$@39@

General Android Thread

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

να επεμβω και να πω πως αν εχεις 2,2 και πιο καινουριο λειτουργικο και η καρτα ειναι αργη,θα δεις σημαντικη διαφορα σε σχεση με αυτη που παραθετει ο ακης..!;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει. Με ανεπίσημη είμαι εδώ και μήνες 2.3.3 (2.3.4 τώρα) Με αυτή θα έμενα κατά 99%. Απλώς μου τη σπάει η στάση της HTC. Το επόμενό μου σίγουρα δεν θα είναι HTC... Γι'αυτόν τον λόγο και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε. Πάλιωσε βλέπεις και η κ@ρ71όλα η HTC δεν το αναβαθμίζει μ@μw το μ@7ν1 της!!:funk:..

Εμμμ οταν πας και παιρνεις ηδη παλιο κινητο....

δεν μπορουσες να το φαντασετις οτι καποια στιγμη θα γινοταν?

Σε λιγο θα σταματησουν και οι ντιβελοπερς την υποστηριξη του....

ΟΠΟΤΕ?

ΗD2 is the winner :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη επειδή εγώ είμαι νουμπάς σε τέτοια, για ποιο λόγο είναι κακό που δεν αναβαθμίζεται επίσημως σε 2.3; Τι έχει να χάσει ο Σάκης απ' αυτό; Και επίσης, Σάκη τι εννοείς όταν λες ότι είσαι με ανεπίσημη 2.3.3;

Link to comment
Share on other sites

Απλώς είναι το λιγότερο γελοίο για την HTC να σταματήσει την υποστήριξη όσον αφορά το λογισμικό, σε ένα από τα πλέον πετυχημένα μοντέλα της. Μία επίσημη έκδοση είναι πάντα 100% σταθερή και συμβατή με το τηλέφωνο στο οποίο απευθύνεται. Για τις ανεπίσημες εκδόσεις, να ξέρεις ότι υπάρχουν ένα κάρο developers που κάθονται και φτιάχνουν ανεπίσημες εκδόσεις και τις δίνουν στον κόσμο. Παίρνουν μία 2.3 ή 2.3.3 ή 3.0 και την φτιάχνουν-αλλάζουν και γενικά την κόβουν και τη φέρνουν στα μέτρα που θέλουν. Υπάρχουν και ομάδες ατόμων που ασχολούνται με αυτό το πράγμα. Π.χ. εγώ έχω στα κινητά μου CyanogenMod Roms που είναι πολύ καλοφτιαγμένες, γρήγορες και γενικά αφήνουν πολύ καλή εντύπωση. Αυτές φτιάχνονται από μία ομάδα ατόμων που ξέρει πολύ καλά το αντικείμενο, σε βαθμό που η Google τους είχε απαγορέυσει να βάλουν τα google apps στις roms τους, γιατί ήταν πολύ καλές σχεδόν εργοστασιακές.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now