Recommended Posts

Ελα τωρα, πλακα μας κανεις, παραδεξου το!

Αυτα ηταν που απο δευτερα θα δυσκολευαν? :P

Ευκολάκι είχες γράψει και για την πρώτη σου λάθος απάντηση :hehe:

Με την Νοκια δεν υπάρχει παγίδα, αλλά όπως έγραψε και κάποιος άλλος,

ποια απο όλες τις θεωριες ισχύει πραγματικα ?

Καλά καλά, επειδή εσύ μου έχεις πάρει πολύ αέρα, για έλα στα κρυφά μας

forum να σου κάνω μια προσωπική league με ερωτήσεις να χαιρόμαστε και οι δύο !

Μια μέρα θα ρωτάς εσύ μία εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα, αν δινουμε ενα δωρο (οχι απαραιτητα ακριβο) καθε βδομαδα σε οποιον απανταει τις περισσοτερες ερωτησεις της βδομαδας σωστα, τελειο δε θα 'ταν? :D:hehe:

Ευκολάκι είχες γράψει και για την πρώτη σου λάθος απάντηση :hehe:

Με την Νοκια δεν υπάρχει παγίδα, αλλά όπως έγραψε και κάποιος άλλος,

ποια απο όλες τις θεωριες ισχύει πραγματικα ?

Τοτε τις γραφω ολες τις θεωριες, μαζι με το αποδεικτικο λινκ τους, γιατι δεν ειμαι ιστορικος και δεν εχω καμια δικαιοδοσια να αποφασισω τι ισχυει και το πιανετε σωστο :P

Εκεινη ΗΤΑΝ ευκολακι, εγω γκρεμοτσακιστηκα, διαφωνεις? :P

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα, αν δινουμε ενα δωρο (οχι απαραιτητα ακριβο) καθε βδομαδα σε οποιον απανταει τις περισσοτερες ερωτησεις της βδομαδας σωστα, τελειο δε θα 'ταν?

Καλή ιδέα συμφωνώ και εγώ :o..

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα, αν δινουμε ενα δωρο (οχι απαραιτητα ακριβο) καθε βδομαδα σε οποιον απανταει τις περισσοτερες ερωτησεις της βδομαδας σωστα, τελειο δε θα 'ταν? :D:hehe:

Τοτε τις γραφω ολες τις θεωριες, μαζι με το αποδεικτικο λινκ τους, γιατι δεν ειμαι ιστορικος και δεν εχω καμια δικαιοδοσια να αποφασισω τι ισχυει και το πιανετε σωστο :P

Εκεινη ΗΤΑΝ ευκολακι, εγω γκρεμοτσακιστηκα, διαφωνεις? :P

Μια ψηφος στον MAN απο μενα :)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει να το κάνουμε, ποιο καλό παιδί θέλει να αναλάβει να διαβάζει όλα τα email και να ψάχνει τις ερωτήσεις ? :hehe:

ή να βάλουμε weekly fee της τάξης των 5? και να το κάνω εγώ? :hehe:

@GGman ναι μόνο σου τσακίστηκες, αλλά τσακίστηκες και αυτό μετράει (για εμένα :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει να το κάνουμε, ποιο καλό παιδί θέλει να αναλάβει να διαβάζει όλα τα email και να ψάχνει τις ερωτήσεις ? :hehe:

ή να βάλουμε weekly fee της τάξης των 5? και να το κάνω εγώ? :hehe:

@GGman ναι μόνο σου τσακίστηκες, αλλά τσακίστηκες και αυτό μετράει (για εμένα :hehe: )

Εεεεεεε γω ειχα μια δουλιτσα..... θα ξαναρθω πιο μετα ετσι....φατε εσεις !!

:)...

Link to comment
Share on other sites

Η ερώτηση ΔΕΝ είναι καθόλου ξεκάθαρη ε? :P

Εσένα σε λένε Panos16 και πήρες το όνομα σου λογικά απο τον παππού σου που τον λέγανε Panos15 φαντάζομαι :hehe:

Η Nokia πήρε το όνομα της από ?

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Η Nokia πήρε το όνομα της από ?

Φανταζομαι οτι αυτο που θελεις να σου πουμε ειναι την επισημη αποψη, αυτο που λενε δηλαδη οι ιδιοι οι ανθρωποι της Nokia για το πως πηρε η εταιρια το ονομα της, και οχι τις θεωριες που εχει γραψει ο καθενας στο δικτυο.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι αυτο που θελεις να σου πουμε ειναι την επισημη αποψη, αυτο που λενε δηλαδη οι ιδιοι οι ανθρωποι της Nokia για το πως πηρε η εταιρια το ονομα της, και οχι τις θεωριες που εχει γραψει ο καθενας στο δικτυο.:)

stealth

Νομίζω πάντα ψάχνεις τα επίσημα έγγραφα πρώτα και μετά αν δεν βρεις πληροφορίες πας από αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστειλα ήδη την απάντηση και τώρα σκέφτηκα να το ελέγξω ο πόντιος...Πάντως ελπίζω και νομίζω πως απάντησα σωστά!!!

Υ.Γ. Άντε ρε παιδιά κάντε ένα ντου να φτάσουμε τα 2012 σχόλια...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την ερώτηση της Νόκια, είπατε κάπου ότι δεν υπάρχει παγίδα αλλά η προέλευση της λέξης είναι κάπως γενικό, αν πιάσω πχ μια παράγραφο με την προέλευση και την δώσω ως απάντηση θα το λάβετε σωστό;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now