barfastic

Gigabyte X79 UD7 - Σκεψεις για Raid

Recommended Posts

τοτε καποιος απο τους 2 μας λεει μαλακιες...

Dear Christopher,

Good day!

After checking the new-shipment status, I am sorry to say that X79-UD7 is EOL,

because we will have another model “X79S-UD5” available in next year March which could support server hard drive, I mean “SAS HDD”.

That is why we EOL this model “X79-UD7”.

As for UD5, the next shipment will be available in the middle of next Jan. Will reserve it for you and you have the top priority to get this shipment.

Thank you and sorry for any inconvenience.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να του το γραψω?

Και εσενα ποιος σου το εστειλε αυτο?

μπορεις να του πεις οτι το γνωριζεις απο επικεφαλη του Distribution Business Division of Europe της gigabyte

καταλαβαινεις δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις ονομα για ευνοητους λογους.

Ο συγκεκριμενος ειναι ενας απο τους συνολικα τρεις που μιλαω οταν ειναι να παραγγειλω καθε εβδομαδα.

Συνεπως καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην γνωριζει αυτος αν κατι ειναι διαθεσιμο ή οχι μιας και εκτος απο ελεγχο διαθεσιμοτητας,εκτελει τιμολογηση,αποστολη τιμολογιου ακομα και packing list!

Ακομα και στον νεο τιμοκαταλογο της gigabyte η συγκεκριμενη μητρικη εχει την ενδειξη EOL.

Δεν εχω να αποδειξω κατι απλα το αναφερα για να σε ''προστατεψω'' απο το να μην αγορασεις κατι αρκετα ακριβο το οποιο καταργειται.

Link to comment
Share on other sites

Μα ναι, προφανως.... εγω απλα θελω να δω τι θα μου πει...

Πανω απο ολα δεν θελω να σε εκθεσω αν του τα πω... αυτο ειναι το κυριοτερο...

για αυτο τον λογο και εγω δεν μπορω να κανω print screen αυτο που λεει ο dino διοτι εχει απο κατω την ερωτηση σου:hehe:

θεωρω παντως την δικη μου πηγη πιο αξιοπιστη:D

Σκεψου ολα αυτα τα παιδια στο XS που την εχουν αγορασει να πρεπει να δεχθουν μια φημη οτι εσακσαν τοσα φραγκα για κατι το οποιο καταργειται...οχι οτι τρεχει και τιποτα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

o dinos φιλε μου Mike εχει περιεργη θεση εκει μεσα και προφανως δεν θα βγει να πει μεσα στο νημα της ud7 με ολα τα τρελαμενα ατομα που την πηρανε οτι ξερεις τι, την βγαλαμε EOL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now