GeorgeMan

Huawei Honor: Η νέα ναυαρχίδα της κινεζικής εταιρείας στα smartphones!

Recommended Posts

Το εχω βαλει, ομως επειδη το κινητο μου το θελω custom μεν, διακριτικο και super-μινιμαλ δε, δε παρατηρησα καμια διαφορα.

Το εχω ομως μονο με τις απαραιτητες εφαρμογες (hidden οσες δε μπορω να βγαλω και ειναι αχρηστες), και μονο με τα απαραιτητα services να τρεχουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ζορζ καταλαβαίνω την διαφορά από resitive και capacitive, εννοείται ότι είναι χίλιες φορές προτιμότερο να ανταποκρίνεται έτσι γρήγορα. Όμως το huawei νομίζω είναι υπερευαίσθητο σε σχέση με το ZTE.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω ότι μπορώ να την αλλάξω, αλλά δεν θέλω, με ικανοποιεί απόλυτα έτσι :) Το υπερευαίσθητο που έγραψα για το Huawei, το εννοούσα σαν κάτι αρνητικό.

Στο iPhone όμως δεν με ενοχλεί αυτό, γιατί εκεί μιλάμε άλλη εμπειρία :D

Link to comment
Share on other sites

Για την ευαισθησία της οθόνης του; Έχω δει δίπλα-δίπλα iPhone 4 και Galaxy S 2. Το είχα ποστάρει και στο off topic εκείνη την ημέρα, ήταν μόλις είχε πάρει το Κωστάκη το S2 και ο Βασίλης το iPhone4 του venisk.

Εν τέλει μου άρεσε περισσότερο το S2. Όμως η Retina του 4 ήταν κάτι το διαφορετικό!

Link to comment
Share on other sites

Spammerια του κερατά όλοι σας :hehe:

εμενα μου εκαναν τρομερη εντυπωση στο touch που λετε ολα τα κινητα με wp7 και ειδικα οταν ειδα την διαφορα στα χερια μου με το HD2 απο android σε wp7.

καμια επαφη η ευαισθησια της οθονης.

Αυτό παίζει όντως; :eek:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now