Recommended Posts

θελω να καταγγειλω το μελος @aggelikipat που με απειλει οτι δεν της λεω την απαντηση για την 3η ερωτηση!!!!:P:p

θα ελεγα να την μπαναρετε γιατι ακομα δεν ξερει το ονομα του σαιτ μας,και το λεει "μαυρο σαιτ"!!!!!!!:P:p

ειναι αποπανω μου και περιμενει να ποσταρω την απαντηση απο χθες το βραδυ να την στειλει και εκεινη που δεν την ξερει!!!!:P:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές !!

Γίνετε μόλις κλειδώνει το θέμα να δίνεται την απάντηση του ??

Τι εννοείς? Το κάνουμε ήδη !

HwBox XMAS Contest 2011 - ( HWBOX ) O/C on first boot

Κάθε βράδυ στις 00:00 δίνουμε τις απαντησεις και ανοίγουμε νέο θέμα με την νέα ερώτηση.

Η δοκιμασία με το GPU-Z validation του Gprhellas δεν έχει κανένα trick έτσι ? :hehe::P

Τα πράγματα είναι πολύ απλά, δεν καταλαβαίνω γιατί το σκέφτεσται τόσο και...απαντατε και λάθος στο τέλος επειδή νομίζετε πώς έχουμε κάνει πονηριες :P

Ωραια γραφικα!

Να μεταφερετε τα μπραβο μου στο δημιουργο.

Μα φυσικά ! :D...

θελω να καταγγειλω το μελος @aggelikipat που με απειλει οτι δεν της λεω την απαντηση για την 3η ερωτηση!!!!:P:p

θα ελεγα να την μπαναρετε γιατι ακομα δεν ξερει το ονομα του σαιτ μας,και το λεει "μαυρο σαιτ"!!!!!!!:P:p

ειναι αποπανω μου και περιμενει να ποσταρω την απαντηση απο χθες το βραδυ να την στειλει και εκεινη που δεν την ξερει!!!!:P:p:hehe:

Εάν είναι να κερδίσεις κάτι απο όλη την ιστορία, άντε κάνε την καρδιά σου πέτρα και πές της....αλλιώς :@....

μόνο gpu clock θέλετε έτσι ?

όχι ραμ Mhz και volt.....?

Νομίζω πώς η ερώτηση είναι ξ ε κ ά θ α ρ η και δεν γράφει τίποτα για Volt/mods/μέγεθος ανεμιστήρα/μάρκα/χρώμα/μέγεθος κάρτας σε ίντσες/rpm και DVIs :P

Link to comment
Share on other sites

Ρεεεε...όσοι εχετε διπλα και τριπλά accounts καλύτερα να τα σταματήσετε.

Δεν θα σας πούμε τίποτα τώρα...απλά την τελευταία ημέρα δεν θα σας βάλουμε στην κληρωση

σαν kinder έκπληξηηηηη :hehe:

Σε όλες μας τις ερωτήσεις, εάν έχετε full απαντήσεις είναι καλύτερα ! :T:

Όχι άλλα hints γιατί θα το κλιεδώσουμε :P

Σου εχω και ερωτικο μνμ στην απαντηση σημερα... ποιος την χαρη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ε ΡΕ! να μην μπορω να το βρω..εχω φαει ολο το νετ!

EDIT: Found, φετες πηγε το καρτονι..!

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σήμερα τα πήγατε καλύτερα απο εχθές, αλλά πάλι αρκετοί δεν απάντησανε σωστα :P

Αλλάζω και το avatar μου σε 10" όπως κάνω κάθε μέρα για να σας βοηθάω :hehe:

Πάω να πάιξω μια Dota, άμα στις 00:00 δεν έχω σηκώσει το νέο θέμα (στις 00:00 του hwbox εσείς θα βλέπετε στα ρολόγια σας 00:06 γιατί πάμε 6 λεπτάκια πίσω :hehe: ), πάρτε με ένα τηλεφωνάκι να ξεκινήσω να το γράφω !

Τα λέμε άυριο ! Στις 5 θα ξυπνήσω να πάω να πάρω τριαντάφυλλα να περιμένω τον George_O/C στο λιμάνι που έρχετε απο την Κρήτη για την μία και μονάδικη του εμφάνιση στην Αθήνα για το 2011 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now