AN7

FoxConn BlackOps Help Thread

Recommended Posts

ζουλειαρη:harhar:

ειχα δικιο για την μητρικη?

bios το 0115? αν ναι μην το αλλαξεις με τιποτα προς το παρον:T:

ναι αυτό είχε πάνω :D

Άμα αλλάξει κάτι,ξέρεις,ενημέρωσε με :P

Μπά,δεν πήγε να πάρει αέρα.

Πάντως εγώ απορώ γιατί αυτοί που την είχαν κλείσει ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ δεν πήγαν να τις πάρουν.

Link to comment
Share on other sites

και των παντρεμενων :harhar:

γομαρ ειχες στυλατι παντοφλα παντως:stars:

χεχεχε...με αυτην πεφτει παντοφλα στη γυναικα :P

μακαρι να βρει την υγεια του ο ΑΝ7 με αυτην , γιατι εγω θα την κουβαλαω παλι μεχρι Πλαισιο:P

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΑΕΡΑ?...... :read:

Εξαρταται απο τον καθε επεξεργαστη οπως ξερεις. Ας δουμε 600 και με επεξεργαστη στο απολυτο μηδεν . Ο δικος μου παιζει με αερα στα 600 , αλλα φοβαμαι να τον αφησω σε ξενα χερια! :D

Το θεμα ειναι να παιξει και ο καλος διαιρετης εκει πανω , ωστε να αξιζει τον κοπο η μεταβαση .

Μολις εχεις νεο bios που να βοηθαει το διαιρετη , πες μου please !! :)

Θελω να ερθω κατω να το ψαξουμε.

Link to comment
Share on other sites

O tsan πάντως παίζει στα 600+mhz ζωρίς λν2 στο north στην Evo

So what??? Η τεράστια μαγκιά του tsan και της EVO είναι ότι έπαιξε crossfire με 600fsb.

Επίσης, for the record, η ίδια μητρική (του tsan) με τις ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις είναι σε άλλα χέρια αλλά ακόμα δεν μπορεί να παίξει κανένα 3D πάνω από 570. Ο tsan μπορεί να το επιβεβαιώσει.

Link to comment
Share on other sites

χαλάρωσε μαν:drinks:

εγώ πάντως ξέρω ότι με την evo είμαι 512*8 για κάθε μέρα με τις μνήμες στα 1700 με 7-6-5 και με 1,37 στο north,όσο πιο τσίτα sub Μπορείς να φανταστείς και strap 200

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρός είμαι αδερφέ...:T:

Δεν αμφισβητώ τις ικανότητες της EVO, αν θέλεις την ειλικρινή μου άποψη, την θεωρώ πιο "ανθρώπινη" μητρική όχι μόνο από την Blackops αλλά από οποιαδήποτε της αγοράς.

Απλά θεωρώ πως έχει ταβάνι, ενώ η Blackops δεν έχει.

Και τελευταίο, δεν αντέχω άλλο την δικτατορία της Asus στην Ελλάδα!!! Ναι βγάζει καλές μητρικές με buggy bios, αλλά πρέπει να ανοίξει η αγορά μας κι άλλο. Που να έρθει η Foxconn & η DFI όταν τους κράζουμε έτσι.

Πριν από 4 μήνες έδωσα 290 ευρώ και πήρα την Maximus Extreme, μέχρι να πέσω σε κομμάτι καλό έκανα 3 RMA... H πρώτη από το overvoltage μου έκαψε 1 ζευγάρι Cellshock 14400 DDR3. H δεύτερη δεν δούλευε τα slots 1&3 ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Και η τρίτη "χάλασε" από μόνη της :D . Η χειρότερη πλάκα από όλες είναι ότι την έχω πάρει από το e-shop και ήθελε κάποια υπομονή το RMA. Τέλος πάντων το 4ο κομμάτι ήταν διαμάντι, ήταν σαν σκύλος... έκανε ότι της έλεγα.:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now