$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

@παστελιδη το htc one x δεν βγαζει ουτε μερα καλα-καλα.το πηρε ξαδερφακι μου που με αιφον-galaxy note βγαζει 2μερες για πλακα και το εστειλε γιαυτο τον λογο..!(ημουν ετοιμος να το παρω το δικο του!)

Link to comment
Share on other sites

@παστελιδη το htc one x δεν βγαζει ουτε μερα καλα-καλα.το πηρε ξαδερφακι μου που με αιφον-galaxy note βγαζει 2μερες για πλακα και το εστειλε γιαυτο τον λογο..!(ημουν ετοιμος να το παρω το δικο του!)

Στο Insomnia λενε οτι τους εβγαλε 1,5 μερα και 8 ωρες 1080p :~

Περιεργο...

Δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω!

Link to comment
Share on other sites

Στο Insomnia λενε οτι τους εβγαλε 1,5 μερα και 8 ωρες 1080p :~

Περιεργο...

Δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω!

και στο λαμπ ειχα διαβασει για καποιον που ειχε θεματακι και οτι η μπαταρια δεν κραταει..!στο ινσομνια δεν μπαινω γιατι γινεται πανικος,ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του..:P

οπως και να εχει ειναι κουκλι!:)

510 amazon.de εχει τωρα.καθολου ασχημα!

Link to comment
Share on other sites

θα αγορασεις απο σκρουτζομαγαζο?οι πιθανοτητες να ειναι παραεισαγωγης ειναι περισσοτερες απο το να φαω πιτα απο την κιμ καρντασιαν!!!!!:hehe::hehe:

amazon->2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση και εχεις το κεφαλι σου ησυχο!και συνηθως ειναι και το πιο φθηνο!:)

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe:

εχετε κατα νου κανενα ομορφο μικρο bluetooth hands free?

ναναι βολικο και ομορφο το θελω.

ασχετο:ο αδερφος μου σημερα πηρε το htc one v!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ICS λέει ρε 'σεις. Απλά έχει και αυτή κάτι κουλά bugs, Cyanogen γαρ :P Πχ πετούσε συνέχεια error το Google.Gapps.com και έπρεπε να του flashάρεις το 0429 για να σταματήσει. Επίσης μου έτυχε μια φορά να επιστρέψω από reboot και να θέλει κλείσιμο-άνοιγμα για να βρει σήμα :hehe:

Το μόνο που μένει να φτιάξουν σε αυτή την NovaHD είναι τα κολλήματα στον browser. Όλα τ' άλλα πάνε μπάλα και το Optimus 2X για 200? ήταν πετυχεμένη αγορά :D Life's Good.

Περιμένω Windows 8 να δούμε τι λένε κι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

SII με official ελληνική ROM και δεν μπορώ να κάνω από το κινητό upload φωτογραφία στο facebook. Το ίδιο και με CM9. Μήπως λόγο μεγάλης ανάλυσης δεν το δέχεται το facebook; Παλιά όμως πως γινόταν; Άλλαξε κάτι στο facebook;

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Νομίζω πως είναι το μέγεθος της φωτογραφίας γιατί το ίδιο μου έκανε και από το pc. Πήγα να ανεβάσω φωτογραφία τραβηγμένη από το κινητό από το pc και δεν την ανέβαζε. Μόλις την έκανα 1600x1200 την ανέβασε κανονικά.

Μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now