amoustakas

Καταλληλότητα παλιού τροφοδοτικού για sandy σύστημα ?

Recommended Posts

Έχω αυτό το τροφοδοτικό και θα ήθελα να ρωτήσω (πολύ πρωτότυπο έ :-), κάνω μόνο 2-3 ερωτήσεις την ημέρα!) αν θα είναι ΟΚ ως προς τα ρεύματα (ποσότητα + κυρίως ποιότητα) για να κλοκάρω έναν 2600Κ σε Ζ68 και με την ενσωματωμένη κάρτα γραφικών χρησιμοποιώντας το πολύ μέχρι 1.4V. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Thanx!!! Μόνο για δοκιμαστικά θα το πάω μέχρι εκεί. Ο Γιώργος (o/c) με έκανε ξεφτέρι στο overclocking !!! Είχα ένα ΗΧ-850, αλλά το έδωσα, γιατί έδωσα και την 5970 και μετά μία 295. Με δουλειά, γυναίκα και μωρά που χρόνος για γούστα!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, με μαθηματική ακρίβεια θα ασχοληθώ κανένα μήνα με κλοκάρισμα και μετά θα κάθεται. Οπότε μέχρι να το δώσω για να πάω σε κάτι νεότερο θα στο στείλω να το παίξεις λίγο με τη συμφωνία να το κάνεις και προμόσιον!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό το τροφοδοτικό και θα ήθελα να ρωτήσω (πολύ πρωτότυπο έ :-), κάνω μόνο 2-3 ερωτήσεις την ημέρα!) αν θα είναι ΟΚ ως προς τα ρεύματα (ποσότητα + κυρίως ποιότητα) για να κλοκάρω έναν 2600Κ σε Ζ68 και με την ενσωματωμένη κάρτα γραφικών χρησιμοποιώντας το πολύ μέχρι 1.4V. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.

Μια χαρα ειναι το τροφοδοτικο dont worry.

Εγω με ενα παλιο TR2 470W, κλοκαρα τον 2500κ στα 5ghz και το τροφοδοτικο βραχος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now