gus

Windows Media Center recording

Recommended Posts

Mετα απο μαλλον μια δικη μου εντολη το WMC γραφει καθε μερα στο σκληρο δισκο ενα συγκεκριμενο προγραμμα(με τη βοηθειασ καρτας τηλεορασης, ενοειται) αλλα παρολο που τα σβηνω καθε τοσο εξακολουθει να γραφει, μηπως ξερετε που ακριβως ειναι η επιλογη για να σταματησει? Εγω του λεω μεν να κανει ακυρωση αλλα την αλλη μερα ξανα το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο μαλλον μια δικη μου εντολη το WMC γραφει καθε μερα στο σκληρο δισκο ενα συγκεκριμενο προγραμμα(με τη βοηθειασ καρτας τηλεορασης, ενοειται) αλλα παρολο που τα σβηνω καθε τοσο εξακολουθει να γραφει, μηπως ξερετε που ακριβως ειναι η επιλογη για να σταματησει? Εγω του λεω μεν να κανει ακυρωση αλλα την αλλη μερα ξανα το ιδιο...

συμφωνα παντως με αυτα που διαβαζω χρειαζεσαι μια ρυθμιση για να σταματησει η εγγραφη..!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε πως μιλας.

Eσυ να προσεχεις και να μη γελας με καποιον ζηταει βοηθεια.

συμφωνα παντως με αυτα που διαβαζω χρειαζεσαι μια ρυθμιση για να σταματησει η εγγραφη..!!!

Αλλος ενας χάχας που γελαει...

Σκοπος φιλε δεν ειναι να σταματησει η εγγραφη, αλλα να ακυρωθουν οριστικα οι προγραμματισμενες μελλοντικες εγγραφες.

Ανοίγεις το task scheduler (windows Vista/7) ή το αντίστοιχο στα XP και σβήνεις την προγραμματισμένη αυτή ενέργεια.

Που ακριβως βρισκεται αυτο το task scheduler?

Mιλαμε για Win7-64.

Link to comment
Share on other sites

να κανω το παραπονο μου?!στον τρελο λετε τι να κανει στον μλκ που παιδευοταν ενα απογευμα δεν ειπατε τιποτα!!!θα πουλαω τρελα απο δω και περα!!!!!!!!!χαχα!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

έναρξη -> βοηθήματα -> εργαλεία συστήματος ;

Λοιπον, παω Εναρξη-Ολα τα προγραμματα-Βοηθηματα-Εργαλεια συστηματος-Χρονοδιαγραμμα εργασιων.

Στον πινακα που μου βγαζει με διάφορα, δε βλεπω κατι σχετικο με το wmc.

Mηπως πρεπει να παω στον ιδιο τον wmc για την αναλογη επιλογη?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now