GoriLLakoS

Post & Win - 12η Δοκιμασία: Futuremark 3DMark Vantage Run

Recommended Posts

Όπως και την προηγούμενη Παρασκευή, έτσι και αυτή κρατάμε την παράδοση και καθυστερούμε να ανεβάσουμε την ερώτηση ! :P Δεν το κάνουμε επίτηδες όμως ! Δεν θα σας γράψω πώς τα πήγατε εχθές, όπως κάνουμε κάθε ημέρα, γιατί είχα βγεί έξω και δεν έχω ιδέα πώς τα πήγατε (ορίστε, είμαι και ειλικρινής μαζί σας) ! Ο George_O/C γύρισε σήμερα τα ξημερώματα στην Κρήτη και λογικά θα κοιμάται, αφού δεν μπορούμε να τον βρούμε όλη μέρα πουθενά και ο mortisboy bencharei μαζί με όλη την παρέα για το Country Cup 2011 του hwbot !

Εγώ μόλις μπήκα σπίτι και....

Ας δούμε λοιπόν την σημερινή ερώτηση του HWBOX Xmas Contest 2011, ώπ...για σταθείτε...σήμερα δεν είναι ερώτηση, είναι quest :D

3DMark Vantage Run : Οτιδήποτε result αρκεί να το τρέξετε και να ποστάρετε screenshot με CPU-Z cpu/memory, GPU-Z και Link απο το hwbot

Με λίγα λόγια ζητάμε να μας ποστάρετε ένα 3DMark Vantage Run για να σας δώσουμε μια συμμετοχή !

ΠΡΟΣΟΧΗ : Οι 5 πρώτοι που θα ποστάρουν 12012 Marks, κερδίζουν + 1 Bonus συμμετοχή !

Το παρόν thread θα παραμείνει ανοιχτό για να ποστάρετε τις απαντήσεις σας και μόνο τις απαντήσεις σας !

Οτιδήποτε ερωτήσεις έχετε, γράψτε τις στο thread του διαγωνισμού ώστε να τις δούν και οι υπόλοιποι.

Οδηγίες εδώ για το πώς τρέχουμε το 3DMark Vantage ?

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν σχετικά εύκολο... αν μπορούσα να έχω πρόσβαση στο γραφείο μου και τις 42 κάρτες γραφικών μου... αλλά... δεν... οπότε ποστάρω ένα αγαπημένο...

I7 920 C0 stepping σε H2O και GTX295 με stock ψύξη χωρίς voltmods...

varachio`s 3DMark Vantage - Performance score: 22451 marks with a GeForce GTX 295

[ATTACH]6319[/ATTACH]

vantage ssd 4300.jpg

57fd07e500c23_vantagessd4300.jpg.7d7b7f5

Link to comment
Share on other sites

Thanos1972`s PCMark Vantage score: 12013 marks with a Phenom II X2 555 BE

vantagegiahwbox.jpg

Πρεπει να μπω στο hall of fame της γκαντεμιας και της τυχης ταυτοχρονα.με το 2ο run ηταν αυτο.Μονο και μονο γιαυτο θελω 2 :P :P :P :P :P :P :P

Καντε το τουλαχιστον +-1 για να ασχοληθει καποιος :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now