Recommended Posts

Να τα αφησεις οπως ειναι γιατι ο marvel ειναι sata III αλλα απο τους sata ΙΙΙ ειναι ο χειροτερος δυστυχως (μαλλον λογω driver).δεν εχεις κι αλλη επιλογη ομως..

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. να το αφήσω στον Marvell ή στον ICH10R ? Επίσης τωρα θα του κάνω μια εγκατάσταση πρέπει να φορτώσω τους Drivers SATA/RAID κατα την εγκατάσταση ?

Θα βάλω τα Windows 7 Ultimate

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι σε οποιον controller και να το βάλω με νέα εγκατασταση επειδη το δοκίμασα το έβλεπε το drive και τις 2 φορές....

ναι ετσι ειναι,θα τον βλεπει κανονικα,απλα για να δουλευει καλυτερα κατεβασε τους drivers του marvel.παρεπιπτοντως απο που κατεβαζουμε τους drivers για marvel;στην ιστοσελιδα τους εχουν μονο κατι downloads για network drivers και αναγκαστηκα να κατεβασω τους δικους μου απο την σελιδα της asus απο την οποια ειναι η μητρικη και ειναι αρκετα παλιοι..

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι ειναι,θα τον βλεπει κανονικα,απλα για να δουλευει καλυτερα κατεβασε τους drivers του marvel.παρεπιπτοντως απο που κατεβαζουμε τους drivers για marvel;στην ιστοσελιδα τους εχουν μονο κατι downloads για network drivers και αναγκαστηκα να κατεβασω τους δικους μου απο την σελιδα της asus απο την οποια ειναι η μητρικη και ειναι αρκετα παλιοι..

Εμένα η EVGA έχει ενημερωμένους drivers του Marvell

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now