$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

Ρε παίδες πώς γίνεται να κάνεις Print Screen στα Android κινητά; Έχω βρει κάτι εφαρμογές στο Market αλλά λένε ότι το κινητό πρέπει να είναι rooted. Εμένα έχει την Cyanogen 2.3 το Blade, είναι rooted? :P

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το screen shot it βασικα βαλε την εφαρμογη που εχω ανεβασει πιο πανω και βαλε οποια εφαρμογη σκριν σοτ θες..!;)

υσ: εχετε δει πως τραβαει το galaxy note ss?:D πολυ με ψηνει,τα 510ευρω δεν με ψηνουν μονο..!:(

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το screen shot it βασικα βαλε την εφαρμογη που εχω ανεβασει πιο πανω και βαλε οποια εφαρμογη σκριν σοτ θες..!;)

υσ: εχετε δει πως τραβαει το galaxy note ss?:D πολυ με ψηνει,τα 510ευρω δεν με ψηνουν μονο..!:(

To Note είναι τόσο μεγάλο που παίζει να έχει δικό του κουμπί "prtScn" κάπου δίπλα στο μίνι μπαρ πάνω από το barbeque...

Link to comment
Share on other sites

https://rapidshare.com/files/3322923704/Blackmart_Alpha_0.49_b92.apk.apk

αν δεν επιτρεπεται το σβηνω..!αν και μεχρι προτεινος ηταν στο ανδροιντ μαρκετ..!το κατεβασα απο εκει και γω..!

Πάνο αυτό εδώ λες; Τι ακριβώς πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

το κατεβαζεις το εγκαθιστας και εχει αρκετες δεκαδες χιλιαδες εφαρμογες του αντροιντ μαρκετ..ολες τσαμπα!!!!μιλα μου μσν να σου πω τι εννοω;)

ετσι ελεγα και γω οτι ειναι τεραστιο το note,αλλα καλυτερα να μην το δειτε..!!!ΠΟΛΥ καλο!!

σκριν σοτ τραβαει απλα περνοντας την παλαμη πανω απο την οθονη..!!ειναι ΠΟΛΥ μπροστα!!!:P:p

edit: δειτε

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την εφαρμογή και κάνε ότι θες! Όλα εγγυημένα και γνήσια!

:hehe::hehe: ειρωνευεται!!!!!:hehe::hehe:

γιωργο μην παρασυρθεις και πιασεις και κατεβασεις τα παντα!!!θα αρχισει να εχει πολυ "σαβουρα" το κινητο σου!!;) δεν εννοω ιους σπαμ η κατι τετοιο,απλα αχρηστες-αχρειαστες εφαρμογες!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Η δουλειά έγινε με το Screenshot Free :) Πολύ βολικό πρόγραμμα και PNG Ultra High Quality φωτογραφίες :D Μην κατεβάσετε το Screenshot It, είναι trial (εκτός αν δώσετε 3?) και μετά από 5-6 photos λήγει το trial...

4614ed7544d06c5a.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now