Recommended Posts

Σάκη δηλαδή αλλάζεις hobby τώρα; Φεύγεις από το o/c? Δεν το ρωτάω κοροϊδευτικά, σοβαρά :)

Όχι ρε απλώς επειδή από Οκτώβρη θα είμαι Λιβαδειά μόνιμα θα είναι πιο δύσκολο να παίξω και εκτός αυτού πάντα ήθελα να πάρω μία καλή φωτογραφική να ασχοληθώ λίγο. Απλώς αναγκαστικά το O/cing θα περάσει σε 2η βάση τώρα...:( Θα μαζευόμαστε να για κανά session που και που.

Link to comment
Share on other sites

:(

Έτσι είναι, μετά από κάμποσο καιρό κουράζεσαι το αφήνεις, βάζεις άλλες προτεραιότητες. Μην τα παρατήσεις τελείως όμως ε. Πάρε κάνα μονοβάθμιο να το 'χεις εκεί Λιβαδειά και παίζε πότε πότε :T:

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά για μονοβάθμιο αλλά μόλις μαζέψω χρήματα γτ τώρα είμαι πανί :hehe: Δεν τα παρατάω τελείως πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον racer!!! Εχω και διαφορες ασκησεις/παιχνιδακια να σου δειξο να αρχισεις να τα βλεπεις και να τα αντιλαμβανεσε ολα λιγο αλλιος ;)

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει να πληρώσ τη ΔΕΗ και με παίρνει τηλέφωνο η μάνα μου και μου λέει ήρθε η κούριερ. Το 1ο πράγμα που τις λέω είναι: "Είναι μεγάλο το κουτί ή μικρό?" :hehe: Όλα κομπλέ η φωτογραφική μ@μ@ει και γενικά είμαι φουλ ευχαριστημένος από το κατάστημα που την πήρα. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now