jerrak0s

i5 επεξεργαστές ερωτήσεις

Recommended Posts

Γεια σας παίδες. Κοιτάω για ενα καινούργιο laptop και ψάχνω λίγο τις αποδόσεις γιατί τις χρειάζομαι . Τί διαφορά έχουν οι

Core i5 2410M , Core i5 460M

.Tί προτίνετε για laptop ; Ιntel με ι5 ή i7 ή κάποιον amd. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το θέλω για λιγο απο ολα.. Απο επεξεργασία βίντεο , απο δοκιμές για lan απο programming απο server μέχρι ταινίες.

Ετουτο εδώ είναι μια καλή λύση.. Προτίνετε και εσείς αν δεν βαριέστε..

http://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Acer-Aspire-AS7750G-2414G75Mnkk-LX-RCZ02-149.htm

Edited by jerrak0s
laptop-link
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό είδα.. Οχι δεν βάζω όριο , απλά επειδή ολο και κάτι καινούργιο βγαίνει , δεν θέλω να πάρω την super duper Λύση που σε 1 με 2 χρόνια θα είναι παλιό.. 800 ευρώ και εγώ αυτό είδα οτι είναι πολύ καλό μηχάνημα..

Link to comment
Share on other sites

Το θέλω για λιγο απο ολα.. Απο επεξεργασία βίντεο , απο δοκιμές για lan απο programming απο server μέχρι ταινίες.

Ετουτο εδώ είναι μια καλή λύση.. Προτίνετε και εσείς αν δεν βαριέστε..

Acer Aspire AS7750G-2414G75Mnkk - Laptop - plaisio.gr

Με τα ίδια λεφτά πάρε Desktop

Link to comment
Share on other sites

Laptop παίρνεις για δουλεία αν είσαι εκτός γραφείου, να κάνει επεξεργασία Video και Lan και Server κλπ κλπ στον δρόμο χλομό το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι..Αυτό με χαλάει.ΤΟ είχα δει το συγκεκριμένο. Τώρα λέτε να περιμένω να βγει μια μιξη τους ; i7 με 17 οθόνη ; .. Αλλά που να ξέρω αν θα βγάλουν

Link to comment
Share on other sites

Εχω καλό Desktop. Είχα δώσει πέρυσι 1100 ευρώ με i5 Νομίζω μέσα και κάτι άλλα περίεργα..Εχω καιρό να κάτσω στο Desktop , αλλά κάθονται και άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now