George_o/c

Samsung Galaxy S III: Με τετραπύρηνο επεξεργαστή!

Recommended Posts

η κοπελα μου αλλα επειδη δεν βολευεται πολυ τοχω και εγω!!:P

αλλα το galaxy s3 δεν το χανω με τιποτα!!!:) (αν κρινουμε απο το ονομα θα πηγαινει κομματια!!!:P)

παντως το note παει πολυ καλα, ειναι υπερβολη τα 2gb ram και 4πυρηνος για το s3.θα μπορουσε να ειχε 2πυρινο και 1gb ram και να ειχε μια πιο προσγειωμενη τιμη κανα 200ευρω κατω δηλαδη γυρω στα 500 εκτος και αν περιμενει κανεις αυτο το θηριο να μην εχει 700ευρω..!!:D

Link to comment
Share on other sites

Seb νταξ' ρε σοβαρά είδα το ΝΟΤΕ από κοντά σήμερα :hehe: Ρε έχετε πάρει tablet για κινητό και μιλάτε? :hehe: Εάν είναι το Iphone για μικροτσουτσουνους τότε με το ΝΟΤΕ πρέπει να υπάρχει ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! :hehe: ΠΕΤΑΧΤΕ ΤΟ.- Το επόμενο στάδιο είναι SIM σε τηλεόραση!!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το Galaxy Note τα σπάει, αρκεί να έχεις bluetooth για τις κλήσεις... :P

ναι δεν διαφωνω, ειναι απιστευτο κινητο εχει τρομερες δυνατοτητες αλλα κατι βασικο...

Δεν ειναι κινητο!

Ειναι Tablet με δυνατοτητα κλησεων

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν διαφωνω, ειναι απιστευτο κινητο εχει τρομερες δυνατοτητες αλλα κατι βασικο...

Δεν ειναι κινητο!

Ειναι Tablet με δυνατοτητα κλησεων

Με bluetooth ειμαι...

Λοιπον, στα ρουχα που φοραω (σακακια, παλτα) ανετα κρυβεται στην εσωτερικη ή μη, τσεπη...

Ουτε που θα το καταλαβεις....

Το μεγεθος του δεν με εχει προβληματίσει καθολου, απλα καθολου! Να πω για τις απεριόριστες ικανότητες του ? Η οθονη ειναι το παν, εαν θελετε κινητο τηλεφωνο παρτε ενα τηλεφωνακι με 100 ευρω.

Αντε κανε δουλεια με 3,5 ιντσες.... απλα δεν γινεται! και υποψην τα ματια μου ειναι ΤΖΑΜΙ, χωρις μυωπίες και λοιπά....

Οσο γι αυτο που λετε περι ΤΑΜΠΛΕΤ, για βαλε ΤΑΜΠΛΕΤ στην εσωτερικη τσεπη του σακακιου !

Ειναι μια απολαυση, που αν το πιασεις στα χερια σου για μια εβδομαδα και βγαλεις τα ΚΟΜΠΛΕΞ περι μεγεθους τοτε θα δεις οτι ολα ηταν στο μυαλο σου....και μετα επιστροφη δεν υπαρχει, η οθονη του ΝΟΤΕ ειναι παράδεισος!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σεμπ με δουλευεις?

Θες να μου πεις οτι ειναι καθαροαιμο κινητο? ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΚΟ ειναι....

Εεεε μα ρε μλκ αν πηγαινεις και αγοραζεις ειδικα σακακια με συγκεκριμενες διαστασεις στην εσωτερικη τσεπη, τι να το κανω...

Επισης μην ξεχνας οτι σε κανα χρονο θα θες μεταμοσχευση καρδιας!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σεμπ με δουλευεις?

Θες να μου πεις οτι ειναι καθαροαιμο κινητο? ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΚΟ ειναι....

Εεεε μα ρε μλκ αν πηγαινεις και αγοραζεις ειδικα σακακια με συγκεκριμενες διαστασεις στην εσωτερικη τσεπη, τι να το κανω...

Επισης μην ξεχνας οτι σε κανα χρονο θα θες μεταμοσχευση καρδιας!

Small φοραω ρε με στενες γραμμές ραμμένα παντα, 65 κιλα ειμαι με 1,73 υψος!

xaxaxa λες ? να θελω νεα καρδια ?:'(....

Στο μεταξυ το προηγουμενο τηλεφωνο μου ειναι το HTC HD2 (android περασμενο) με 4,3 ιντσες....δεν μπορω να το δουλεψω, αισθανομαι οτι πνίγομαι απο την οθονη!

Περα οτι η οθονη του ειναι ποιημα (note) και ας ειναι τεχνολογιας pentyle, το 1280χ800 κανει τρελη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now