Spirosssss

Show your.... face!! (and not case)

Recommended Posts

Ελάτε, ώρα να πέφτουν οι μάσκες!! :D

Μεταξύ των ενεργών μελών σίγουρα δεν θα υπάρχουν εκπλήξεις μιας και οι φάτσες τους περιφέρονται ανά τακτά διαστήματα μεταξύ διαφόρων threads, αλλά τι γίνεται με τα νεότερα μέλη μας, και δη με το γυναικείο πληθυσμό μας?? :)...:kiss:...

Αφήστε τις ντροπές και ελάτε να γνωριστούμε!!

ps. Όποιος βρεθεί να έχει ανεβάσει ψεύτικη φωτό, ο Nord θα κάτσει επάνω του και ο Sofos θα του ρίξει κατάρες!

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο επειδη δεν βλεπω κινηση βαλε ολες αυτες που εχουν ανεβασει κατα καιρους στο σιτε τα παιδια!!:P:p

εδιτ1:πολυ ωρα ανοιχτο το ταμπ και ποσταρε ο μπαρφ!:P

edit2: μπαρφ το λινκ για το διαγωνισμο διορθωσε ωστε να πηγαινει κατευθειαν στο διαγωνισμο γιατι δεν τον βρισκω!!:P(περιεργο!!!:P)

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν βάζω, έχω ήδη πολλές θαυμάστριες και fanboys που μου κάνουνε την ζωή κόλαση όταν βγαίνω για δουλειά/καφέ/ποτό.

απο τις 22 και μετα ελα να σε κερασω κουραμπιε-μελομακαρονο στο μαρουσι να βγαλουμε μαζι μια φωτο!!:P

το κερασμα ισχυει για ολους!:) ευελπιστω να ειναι οι τελευταιες γιορτες που θα δουλευω σε καφετερια!:)

Link to comment
Share on other sites

απο τις 22 και μετα ελα να σε κερασω κουραμπιε-μελομακαρονο στο μαρουσι να βγαλουμε μαζι μια φωτο!!:P

το κερασμα ισχυει για ολους!:) ευελπιστω να ειναι οι τελευταιες γιορτες που θα δουλευω σε καφετερια!:)

Κουραμπιέ please, δεν μου αρέσουνε τα μελομακάρονα :P

Θα περάσω σίγουρα να τα πούμε ρε ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εγώ θα έλεγα κάτι χειρότερο, αν εξαιρέσεις την αμφίεση: σαν πολιτικό της δεκαετίας του '80, την ώρα που κάνει πρόβα τον λόγο του!!! Χαχαχα! Σορυ, Βασίλη, ήταν βαρύ, αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ...

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τα σχόλια και βάλτε καμμιά φωτό! :P

Έλα να δουμε και τα νεούδια του κουτιού! ;)

Αλλιώς σας έχει φακελωμένους όλους ο George O/C οπότε δεν γλυτώνετε.. :hehe: Εγώ το χρέος μου το έκανα πάντως...

Περιμένω τώρα τη μοντελίστικη φωτο του Euklidis :hehe::hehe: xmmm να 'ναι με μακρύ μαλλάκι ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία με το μουστάκι, είναι for fun.

Ουδέποτέ έχω βγεί έτσι έξω απο το σπίτι μου (εντάξει μόνο μια φορά :hehe: )

Με τα μούσια μου λένε πώς μοιάζω φυσιογνωμικά με γορίλλα...δυστηχώς δεν μοιάζω με πολιτικό 80's αλλά με αυτόν εδώ https://www.google.com/search?q=borat&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=en&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=E8_kTrDeJMLo-gbe7KS7BQ&biw=1280&bih=861&sei=Fs_kTpmyBqnT4QTRxK27BQ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είπες το πολωνικό αμόρε.... Δλδ υπάρχει και ελληνικό αμόρε?! :hehe: Double Dragon ο Σπυράκος!!!! :hehe:

βαλε και εσυ φωτο!!!μια καλη ομως!!:P οχι σοβαρη και τετοια!!!μια καλλιτεχνικη!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now