George_o/c

Max Payne 3 τον Μάρτη - First Trailer

Recommended Posts

Το Max Payne 1 ήταν πραγματικά πρωτοφανές για την εποχή του. Το Max Payne 2 είχε την ωραία προσθήκη του shoot-dodge που μαζί με το κλασικό bulle time έκαναν το παιχνίδι όλα τα λεφτά. Επίσης είχε καλύτερο story line από το πρώτο και φυσικά είχε την Mona Sax :D

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εβγαλε και το State of Emergency, που απλα ειναι ενα ποιο cartoon version του GTA, αλλα, μονο το χαος, φαση, δερνεις μπατσους, σκανε ματ, διαλυεις πολεις, κτλ κτλ... πολυ Fun to play.

Link to comment
Share on other sites

η rockstar όταν είχε βγεί το GTA στο playstation3 το πακέτο το είχε με δώρο με μια συδερογροθια είχαν πέσει μυνήσεις τοτε θυμάμαι αλλά είναι η μόνη εταιρία που δεν την νοιάζει για τίποτα όλοι παλαβοι πρέπει να είναι εκει μέσα

και το maxpayne 3 το περιμένανε πολλά άτομα σε ίδιο στάδιο με dukenuken μετα απο 13 χρόνια απουσίας

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει το manhunt φίλε vroom και μετά από 3 μέρες το επέστρεψα (το είχα νοικιάσει για το PS2 τότε που βγήκε). Μετά από ένα σημείο καταντούσε πολύ άρρωστο :P

ΟΚ, δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ;).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε αυτά είναι και το manhunt, με το εντελώς παρανοϊκό θέμα που είχε και της σαδιστικές δολοφονίες.

Το Condemned παντως το θεωρω πιο βιαιο απο το Manhunt - το Manhunt "καταλαβαινες" οτι ηταν παιχνιδι, το Condemned σε "ωθουσε" στη βια...

anyway, εμενα μου θυμιζει ενα copy-paste της ταινιας Man on Fire (Mann unter Feuer (2004) - IMDb) παρα "film-noir" Max Payne...

Link to comment
Share on other sites

Το Condemned παντως το θεωρω πιο βιαιο απο το Manhunt - το Manhunt "καταλαβαινες" οτι ηταν παιχνιδι, το Condemned σε "ωθουσε" στη βια...

anyway, εμενα μου θυμιζει ενα copy-paste της ταινιας Man on Fire (Mann unter Feuer (2004) - IMDb) παρα "film-noir" Max Payne...

Θα το ψάξω το θέμα με το condemned.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τι χαζομάρα και δεν τράβηξα το save file του Max Payne 3 πριν κάνω format και ήμουν στα τελειώματα. Τώρα με ξεκινάει από το Chapter 1.

 

Αν υπάρχει κάποιος που το έχει τελειώσει και μπορεί να μου το στείλει θα το εκτιμούσα. Δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να πάρω το αρχείο από ξέμπαρκους σε ξέμπαρκα sites.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros said:

Έκανα τι χαζομάρα και δεν τράβηξα το save file του Max Payne 3 πριν κάνω format και ήμουν στα τελειώματα. Τώρα με ξεκινάει από το Chapter 1.

 

Αν υπάρχει κάποιος που το έχει τελειώσει και μπορεί να μου το στείλει θα το εκτιμούσα. Δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να πάρω το αρχείο από ξέμπαρκους σε ξέμπαρκα sites.

No pain no gain

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now