$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

παιδιά έχει κανεις υπόψη ποτε θα είναι available να κάνουμε update στο GALAXY Σ II το 4.0 Ice Cream Sandwich

Δεν υπάρχει καλύτερη έκδοση του ics xda resurrection Είναι πολύ απλές οι οδηγίες και με το titanium back up θα αναβαθμίζεις χωρίς να χάνεις καμία εφαρμογή..

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου πεταξε το nexus s οτι υπαρχει αναβαθμηση για το ics στην 4.0.4 εκδοση.επειδη ειμαι rootαρισμενος αμα κανω update

θα χω κανα θεμα;επισης χανονται εφαρμογες,ασματα,φωτοζ κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Το ZTE Blade το είχα από τον Αύγουστο του 2011 στα Αγγλικά, ενώ είχε και Ελληνικά. Απλά δεν με βολεύουν τα Ελληνικά στο κινητό. Ούτε στο PC με βολεύουν, κι εκεί με Αγγλικά Windows είμαι.

Link to comment
Share on other sites

εννοω δεν εχει ελληνικο keyboard, για γλωσσα συστηματος ουτε εγω βαζω ελληνικα γιατι μου την σπανε.

αλλα το keyboard χρεαζεται μερικες φορες.

btw ουτε στο Ν9 εχω ελληνικα :P

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο keyboard θέλω γιατί σπάνια ποστάρω από κινητό και αυτό μόνο στα εσωτερικά και σε mails

ναι αλλα αν εστελνες sms/emails σε ανθρωπους για δουλεια περα απο εμας και τους φιλους σου θα εβαζες ελληνικο keyboard :P

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω όχι, σε όλους γράφω Greeklish. Σε emails απαντάω στα Greeklish επίσης. Γιατί δεν μπορείτε να το πιστέψετε; :hehe:

Κάθομαι κάθε μέρα σε PC, δεν μπαίνω από το κινητό τόσο πολύ Σόφο, για αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω όχι, σε όλους γράφω Greeklish. Σε emails απαντάω στα Greeklish επίσης. Γιατί δεν μπορείτε να το πιστέψετε; :hehe:

Κάθομαι κάθε μέρα σε PC, δεν μπαίνω από το κινητό τόσο πολύ Σόφο, για αυτό ;)

Να προσέχεις τι λες γιατί η Χρυσή Αυγή θα σε βρει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now