George_o/c

PlayStation 3 Slim (CECH-3001B): Λεπτότερο και ελαφρύτερο!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=PlayStation 3 Slim (CECH-3001B): Λεπτότερο και ελαφρύτερο!]http://reviews.hwbox.gr/news/sony.jpg[/NEWS_IMG]Ιδιαίτερα ευχάριστα νέα μας έρχονται από την χώρα του Ανατέλοντος Ηλίου, αφού η Sony ανανέωσε επιτυχώς το PlayStation 3 και σύντομα θα κυκλοφορήσει μια φρέσκια λεπτότερη και ελαφρύτερη εκδοσή του. Το PlayStation 3 Slim (CECH-3001B) ζυγίζει περίπου 2.6 κιλά (3 κιλά το αρχικό μοντέλο) και καταναλώνει 200W, εν συγκρίση με τα 230W του αρχικού μοντέλου. Η τιμή του PS3 Slim παραμένει ίδια με την προηγούμενη ($435). Η τιμή μοιάζει λογική - αναλογιστείτε ότι φέρει και σληρό δίσκο με χωρητικότητα 320GB. Σε όσους φαντάζουν πολλά τα 320GB, να πούμε ότι θα εμφανιστεί και το "Tales of Xillia bundle με σκληρό δίσκο 160GB.

[img_ALT=PlayStation 3 Slim (CECH-3001B): Λεπτότερο και ελαφρύτερο!]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614e01fb8b036e6.jpg[/img_ALT]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος οτι με τοσο ΣΤΡΙΠΤΙΖ που εχει κανει αυτο το μηχανημα στο περασμα των χρονων (απο το 2007) σε λιγο θα στο προσφέρουν σε λαδόκολλα....

Link to comment
Share on other sites

Προτημω το μεγαλο μου παντος.Πρωτη μερα με το που ηρθε στου φιλου μου το μαγαζι πηγα και το χτυπησα,πρωτη φουρνια ζεστο ζεστο και με dual pcb

με emotion engine για να παιζεις ολα τα ps2 παιχνιδια.

Τα επομενα τα χαλασαν μετα.Επισης της πρωτης φουρνιας 60gb ηταν τα μονα που εβγεναν υπερχρονισμενα κατα 50mhz σε πυρινα καρτας γραφικων και μνημης.;)Μετα τα αλλαξαν και εβγεναν downclocked:( και πιο φθηνα γιαυτο και ηπαρχουν αναφορες για low frames σε καινουργιες κονσολες.Εγω με το 60αρι μου δεν αντιμετοπισα ποτε τετοιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος οτι με τοσο ΣΤΡΙΠΤΙΖ που εχει κανει αυτο το μηχανημα στο περασμα των χρονων (απο το 2007) σε λιγο θα στο προσφέρουν σε λαδόκολλα....

:hehe::hehe:

Προτημω το μεγαλο μου παντος.Πρωτη μερα με το που ηρθε στου φιλου μου το μαγαζι πηγα και το χτυπησα,πρωτη φουρνια ζεστο ζεστο και με dual pcb

με emotion engine για να παιζεις ολα τα ps2 παιχνιδια.

Τα επομενα τα χαλασαν μετα.Επισης της πρωτης φουρνιας 60gb ηταν τα μονα που εβγεναν υπερχρονισμενα κατα 50mhz σε πυρινα καρτας γραφικων και μνημης.;)Μετα τα αλλαξαν και εβγεναν downclocked:( και πιο φθηνα γιαυτο και ηπαρχουν αναφορες για low frames σε καινουργιες κονσολες.Εγω με το 60αρι μου δεν αντιμετοπισα ποτε τετοιο προβλημα.

Δεν ήταν overclocked τα πρώτα, απλά τα επόμενα ήταν downclocked :P Εγώ από PS3 έπαιζα το καλοκαίρι του 07 σε ενός φίλου, είχε και αυτός το πρώτο σαν και σένα. Από τότε δεν έτυχε να το ξανακουμπήσω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now