$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

Μπα κατέβασα γρήγορα το επόμενο που μου έβγαζε το search του Android Market γιατί έπρεπε να τελειώσω το άρθρο και να φύγει @ δουλειά :) Θα παίξω στο μέλλον όμως με το πακετάκι που έχεις δώσει παραπάνω :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο φθηνό και αξιόπιστο android κινητό προτείνετε μέχρι 150 EUR; Πήρα το 4S και με έχει ζαλίσει.... το xperia x8 (λειτουργικό 2.1) ΟΚ είναι;

Xperia Neo V 199? από Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο φθηνό και αξιόπιστο android κινητό προτείνετε μέχρι 150 EUR; Πήρα το 4S και με έχει ζαλίσει.... το xperia x8 (λειτουργικό 2.1) ΟΚ είναι;

Κάνε ένα νέο threadάκι καλύτερα ρει, μην χαθεί εδώ μέσα :D;)

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα νέο threadάκι καλύτερα ρει, μην χαθεί εδώ μέσα :D;)

οντως το νεο βε που λεει ο ακης ειναι κορυφη..!το πηρε φιλος!το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι ασπρο και οτι δεν εχει πολλους ντεβς να το υποστηριξουν..!:)

εβαλα φρειμγορκ παγωτο σαντουιτσ και δειχνει πολυ ωραιο!4.0.1!:)

Link to comment
Share on other sites

οντως το νεο βε που λεει ο ακης ειναι κορυφη..!το πηρε φιλος!το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι ασπρο και οτι δεν εχει πολλους ντεβς να το υποστηριξουν..!:)

εβαλα φρειμγορκ παγωτο σαντουιτσ και δειχνει πολυ ωραιο!4.0.1!:)

τώρα που μπήκε cyanogenmod το Xperia group έχουν αρχίσει και ασχολούνται όλο και περισσότεροι.

Φυσικά καμία σχέση με samsung k htc αλλά λέμε.

Link to comment
Share on other sites

τώρα που μπήκε cyanogenmod το Xperia group έχουν αρχίσει και ασχολούνται όλο και περισσότεροι.

Φυσικά καμία σχέση με samsung k htc αλλά λέμε.

εβαλα σε φιλο με x10i miui,και με παιρνει καθε πρωι και με ευχαριστει!!!παει μπαλα ειδικα σε σχεση πως ηταν πιο παλια που σερνοταν,και χτυπαγε 3φορες μεχρι να καταφερει να 'πιασει" το τατσ του!!:P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλω να περάσω την μαμά 2.3.5 αλλά δεν είναι rooted το κινητό. Τι πρέπει να κάνω γτ είναι λίγο μπερδεγουέι αυτά που διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

Zoro παντού έχει διαφορά, είναι πιο γρήγορο το κινητό και αυτό φαίνεται σε ό,τι κι αν κάνεις. Και το UI μου αρέσει τελικά πιο πολύ, παρότι με ξένισε στην αρχή.

Σάκη μην ασχολείσαι καθόλου με stock.. πέρνα Miui να το ευχαριστηθείς :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλώς για περάσεις custom rom πρέπει να έχεις και custom recovery+root και δεν ξέρω πως να το φτιάξω το κινητό για να τα περάσω. Εάν το κάνω αυτό όλα τα άλλα τα ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το κινητό το είχα μπρικάρει για μια εβδομάδα περίπου μέχρι να μάθω όλα τα μυστικά του. Τώρα είναι με custom 2.3.7 :) Λοιπόν 2 λόγια για το κινητό. Απλά πετάει!! Με την μαμίσια ρομ δεν ήταν τίποτα περισσότερο από ένα blade με μεγαλύτερη οθόνη. Πολύ μεγάλο λάγκαρισμα χωρίς κανένα λόγο και απ'ότι διάβασα έχει fps limitation. Με την custon 2.3.7 γεμάτη καλούδια όπως το fps limit fix etc etc. Λοιπόν το κινητό πετάει απλά. Ο επεξεργαστής πάει μέχρι 1.8 σταθερά και στο quadrant έβγαλε 3500 (!!!) :D Άνετο σε όλα τα παιχνίδια και γενικά δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από πολύ ακριβότερα κινητά "μεγαλύτερων" εταιρειών.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε νουμπά?!!!! :hehe: πας καλά? :hehe: Απλώς πήρα ένα κινητό στον μικρό μου αδερφό και το έκανα να σε πατάει!! :hehe::hehe: 1η γυμνασίου...

Για το X5 Pro Γιώργο :)

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε νουμπά?!!!! :hehe: πας καλά? :hehe: Απλώς πήρα ένα κινητό στον μικρό μου αδερφό και το έκανα να σε πατάει!! :hehe::hehe: 1η γυμνασίου...

Για το X5 Pro Γιώργο :)

Ο noobas είναι άλλος και υπάρχει και βίντεο. Εκτός από μένα το x5 πατάει και σενα, ελπίζω να το έχεις καταλάβει.

1η Γυμνασίου; και έχει κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Ο noobas είναι άλλος και υπάρχει και βίντεο. Εκτός από μένα το x5 πατάει και σενα, ελπίζω να το έχεις καταλάβει.

1η Γυμνασίου; και έχει κινητό?

To Desire Το πατάει σίγουρα δεν το συζητάω!! Απλώς μου φάνηκε πολύ περίεργο να είναι τόσο καλό κινητό για τα λεφτά του. Ναι 1η γυμνασίου αλλά είναι γκατζετάκιας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

1η Γυμνασίου; και έχει κινητό?

Κι εγώ είχα πάρει κινητό όταν πήγαινα 1η γυμνασίου. Και συγκεκριμένα τον Νοέμβρη του 2002.

Nokia 3410 :D

Nokia-3410-01.jpg

Όλοι εδώ!

http://www.hwbox.gr/mobile-computing/15087-pote-pirate-proto-sas-kinito-tilefono-kai-poio-itan-aito.html

:D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now