσένα και βρισκόμαστε για ένα καφεδάκι και τέλος. Όλοι έχουμε πάρε-δώσε με το ebay αλλά κρίμα να χαλάσουμε λεφτά για κάτι που θα πάρουμε όλοι από το ίδιο άτομο ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now