tsan

Πρόβλημα με hdmi

Recommended Posts

Πως ορεε παλικάρια μπορείς να κανείς μια οθόνη με hdmi να δουλέψει με κάρτα Nvidia

Και να μην βγάζεις τα ματιά σου χάλια χρώματα και τα εικονίδια έξω Απο τα περιθώρια

Edited by tsan
Link to comment
Share on other sites

Εγκατάσταση πάλι τους drivers εάν έχεις δοκιμάσει τα πάντα (αλλαγή ανάλυσης, επανεκκίνηση, κτλ κτλ) και δεν δουλέψανε.

Link to comment
Share on other sites

Αααα οκ. Δεν το ήξερα ότι παίζει τέτοιο πρόβλημα. Γενικά δεν βάζω monitor-tv στον η/υ. Νομίζω ότι δεν λέει. Καλύτερα να βάλεις κάρτα tv και να έχεις τα πλεονεκτήματα ενός καλού monitor παρά να συμβιβάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε οκ, απλώς εγώ είπα την άποψή μου γενικά για κάποιον που θέλει να έχει pc και τηλεόραση στο δωμάτιο. Όπως σκέφτομαι να κάνω εγώ εδώ στη Λιβαδειά επειδή δεν έχω χώρο για τηλεόραση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια 9800gtx+ σε μια LCD viewsonic 24 που έχει Μόνο hdmi η VGA (και με την 580 τα ίδια μου έκανε ) όταν το έχω σε hdmi πριν βάλω τους drivers τις Nvidia όλα καλα με το που τους βάλω χάνεται το σύμπαν χαλάνε τα χρώματα και φεύγουν τα εικονίδια έξω Απο τα περιθώρια τις οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Ρε οβερκλοκερόσαυρε συνταξιούχους έχεις αντιμετωπίσει τόσα σε θέμα h/w και τα έχεις καταφέρει (λέμε τώρα παλιοκαύτη) και σε μ@μ@ει ένα καλωδιάκι!!! :hehe::hehe: Στην τελική δοκίμασε να κάνει ένα φορματάκι όπως είναι το σύστημα μπας και τα 7άρια τα διορθώσουν μόνα τους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now