Mz412

Chrome και σειρά καρτελών

Recommended Posts

Το καινούριο chrome μου έχει σπάσει τα νεύρα. Εμφανίζει τις καρτέλες αλλά δεν μπορώ να τις μετακινήσω να τις βάλω με τη σειρά που θέλω. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εχεις ανοιχτες πολλες καρτελες, και οταν πατας πανω στην οροφη τους παρατεταμενα αριστερο κλικ δεν μπορεις να τις μετακινησεις αριστερα ή δεξια ; ; ;

Link to comment
Share on other sites

Όταν είμαι στην κεντρική σελίδα και ανοίγει τις 8 καρτέλες, όταν προσπαθώ να μετακινήσω κάποια απ' αυτές για να την βάλω π.χ. πρώτη δε μετακινείται.

Link to comment
Share on other sites

Όταν είμαι στην κεντρική σελίδα και ανοίγει τις 8 καρτέλες, όταν προσπαθώ να μετακινήσω κάποια απ' αυτές για να την βάλω π.χ. πρώτη δε μετακινείται.

Τα 8 τετράγωνα που εμφανίζονται στην κεντρική σελίδα είναι οι 8 ιστοσελίδες που επισκέπτεσαι πιο συχνά, κατηγοριοποιημένες αναλόγως του ποιες ανοίγεις πιο συχνά. Αν δεν κάνω λάθος δεν γινόταν ποτέ να αλλάξεις την σειρά τους, σε καμία έκδοση του Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Τα 8 τετράγωνα που εμφανίζονται στην κεντρική σελίδα είναι οι 8 ιστοσελίδες που επισκέπτεσαι πιο συχνά, κατηγοριοποιημένες αναλόγως του ποιες ανοίγεις πιο συχνά. Αν δεν κάνω λάθος δεν γινόταν ποτέ να αλλάξεις την σειρά τους, σε καμία έκδοση του Chrome.

Αληθεια ειναι αυτο που λες!!!

Απλα εγω καταλαβα πως μιλαει για ανοιγμενες καρτελες!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στην αρχή αυτό κατάλαβα, αλλά μετά έγραψε "όταν είμαι στην κεντρική σελίδα".

Οι ανοιγμένες καρτέλες μπορούσαν ανέκαθεν να μπουν σε σειρά, όπως το 'πες κι εσύ ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now