bloody.k

αγορα smartphone για μουσικη

Recommended Posts

Έχει παρα πολύ καλή ποιότητα ήχου το nexus σε θέμα μουσικής, ειδικά άμα βάλεις κομμάτια από cd και όχι download από youtube !!

Για αγορά δεν ξέρω που μπορείς να το βρείς, ψάξε τίποτα σε μεταχειρισμένα insomnia κτλπ.

Τα ακουστικά που έχει η συσκευη μέσα είναι πολύ ποιοτικά.!

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος πηρε κινητο απο μαγαζι τετοιου ειδους χερι με χερι στο ιδιο το μαγαζι και το κινητο ηταν με ζελατινες ολα κομπλε αλλα ειχε περασμενη μια ρωσικη ρομ, τραγουδια βιντεος κλπ :P

Link to comment
Share on other sites

wut nord? :P δεν πειραζει,το ρισκαρω.εμενα με ενδιαφερει να δουλευει οκ το κινητο,ας εχει και rom σουαχιλης.μια τελευταια ερωτηση μονο.κομενες ρομς/oc παιρνει ετσι(το μικροβιο του overclocker :P)?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε, κανονικα και ρομ και oc και όλα.

εννοειτε το πηγε πισω και απλα του ειπε να του δωσει τα λεφτα του πισω.

ο τυπος προσπαθουσε να τους πεισει οτι ηταν ετσι απο την samsung :hehe:

Link to comment
Share on other sites

οι cyanogen γενικα ειναι καλες γρηγορες κλπ αλλα εχουν αρκετες ελλειψεις imo. βρες καμια πιο σταθερη rom κα ιας ειναι 1 κλικ πιο αργη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,το κινητο μπορω να πω οτι σπερνει ασχημα.η ποιοτητα του ηχου πολυ καλη αλλα η μεγιστη ενταση χαμηλη,το λειτουργικο παει σφερα,δεν παρατηρησα κανενα κολλιμα ολο το απογευμα,μονο μερικα πραγματακια μενουν να βρω και θα ειμαι 100% καλυμενος.καταρχας θελω εναν καλο eq να βελτιωσω λιγο την ποιοτητα και κυριως την ενταση,ελληνικο πληκτρολογιο,να μπορω να ανοιγω τα toggles απο το notification bar και ενα ωραιο φοντο.αν μου βρειτε λυση γι αυτα σας αφηνω ησυχους

Link to comment
Share on other sites

αφησε το κανα 2-3 ωρες.

Πανε οι παλιες φορτισεις που περιμεναμε 16 ωρες

Άμα κάνεις κάστομ μοντς θέλει ακόμα πιο λίγη ώρα.

λοιπον,το κινητο μπορω να πω οτι σπερνει ασχημα.η ποιοτητα του ηχου πολυ καλη αλλα η μεγιστη ενταση χαμηλη,το λειτουργικο παει σφερα,δεν παρατηρησα κανενα κολλιμα ολο το απογευμα,μονο μερικα πραγματακια μενουν να βρω και θα ειμαι 100% καλυμενος.καταρχας θελω εναν καλο eq να βελτιωσω λιγο την ποιοτητα και κυριως την ενταση,ελληνικο πληκτρολογιο,να μπορω να ανοιγω τα toggles απο το notification bar και ενα ωραιο φοντο.αν μου βρειτε λυση γι αυτα σας αφηνω ησυχους

Με 'γεια boy :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now