Pastelidis.n.s.

Οι φωτογραφίες μας . . . (Σάκη με το μαλακό αγόρι μου) :D

Recommended Posts

Cockpit lights δέν έχουμε πολλά (old skool analog πράγματα :P)

Cockpit view με αυτό το κινητό και με το στενάχωρο c152 δύσκολα. Και δέ λέει μία το cockpit απο το c152

αλλα κάτι έχω

83b9db86bc7744b476e41f02c8f88d3e.jpg

ea49309d19aff24e1979dad3e0ab5287.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sorry Mike δεν είχα δει ότι μπορείς να την ανοίξεις στο Original 2848 x 4288 μέγεθος.

;)

την εφτιαξα στο netbook οποτε πολυ πιθανο να μην βλεπεται στο full size... αμα ειναι μαπα, πες μου να την ξανα φτιαξω λιγακι στο desktop :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, να κανω μια ερωτηση.... εχει ασχολιθει κανενας με panoramic photos?

εβγαλα μια στην Ισλανδια, με συνολικο μεγεθος (μετα το stitching και ισιωμα κτλ) 30,000px X 3,700px. Το αρχειο ειναι συνολικα 56+mb σε μορφη TIFF.

το προβλημα μου, ειναι, οτι μου κολλαει το photoshop cs5 (64bit και στα 7αρια και στο cs5). εχω 12GB ram, και τρεχω στα 3.8ghz.... δεν νομιζω να φταει το pc μου... δεν εχω ξαναδουλεψει με τοσο μεγαλο αρχειο (ουτε σε διαστασεις ουτε σε mb) και απλα μου φαινεται περιεργο... να κολλαει.

στο task manager φαινεται οτι τραβαει 7-8gb ram... :/

Link to comment
Share on other sites

crash.... παω να κανω save και με το που παταω save κλεινει ολο το προγραμμα αμεσως και ουτε save δεν κανει...

προσπαθησα να του περασω και ενα φιλτρο, και εκανα 20 λεπτα να ανοιξει το απραθυρακι για το φιλτρο με τις ιδιοτητες, και οταν πηγα να αλαξω κατι, παλι το ιδιο... :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now