George_o/c

HWBOX.gr Sandy Bridge 2011 Contest: Κερδίστε μια Gigabyte Z68X-UD3H-B3!

Recommended Posts

Παίζω και εγώ από το πρωί σήμερα, κοιμήθηκα μόνο 4 ώρες για να προλάβω :D;)

Καμμενος full mode: ON

:lol:lol

Μπραβο σε οσους συμμετειχαν, περιμενω τα τελικα scores !!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρε Botonα !:D

Περιμενω τα backup στο 32αρι σου . Με τι vdimm ησουν για το CL5 ???

Μόνο 1.72v και 1.100v vcca...;)

Μποτονα ωραίες μνήμες Μπράβο ωραία σκορ

Nαι καλές είναι...και μη νομίζεις, ένα απλό τυχαίο kit είναι....:D:P

Edited by Boton
Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

:P :p ....Και διαπλοκή.... :P :p

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Σοβαρά τώρα, Μπάμπη πολύ δυνατά runs.Μπράβο.Το prime θα το παλέψω κι εγώ σύντομα...:D

Με τι ram είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος για το οτι το run αυτο ειναι σωστο και οχι bugged ????

To video σου δεν εχει να πει κατι . Το wprime κραταει παντα το καλυτερο score . Αρα δεν εχεις δειξει τιποτε ακομη .

Το wprime σου δειχνει 6.5xx . Πατας "run 32m" και φαινεται απο κατω το τελειωμα του προηγουμενο run στα 6.781. Πατας να ξανατρεξει με ΑΝΟΙΧΤΟ cpu-z και βγαζεις 6.5ΧΧ ??? (Που το παραλογο ?) .

Περιμενω ενα σωστο video να δω .

Edited by Stelaras
Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι ετσι εχεις δικιο δεν μπορω να το ξαναπαρω. αλλα στο video zafiropo εγω τι στιγμι του run δεν βλεπω τι συχνοτιτα τις cpu (μπορει να εχει αλλαξει ειτε με utiliti ,irog)μιλαω καλοπροερετα

Link to comment
Share on other sites

εγω το wprime το εχω κλειστο και το ανοιγω μετα το cpuz...

μπορω να τραβηξω οσα βιντεο χρειαζονται ξανα και ξανα

για αυτο το σκορ

edit

ανεβαζω προπερ βιντεο...

Edited by zafiropo
Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι ετσι εχεις δικιο δεν μπορω να το ξαναπαρω. αλλα στο video zafiropo εγω τι στιγμι του run δεν βλεπω τι συχνοτιτα τις cpu (μπορει να εχει αλλαξει ειτε με utiliti ,irog)μιλαω καλοπροερετα

Ο zafiropo παιζει με gigabyte . Εχεις σκεφτει οτι μπορει να βγαζει γρηγοροτερο wprime απο μια Asus ???

Η gigabyte μπορει να αλλαξει bclk κλπ settings ειτε με το easytune , ειτε με το cloud oc (Με 2ο PC remote ) .

Και τα δυο αυτα προγραμματα , εαν τρεχουν , φαινονται στο task manager στα process .

Με το easytune αποκλειται να αλλαξε κατι ο zafiropo γιατι θα το βλεπαμε . Ειναι προγραμμα που το τρεχεις . Το γνωριζεις αυτο.

Το μονο που μενει ειναι το cloud oc (remote) , αλλα μπορει να διαπιστωθει με τον τροπο που εγραψα παραπανω . Εαν δεν τρεχει το cloud oc server , δε μπορει να αλλαχτει τιποτε απο remote .

Οταν τρεχεις με ανοιχτο cpu-z ειναι λογικοτατο και αναμενομενο να βγαζεις χειροτερο run . Αρα γι'αυτο το λογο ολοι το κλεινουμε οταν τρεχουμε .

Το run σου ομως ειναι 10000% λαθος . Ουτε 6.610 δε μπορει να βγει στα 4502 . Εστω και αυτο θα το δεχομουν εαν το βγαλεις με ΣΩΣΤΟ video .

Link to comment
Share on other sites

Θα λείψω για μερικές ώρες οπότε το τελικό update θα γίνει αργά το βράδυ.

Johnamd, θέλω ένα σωστό video με το 6.593sec run σου :) Μέχρι τότε θεωρούνται άκυρα τα scores σου. Σε αυτό εδώ το run αναφέρομαι:

4614e359e9a57d2a.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now