George_o/c

Cooler Master Cosmos II: Το κουτί όνειρο αποκαλύπτεται!

Recommended Posts

Εγώ προτιμώ τις Lambo :hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Έτσι ρε Σάκη... Reventon FTW λέμε!!!

:hehe: :hehe: :hehe:

@H4ckerMan Αν σκεφτείς ότι το Cosmos S πριν κανένα 6μηνο (last time i checked) είχε 240 ευρώ (πλέον 170), αναμενόμενα -αν και υπερβολικά- είναι τα 320 στο λανσάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

[media]
[/media]

Όταν το είχα πρωτοδεί δεν είχα εντυπωσιαστεί. Μόλις είδα το video απλά τρελλάθηκα. Είναι τέλειο. Και δεν μπορώ να φανταστώ τι θα κάνουν οι νερουλάδες με δαύτο. jizz my pants!!!!!

Link to comment
Share on other sites

η τιμη του ειναι στα 319?.

Πολλα λ7 και ειναι κριμα τετοια κουτια να ζητανε τον πατερα και την μανα τους για να τα αγορασει καποιος(ωμο κρεμμυδι σε κοβω να μην εχεις κοπελα... :-))

απο τα 90 τμχ ειναι ηδη κρατημενα καμια 40αρια....

αναμενεται αρχες Φεβρρουαριου.

To επίσημο PR πάντως ανέφερε 349.99?, εκτός κι αν έχει γίνει κάποιο λάθος.

Έχεις επηρεαστεί από την διαφήμιση της Cosmote ε; Κι εγώ :P Λογικά θα φύγουν και τα 90 πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα...Ακομα και με 30αρι ψυγειο σχεδον ακουμπας την μητρικη,No room για fans απο μεσα:(και ειναι τοσο μεγαλο κουτι.Και δεν περνει και 4αρι απο οτι βλεπω.SHAME!!!

Πρεπει και εδω λοιπον να πεσει τροχος :P

Link to comment
Share on other sites

50mm είναι το όριο...Οι ανεμιστήρες πάνε από πάνω.Δηλαδή κάτω το ψυγείο και πάνω οι ανεμιστήρες...

Τώρα δεν ξέρω αν έχει πάνω ποιο πολύ χώρο,αν και φαίνεται αρκετός,πάντως αν χωράει πάνω το ψυγείο,το μόνο που μένει να ανοίξει κάποιος 2 τρύπες με ποτυροτρύπανο για να περάσουν τα ρακόρ,και μετά μπορεί να βάλει κάποιος τους ανεμιστήρες στο κάτω μέρος...

Link to comment
Share on other sites

Τρίβουν τα χέρια τους στην Cooler Master. Μπορεί να μην είναι ΤΟ απόλυτο case, αλλά ο πύχης ανέβηκε!

Άντε να δούμε τι θα κάνουν και οι άλλες εταιρείες με αυτό...

Corsair 900D; Silverstone TJ13;

Link to comment
Share on other sites

Το cosmos II πες μας πότε έρχεται και ας τα άλλα!

καλα ρε φιλε μην βαρας...

20 Ιανουριου φευγει απο Κινα.

Βαλε καραβι 25-30 ημερες

μια εβδομαδα τελωνειο...

Λογικα τελη Φεβρουαριου

Link to comment
Share on other sites

Γαμώτο! Γιατί εδώ πάνω για το Cosmos 2 στα φορούμ δεν έχει μπεί ούτε μια είδηση! ούτε μια εικόνα! εδώ τσακώνονται ακόμα άμα είναι καλύτερος ο BD ή 2600Κ. Όσο για τα μαγαζιά από εκεί που αγοράζω γενικά λέγανε για τις 7970 στο status χθες το πρωί, διαθέσιμο σε μια μέρα, το βράδυ το αλλάξανε το κάνανε 6 μέρες και τώρα σήμερα δεν τις έχουν καθόλου! :hehe: :hehe: και όρισμένα προιόντα πχ 2600κ τον έχουν ακόμα πιο ακρυβό από 295 ξεκινάει και φτάνει στα 360!

Link to comment
Share on other sites

Γαμώτο! Γιατί εδώ πάνω για το Cosmos 2 στα φορούμ δεν έχει μπεί ούτε μια είδηση! ούτε μια εικόνα! εδώ τσακώνονται ακόμα άμα είναι καλύτερος ο BD ή 2600Κ. Όσο για τα μαγαζιά από εκεί που αγοράζω γενικά λέγανε για τις 7970 στο status χθες το πρωί, διαθέσιμο σε μια μέρα, το βράδυ το αλλάξανε το κάνανε 6 μέρες και τώρα σήμερα δεν τις έχουν καθόλου! :hehe: :hehe: και όρισμένα προιόντα πχ 2600κ τον έχουν ακόμα πιο ακρυβό από 295 ξεκινάει και φτάνει στα 360!

Πλάκα κάνεις ?!

Ακόμα στην αρχαιότητα είναι οι Ρουμάνοι. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις ?!

Ακόμα στην αρχαιότητα είναι οι Ρουμάνοι. :hehe:

εεεμ για αυτό ρωτάω άμα δεν έχει έρθει μέχρι "τότε" (αόριστο) να το έπαιρνα από εκεί αλλά αποστολή για πάνω κατευτίαν!

OFF TOPIC

--

Όσο για τους ρουμάνους πρέπει να κάνω ένα thread καινούριο με όνομα Greece VS Romania και να κάνω διάφορες ανακοινώσεις, δηλαδή να το πάρω από το καφέ που κάνουν/τρόποι ζωής να το φτάσω στο hardware και πιο πάνω, αλλά θα το κάνω κάποια στιγμή αλλά θέλω να τραβήξω και εικόνες από κάποιες καταστάσεις τις οποίες πρέπει να τα δεις για να το πιστέψεις. :P

--

Link to comment
Share on other sites

εεεμ για αυτό ρωτάω άμα δεν έχει έρθει μέχρι "τότε" (αόριστο) να το έπαιρνα από εκεί αλλά αποστολή για πάνω κατευτίαν!

OFF TOPIC

--

Όσο για τους ρουμάνους πρέπει να κάνω ένα thread καινούριο με όνομα Greece VS Romania και να κάνω διάφορες ανακοινώσεις, δηλαδή να το πάρω από το καφέ που κάνουν/τρόποι ζωής να το φτάσω στο hardware και πιο πάνω, αλλά θα το κάνω κάποια στιγμή αλλά θέλω να τραβήξω και εικόνες από κάποιες καταστάσεις τις οποίες πρέπει να τα δεις για να το πιστέψεις. :P

--

Offtopic Mode ON

ειχαμε συμμετασχει σε νατοικη ασκηση το 96(φανταρος τοτε)και ειχαμε παει Ρουμανια και πιο συγκεκριμενα στην Κοσταντζα αν θυμαμαι καλα...

αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση τοτε ηταν τα ΑΠΕΙΡΑ dacia,η πορνεια(παντου μπορουσε καποιος να ψωνισει ενα νεαρο κοριτσι για τα περαιτερω...),ενα αγροτικο με ενα φερετρο και απο πισω να ακολουθουν οι τεθλιμενοι συγγενεις,οι χωματοδρωμοι ,οτι σε οποιο εστιατοριο ειχαμε παει ηταν μεσα στην βρωμα και την μυγα και αλλα πολλα ....

Offtopic Mode OFF

Link to comment
Share on other sites

Offtopic Mode ON

ειχαμε συμμετασχει σε νατοικη ασκηση το 96(φανταρος τοτε)και ειχαμε παει Ρουμανια και πιο συγκεκριμενα στην Κοσταντζα αν θυμαμαι καλα...

αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση τοτε ηταν τα ΑΠΕΙΡΑ dacia,η πορνεια(παντου μπορουσε καποιος να ψωνισει ενα νεαρο κοριτσι για τα περαιτερω...),ενα αγροτικο με ενα φερετρο και απο πισω να ακολουθουν οι τεθλιμενοι συγγενεις,οι χωματοδρωμοι ,οτι σε οποιο εστιατοριο ειχαμε παει ηταν μεσα στην βρωμα και την μυγα και αλλα πολλα ....

Offtopic Mode OFF

Ωραίες εμπειρίες από την Ρουμανία. :hehe:

Ευτυχώς τώρα δεν είναι έτσι, νομίζω... :righton:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now