Pastelidis.n.s.

Samsung Galaxy SII

Recommended Posts

Αυτή η οθόνη amoled plus τα σπάει κυριολεκτικά.

Αναλογα τα γουστα...

....εγω την βρίσκω πολυ ψεύτικη, η χρωματική της παλετα δειχνει πολυ vibrant! Σαν το nvidia digital vibrant ενα πραγμα δειχνει....

Link to comment
Share on other sites

διπλα διπλα το amoled + του S2 και η IPS του optimus 2X.

κερδιζει σε μαυρο-αντιθεση το S2 αλλα χανει λιγο σε χρωματα.

και δεν το λεω εγω αυτο. ο μιστερ τασος το είπε που εχει το S2 :P

Link to comment
Share on other sites

το δουλεψα αρκετα και θα ελεγα οτι η οθονη του iphone 4 σου δινει μεγαλυτερη λεπτομερεια, απλα το Σ2 εχει μεγαλυτερη οθονη και ειναι ποιο ανετη στο ματι. Προσωπικη γνωμη παντα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω τα Android αλλά όλο και τελευταία ακούω πολλά κολλήματα σε όσους έχουν κινητό με την 2.3 έκδοση.

Απο την άλλη πάλι με τα iphone σαν κάτοχος,πότε δεν αντιμετώπισα πρόβλήμα παρά μόνο όταν το έσπασα και άρχισα να πειραματίζομαι. :P

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει από iphone 3GS σε 4 και μετά σε android να πω ότι αν η apple δεν λύσει το μεγάλο BUG που έχει το λειτουργικό της, δεν πρόκειται να ξαναγυρίσω εκεί. Το όνομα του BUG είναι: iTunes.

Edited by jax7480
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι το iTunes λειτουργει αψογα μονο σε mac?

Eπισης σιγα μια εταιρεια σαν την Apple να σου εδινε την δυνατοτητα να βλεπεις το κινητο σαν αφαιρουμενο δισκο.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά αν δεν υπήρχαν τα jailbreaks και αν δεν είχαν υποστήριξη σε μεγάλο βαθμό,δεν ξέρω αν θα είχα ποτέ μου αγοράσει iphone.

Για μένα σε αρκετά θέματα όπως π.χ. να περνάω μουσική,photos με αποδέσμευσε τελείως απο το itunes.

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εαν εχεις μακ ειναι πολυ πιο ευχρηστο, αλλα ρε παιδια η ανεση του iphone 4 δεν υπαρχει. Απλο και δουλευει σχεδον παντα. Και ας μην ξεχναμε οτι το S2 θα πρεπει να ανταγωνιστει το iphone 5 η οπως αλλιως το πουν..

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως η λογική της Samsung είναι η αντίποινα.Περιμένει την apple να βγάλει νέα συσκευή και ύστερα ξέροντας με τι έχει να κάνει,παρουσιάζει τα νεα της εκθέματα.

Όποτε μαλλον το S3 ή οπως αλλιώς λέγεται θα ανταγωνιστεί το iPhone 5. :P

Link to comment
Share on other sites

αυτο παντως ειναι κοροιδια γτ η εταιρια δεν κοιταζει να βγαλει κατι καινουργιο και πρωτοποριακο, αλλα προσπαθει να μιμηθει και να αντιγραψει την Apple. Ολοι θα θελαμε να δουμε κατι ριζοσπαστικο και οχι να περιμενουμε καλυτερους επεξεργαστες και γραφικα μονο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now