Recommended Posts

Σας ευχαριστούμε για τα μέχρι τώρα καλά σας λόγια και ευχές ! :T:

Καλά Χριστούγεννα και απο μένα, με ένα καλύτερο 2012 χωρίς τόση ένταση και μιζέρια !

Μέχρι τώρα πάμε καλά εκτός απο μερικά απρόοπτα (Γιωργάκη, άυριο έλα στο γραφείο μου να τα δούμε μαζί) :

1. Οικειοθελής αποχώρηση AN7 και Caution (γλιτώνουμε αποζημίωση)

2. Σε παρακαλώ Γιωργάκη ο SLN να κερδίσει κατα τύχη το Laptop γιατί μέχρι να κερδίσει τόσα parts για το PC του θα έχει παλιώσει :hehe:

3. Να προωθήσουμε στον Jason την προταση που του έγινε.

Άντε πάιδες...και κυρίες....καλή αρχή σε όλους :T:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα πάμε καλά εκτός απο μερικά απρόοπτα (Γιωργάκη, άυριο έλα στο γραφείο μου να τα δούμε μαζί) :

1. Οικειοθελής αποχώρηση AN7 και Caution (γλιτώνουμε αποζημίωση)

2. Σε παρακαλώ Γιωργάκη ο SLN να κερδίσει κατα τύχη το Laptop γιατί μέχρι να κερδίσει τόσα parts για το PC του θα έχει παλιώσει :hehe:

3. Να προωθήσουμε στον Jason την προταση που του έγινε.

Ok θα έρθω.

Για το 2 θα δούμε τι θα κάνουμε, αφού προηγηθεί βέβαια κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Για τους AN7 και caution και εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που θα φύγουν, ήταν ενοχλητικοί έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθαν τα νεα μελη, ελπιζω το επομενο ποστ να μην ειναι το Πασχα...

2 εβδομαδες μεχρι τα Χριστουγεννα και 3 ως το νεο ετος (τι μας ειπες τωρα ?!).

Ευχομαι το νεο ετος να ειναι λιγοτερο δυσκολο για πολλους συνανθρωπους μας και ολοι μαζι

να παλεψουμε για μια καλυτερη κοινωνια. Αξιοκρατεια, αλληλεγγυη, ανθρωπια να επικρατησουν

πανω απο το βωμο του χρηματος.

Ευχομαι τις γιορτες να τις βρειτε και να τις χαρειτε ολοι με υγεια (πανω απο ολα), ευτυχια, παρεα

με τους συγγενεις σας και τα αγαπημενα σας προσωπα, για να περασετε καλα αυτες τις λγες μερες

χωρις τοσες σκοτουρες και ανησυχιες.

Ευχομαι - και δωρο να μη κερδισω - ο χαβαλες που εχουμε προπαντως εδω μεσα να μη χαθει,

και καποια ατομα που σπαταλανε (και αφιλοκερδως τις ωρες τους) για να γινουμε καλυτεροι

σα κοινοτητα, να ειναι καλα και του χρονου να εχουν περισσοτερη ορεξη για να εχουμε

περισσοτερα νεα θεματα, reviews, round-ups, κοκ.

Good luck all !! :)

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. Ενας ακομα χρονος ερχεται στο τελος του.. Ευχομαι να ειναι καλυτερος ο επομενος.. γιατι τον τελευταιο καιρο λεω: καθε περισυ και καλυτερα, καθε φετος και χειροτερα.

Ελπιζω να περασετε ολοι σας ομορφα Χριστουγεννα.

Καλες καταναλωτικες γιορτες.

Link to comment
Share on other sites

Αγιε μου Βασιλη, εκτος απο τα κλασσικα να πανε καλητερα τα πραγματα για ολους (καλα χειροτερα, ποσο ποια?) να σε παρακαλεσω να κανεις τα μαγικα σου με τους server του HWBOX και να ακοιρωσεις ολες τις αλλες συμμετοχες εκτος απο την δικια μου...

P.S.

Ααα και κατι κολες Α3 που σου εστειλα με δωρα που ηθελα περυσι δεν τις εστειλα για κ@λοχαρτα, το ενοουσα

Καλη επιτυχια και καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

OMG!!! damn good και πολλα δωρα :eek::eek::eek:

Μπραβο στο HWBOX :respekt:

και στους χοριγους για το πλουσιο υλικο!!! :respekt:

Οι καιροι ειναι πολλοι δυσκολοι παιδια και εσεις μας προσφερετε ελπιδες και χαρα να αποκτησουμε κατι που για καποιους ισως να ηταν ονειρο.

Σας ευχαριστουμε!Καλες γιορτες να εχουμε αλλοι μας με υγεια και ευτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now