George_o/c

Dms @ Hellas Overclocking Team: Ο νέος είναι ωραίος!

Recommended Posts

[news_img=DMS @ Hellas Overclocking Team: Ο νέος είναι ωραίος!]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/1354e011a9f44e06.jpg[/news_img]Κοιτάζοντας τα δρώμενα της ομάδας μας στο HWBOT, παρατήρησα ότι το Hellas Overclocking Team member of the month με τα περισσότερα hardware points και submissions, είναι ένα καινούριο πρόσωπο, ονόματι DMS. Ο DMS aka Δημήτρης, χρησιμοποιώντας ένα cascade ανέβασε πάρα πολλά αποτελέσματα, προσφέροντας συνολικά 650+ πόντους στην H.O.T μας. Πιο συγκεκριμένα, benchαρε επεξεργαστές Core i7 990X, Core 2 Duo E8500/E8400 & Core 2 Q9550/Q6600, αλλά και αρκετές κάρτες γραφικών, μερικές από τις οποίες είναι οι εξής: GeForce GTX 280, GeForce 8800 GTX, Radeon HD 4890, Radeon HD 5870 Lightning, Radeon HD 4870X2, Radeon HD 3870X2.

Καταλαβαίνετε λοιπόν ότι ξεζούμισε κυρίως παλιό hardware, πράγμα που βοηθά την ομάδα αφού όλοι αυτοί οι επεξεργαστές και οι κάρτες γραφικών αποτελούν διάσημο hardware που δίνει πολλούς hardware πόντους.

Συγχαρητήρια στον νέο και του ευχόμαστε ακόμα καλύτερα αποτελέσματα :T:

Μπορείτε να δείτε όλα τα scores του Δημήτρη εδώ: Hardware news, Overclocking Competitions, Reviews

.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ την ομαδα και τα παιδια του hwbox. θελω να στηριξω κ΄ εγω την

προσπαθεια της ομαδας και θα προσπαθησω να δωσω το παρον.Ειμαι ενα απ΄τα πιο νεα μελη στο χωρο κ' εχω ακομα μελλον......οπως ειπε και ο chaos επετε συνεχεια και θα ειναι καλη.

Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε πάλι τα Ελληνικά χρώματα στις πρώτες θέσεις,γιατί οι παλιοί φαίνεται να αποσύρονται σιγά σιγά,ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ξαναπές το... Δυστυχώς οι παλιοί το εγκαταλείπουν σιγά-σιγά, με εξαίρεση τον Aristidi που παίζει ασταμάτητα χρόνια τώρα, τον phil που το παλεύει κι αυτός πολύ καλά με άζωτο και τους zafiropo/kintaro/stelaras/varachio κτλ που benchάρουν περιστασιακά :D

Link to comment
Share on other sites

Να καλως-ορίσω κι εγω με την σειρά μου τον Δημήτρη... Μπράβο Boy... well done so far... keep benching!!! To άθλημα έχει γίνει πολύ απαιτητικό τελευταία και χρειαζόμαστε βοήθεια...

Link to comment
Share on other sites

.......απαιτητικό και κυρίως ΑΚΡΙΒΟ,για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί τώρα,

φαντάζομαι και την γυναίκα μου να δει τίποτα μπουκάλες με άζωτο και να στήνω τιποτα cascade και να παθαίνει εγκεφαλικό.......

άσε που τη 1η φορά θα κάνω σίγουρα καμμία μ@@κία και θα τα κάψω όλα.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now