Pastelidis.n.s.

Xρόνια Πολλά GoriLLakos, Billpeppas, Yoshi :D

Recommended Posts

Καλη Χρονια παιδια σε ολους και Χρονια Πολλα.

@Γοριλλα σου ευχομαι η αμαξα σου να τα φτασει τα 999 αλογα και το HwBox τα 99999 μελη, ααααα και με πολλεςςςςς .........:D

@Πεππα σου ευχομαι το 2011 να σου φερει ενα γ@ματο μπαρ στην ταρατσα του σπιτιου σου για να πινεις αφθονα ποτα με τον Sebastian (πλακιζω), πιο πολυ hardware και μια δουλεια που ονειρευεσαι!:D

@Yoshi μαν εσενα σου ευχομαι καλες πτησεις πανω απο την USA και με ενα συμβολαιο στην Continental με τυπο σε Α320:D

Αν εχω ξεχασει καποιον να μου το πειτε :D

Link to comment
Share on other sites

χαχα μια απο τις πιο γ@μάτες ευχές που έχω λάβει μέχρι τώρα !!

Ευχαριστώ παστελ και εσύ ότι επιθυμείς και ευτυχισμένο το νέο έτος !! :)

αντε και με εσενα co-pilot το νεο ετος ρε!!!!!

Χρονια πολλα και στους αλλους συνονοματους εορταζοντες και οχι μονο!

Να μας χαίρονται Πεππα και γοριλακο! :D

Link to comment
Share on other sites

χαχα μια απο τις πιο γ@μάτες ευχές που έχω λάβει μέχρι τώρα !!

Ευχαριστώ παστελ και εσύ ότι επιθυμείς και ευτυχισμένο το νέο έτος !! :)

αντε και με εσενα co-pilot το νεο ετος ρε!!!!!

Xχαχαχαχα, θελωμια χαρη ομως, να αλλαξεις το avatar σου και την υπογραφη, με κατι πιο ωραιο :D

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια παιδια σε ολους και Χρονια Πολλα.

@Γοριλλα σου ευχομαι η αμαξα σου να τα φτασει τα 999 αλογα και το HwBox τα 99999 μελη, ααααα και με πολλεςςςςς .........:D

@Πεππα σου ευχομαι το 2011 να σου φερει ενα γ@ματο μπαρ στην ταρατσα του σπιτιου σου για να πινεις αφθονα ποτα με τον Sebastian (πλακιζω), πιο πολυ hardware και μια δουλεια που ονειρευεσαι!:D

@Yoshi μαν εσενα σου ευχομαι καλες πτησεις πανω απο την USA και με ενα συμβολαιο στην Continental με τυπο σε Α320:D

Αν εχω ξεχασει καποιον να μου το πειτε :D

νομίζω ότι πλέον είμαστε στο 2012 :P

χρόνια πολλά παιδιά κι απο μένα με ότι κάνει εσάς ευτυχισμένους κι πάντα επιτυχείες :)

Link to comment
Share on other sites

@Γοριλλα σου ευχομαι η αμαξα σου να τα φτασει τα 999 αλογα και το HwBox τα 99999 μελη, ααααα και με πολλεςςςςς .........:D

@Πεππα σου ευχομαι το 2011 να σου φερει ενα γ@ματο μπαρ στην ταρατσα του σπιτιου σου για να πινεις αφθονα ποτα με τον Sebastian (πλακιζω), πιο πολυ hardware και μια δουλεια που ονειρευεσαι!:D

@Yoshi μαν εσενα σου ευχομαι καλες πτησεις πανω απο την USA και με ενα συμβολαιο στην Continental με τυπο σε Α320:D

Αν εχω ξεχασει καποιον να μου το πειτε :D

2012 man, 2012 :D

Thanks Χρήστο, να μου έρχεστε Αμέρικα και πίνουμε όσα ποτά θέλετε στο Miami, το barάκι θα είναι και ιδιόκτητο ( να 'ναι καλά ο ξάδερφος :D )

Ότι επιθυμείς και συ ρε :)

Χρόνια πολλά στους συνονόματους G-Pot & YoshiDaPilot και τις συνονόματες ( @vickyFFB ), ότι επιθυμείτε στην πόρτα σας να βρεθεί :)

Καλή χρονιά σε όλους, ελπίζω το 2012 να σας βγεί καλή χρονιά σε όλους τους τομείς.

Thanks everybody,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now