mortisboy

Group Buy G.Skill RipjawsX 1600MHz 8GB ~ 41,14?

Recommended Posts

Λοιπόν μιλάμε για αυτές τις μνήμες, η προσφορά λήγει την Δευτέρα 12/09 οπότε θα περίμενω μέχρι την Κυριακή στις 18:00 μετά θα κάνω την παραγγελία, τα μεταφορικά μέχρι 10 κιτ που δοκίμασα ειναι 5,75?....waiting :D

P.S

Λοιπόν οσοι δήλώσετε ενδιαφέρον και είστε απο Αθήνα τις μνήμες τις παραλαμβάνετε απο Μητροπέτροβα 43, περιοχή Πολύγωνο Τ.Κ. 11476 Ισόγειο, τηλ. 210 6459395-382.

Οσοι είναι απο επαρχία δυστηχώς λόγο φόρτου εργασίας δεν θα μπορέσω να τους τις στείλω, οπότε θα πρέπει να κανονίσετε με κάποιον άλλον :(

Στις 11/09/11 μετά τις 18:00 θα στείλω σε όσους δηλώσουν ενδιαφέρον τον λογ/σμο τραπέζης

Γράφω εδώ αυτους που έχουν δηλώσει ήδη ενδιαφέρον:

mortisboy = 2 kit ---> ΟΚ

webhunter = 2 kit ---> ΟΚ

George O/C = 2 kit ---> ΟΚ

zafiropo = 1 kit ---> ΟΚ

g10 = 2 kit ---> ΟΚ

H4ckerMan = 1 kit ---> ΟΚ

AMDnord = 1 kit ---> ΟΚ

jax7480 = 1 kit ---> ΟΚ

GeorgeMan = 2 kit ---> ΟΚ

ProPitsiriko$ = 1 kit ---> ΟΚ

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά γίνεται να μου εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς παίζει με τις ομαδικές αγορές……..πώς γίνονται δηλαδή…..θα πρέπει να κάνω κατάθεση σε κάποιον τραπεζικό λογαριασμό (πχ του μορτι) και μετά να συναντη8ουμε κ να μου τις δώσει ή τις αγοράζει συναντιόμαστε κ του τις εξοφλώ ατακακαιεπιτοπου??????

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω και εγω ενα κιτ αν γινεται και δεν σας ειναι κοπος.

τα λεφτα θα μπουν καταθεση σε λογαριασμο τραπεζας και με ελτα συστημενο μαλλον θα ερθουν θεσσαλονικη που μενω.(με δικα μου μεταφορικα)

πειτε μου για οτι νεοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματικό ΑΦΜ έχει κανένας σας , να σας κόψουν και το ΦΠΑ;

..τιμολόγιο θα κοπεί ούτως η άλλως αλλά αν μετά κοπούν αποδείξεις στην ουσία πάλι μπαίνει το φπα ;)

για πείτε θέλετε αποδείξεις? αλλιώς αν δεν θέλετε βγαινει στα ~35? το κάθε κιτ!!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now