mortisboy

Au Revoir - 27η Δοκιμασία: See Ya 'Round

Recommended Posts

Μια χαρα ειναι το box και το theme και ας ειναι απο παλια ετσι,ο παλιος ειναι αλλιως αλλωστε.

Για downloads θα χρειαστει δουλιτσα και αρκετος χορος,γιαυτο υπαρχει το google.

Εγω θα ηθελα εναν πιο ευκολο και γρηγορο τροπο να ποσταρουμε

photos στα θεματα.Και καλο θα ηταν να εχουν στανταρ αναλυση 800-600 και επιλογη enlarge απο πανω τους,στην αρχικη αναλυση της photo.Oπως και στο Gixxer.gr αν εχει μπει να δει καποιος.

Αυτα... δεν μου ερχετε κατι αλλο ολα μια χαρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερα tutorials θα ήθελα αλλά για τελείως άσχετους. Π.χ να αρχίσει να γράφεται ενα wiki που να περιγράφει κάθε όρο που χρησιμοποιείται στο forum . ddr3 , pins , dvi , heatpipes ψιψιψίνια και κοκοψώψαρα.

Τα reviews είναι τρομερά και η λειτουργία του forum φανταστική .

Link to comment
Share on other sites

Πολλα Μπραβο για τον διαγωνισμο!! Αυτο που θα ηθελα ειναι να δημιουργησουμε Database απο CPU,HDD,SSD,RAM με διαφορες ρυθμισεις απο ρευματα,συχνοτητες,ταχυτητες που ο καθενας μας θα δημοσιευει!!

Link to comment
Share on other sites

Σάς ευχαριστώ για τον διαγωνισμό, τελικά είχε αρκετή πλάκα (και γκρίνια :P) , για μένα αξιόλογο forum θεωρείτε ένα forum που οι ειδήσεις του είναι έγκυρες και αναρτώνται γρήγορα, ένα forum που έχει αντικειμενικά reviews , συγκρίσεις (τα round up είναι από τα καλύτερα, ssd, coolers :P) και guides, σημαντικό να υπάρχει συμμετοχή σε απορίες/ερωτήσεις μελών πάνω σε hardware ή software θέματα, αλλά το είναι να μην χάνετε η πληροφορία μέσα σε θέματα από spam κτλ. Να υπάρχει οργάνωση ώστε να μην υπάρχουν πολλά θέματα για το ίδιο πράγμα, και ίσως αν υπάρχουν αρκετά μέλη που έχουν κάποιο συγκεκριμένο hardware να υπάρχουν θέματα για αυτό, π.χ. για μια συγκεκριμένη μητρική ( :P) , επεξεργαστή, κτλ για να βγαίνουν κάποια συμπεράσματα περί δυνατών ή αδύναμων σημείων από τους ίδιους τους χρήστες.

Το σκουρόχρωμο φόντο (για μένα) μην το αλλάξετε, είναι ξεκούραστο στο διάβασμα, ιδιαίτερα τις βραδινές ώρες.

Edit να υπάρχει κουμπί Like/ Dislike

Link to comment
Share on other sites

Τα review στο HWBOX είναι τρομερά και οι ειδήσεις πάρα πολλές, οπότε δεν θα μπορούσα να ζητήσω κάτι καλύτερο.

Θα ήθελα να προστεθεί επιλογή για αλλαγή θέματος σε κάτι με λευκό φόντο

( για όσους δεν τους βολεύει να διαβάζουν με μαύρο),

να προστεθεί κουμπάκι LIKE

και αν γίνεται να μεγαλώσει-αποκτήσει μεγαλύτερο όγκο το βελάκι Μετάβαση στο τελευταίο μήνυμα.

hwbox.png

hwbox.png

hwbox.png

hwbox.png.0cdbc3eeac1134962213a6bd1a6c97

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα το καλύτερο μου (χόμπι) από πολύ μικρή ηλικία ήταν πάντα να ψαχνό για κάτι το καλύτερο και το καινούργιο για τους υπολογιστές. Αρχικά το Hwbox το είχα σαν ένα φόρουμ για να διαβάζω μόνο νέα και ειδήσεις από τους newsposters, μέσα όμως από αυτόν τον διαγωνισμό που κάθισα και το έψαξα αρκετά καλά μπορώ να πω και όχι μόνο από τις δοκιμασίες αλλά από απλή περιέργεια πρόσεξα πολλά νέα πράγματα τα οποία δεν γνώριζα μέχρι σήμερα.

Μπράβο συνεχίστε έτσι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω πιο πολλές γυναίκες στο φόρουμ και όχι μόνο...

Σοβαρά τώρα, επειδή πέρασα πολύ όμορφα όλες αυτές τις ημέρες με την ωραία παρέα, θα ήθελα να δω στο Hwbox μεγαλύτερη συμμετοχή από τους νέους και παλιούς εγγεγραμμένους (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) που δεν συμμετέχουν και τόσο πολύ σ'αυτό. Είναι καλό να μοιραζόμαστε την γνώση και τις εμπειρίες μας με όλους. (Πολύ μελό)

Από το Hwbox θα ήθελα να δω μια αλλαγή στο image του φόρουμ, μονο και μόνο για να δείξει διαφορετικά στο "μάτι".

Να ευχαριστήσω τη μάνα μου και τον πατέρα μου που με στήριξαν...ουπς...τα παιδιά Hwbox ήθελα να πω για τις ατελείωτες ώρες που "έφαγαν" για να σκεφτούν, να βάλουν ερωτήσεις και διαβάσουν εκατοντάδες mail κάθε μέρα γι' αυτόν τον διαγωνισμό (χρονιάρες μέρες).

Καλή χρονιά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα'πολα 1 μεγάλο μπράβο στα παιδιά του forum που βρήκαν τα δώρα :D

και συνεχίζω λίγα είναι αυτά που λείπουν από το forum και θα ήθελα να τα δω να υλοποιούνται το 2012 όπως:

sessions για κινητά?(android,Ios , windows phone)

υπάρχει και αυτή ι όψη του O.c :P

από μορφολογία του forum εμένα προσωπικά μου αρέσει :P

στα review να υπήρχαν και video ώστε να καταλάβουν άτομα που δεν "νιώθουν" σχετικά με το θέμα του review!!

τώρα όσο για τους διαγωνισμούς και αν χρειάζονται περισσότερη η λιγότερη θα το πω του χρόνου :P

αυτά από εμένα :D

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα ηθελα να βλεπω περισσοτερα review αλλα κ περισσοτερα how-to stuff ειτε αφοραν hardware ειτε Software.

H εμφανιση για μενα τοσα χρονια δεν με κουρασε ουτε θα ηθελα να αλλαξει.

Περισσοτερη διαγωνισμοι για ολους κ οχι μονο Hardcore οπως ηταν αυτος ο διαγωνισμος.

Επισης μια ωραια προσθηκη θα ηταν ενα Chat μεσω του σιτε.

κ οπως ειπε ο Haloed βιντεο για τα review και για τα How to θα ηταν τελεια.

Βασικα ακομα κ ιδιο να παραμεινει το BOX εδω θα ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμες και συγκρίσεις. Με το Theme δεν έχω ιδιαίτερο προβλημα, βολεύει που δεν είναι βαρύ (στην επαρχεία πολλοί παλεύουν με dsl επιπέδου dialup)

Συγχαρητήρια για τον διαγωνισμό

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερα reviews νέων προϊόντων... καλές οι απλές παρουσιάσεις/νέα αλλά τα συγκριτικά προϊόντων πιστεύω είναι χρησιμότερα στο να επιλέξεις τι θα αγοράσεις... γιατί δηλ. να ψάχνουμε συγκριτικά reviews στο εξωτερικό κι όχι εδώ; Το ξέρω, ίσως να είναι δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο... το hw που χρησιμοποιούμε είναι άπειρο, ενίοτε ακριβό και πρέπει να είναι "ψαγμένο" ώστε να το πληρώνεις μεν αλλά να αξίζει και τα λεφτά του... Θα μείνω στα τελευταία reviews του Ζάχου για τους SSD -απλά άψογα- και στο "CPU Coolers Mega Roundup" του Ανέστη που με βοήθησε πολύ... κάτι ανάλογο θα ήθελα για cpu's, gpu's, memory etc. Το "έχουμε" αλλά θα ήθελα more!

Επίσης, διαγωνισμοί Ο/C με αέρα-νερό με low profile & cheap hw, που θα αποφέρουν και κάποια καλά δωράκια στους 5 πρώτους θα προωθούσαν το "άθλημα" και ίσως να αποκάλυπταν νέα ταλέντα.. το έχουμε ανάγκη αυτό πιστεύω...

Μήπως επίσης θα μπορούσε να παίξουν εκπτωτικά κουπόνια ή κωδικοί προσφοράς για αγορές προϊόντων; Παρουσιάσεις των headquarters/production lines μεγάλων κατασκευαστών του χώρου; θα έδιναν ένα extra prestige πιστεύω... Επίσης events "υπο την αιγίδα" του box που θα μπορούσαν όλα τα μέλη να παρεβρεθούν;

Για το dark theme που αναφέρθηκε και που προσωπικά μου αρέσει μήπως να υπήρχε η δυνατότητα να το αλλάξει ο χρήστης σε λευκό αν το επιθυμούσε;

Tα pm ναι, θέλουν περισσότερο χώρο... με περιορίζουν και μένα... δεν μου αρέσει να σβήνω για να κάνω χώρο...

O/C guides - how to... κι εκεί καλά το πάμε αλλά ίσως θα έπρεπε να το οργανώσουμε και να το επεκτείνουμε κάπως πιο deep κυρίως για να βοηθήσουμε τους νέους που ξεκινάνε...

Αυτά απο μένα... keep the good job... & as always say : think globally no locally!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ.

Κάτι που με χαλάει και μένα είναι το image slideshow στα reviews. (αργό και μη πρακτικό)

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο. Καλή κοινότητα έχετε, χαβαλέ έχετε, νέα με το τσουβάλι έχετε (καμία σχέση με παλιότερα)...εγώ δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πολύ πλέον.

Αν με φέρει ο δρόμος στην Αθήνα κατά την κοπή της πίτας (παίζει μεγάλη πιθανότητα) θα περάσω να σας γνωρίσω και απο κοντά.

Καλή χρονιά να έχουμε παίδες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Ένα download section με oc προγράμματα θα ήταν ευπρόσδεκτο. Όπως επίσης και περισσότερα reviews αν είναι εφικτό! Και σίγουρα διαγωνισμοί με bench!

Άντε και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα περισσοτερα reviews και αν μπορειται να κανετε ζωντανες παρουσιασεις

Hardware κατι που συνανταμε σε ξενα sites

Δειτε πχ εδω την

XFX R7970 Black Double Dissipation 3GB Overclocked Video

Φοβερη !!!!

Link to comment
Share on other sites

Από νέα και reviews αν μη τι άλλο μέχρι τώρα υπάρχουν άφθονα :) . Περισσότερη κάλυψη σε events (εγχώρια αλλά και εξωτερικού) στο βαθμό του εφικτού πάντα ,περισσότερα events (όπως ο χριστουγεννιάτικος διαγωνισμός, διαγωνισμοί για bench/oc , trivias κτλπ).Όπως ειπώθηκε οδηγοί how-to και sessions me oc και τα συναφή.

Και τέλος συγχαρητήρια για τον κόπο σας για το διαγωνισμό και τις καλύτερες ευχές μου για τη συνέχεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια περειμενα κατι ULTRA HARDCORE για το τελος αλλα νομιζω οτι ειναι ο καλυτερος τροπος για να κλισει το event.

Βρηκα κατα τυχη περιση το κουτι με αφορμη ενα σετακι μνημες που δεν ηθελαν με τιποτα να δουλεψουν στα MHz που εγραφαν. Ενα απλο register και ξαφνικα ειδα κοσμο να σκυβει πανω στο προβλημα μου και να πασχιζει να με βοηθησει με καθε τροπο !

Ενα ευχαριστω σε ολους οσους μοιραζονται τις γνωσεις και την εμπειρια τους με τους υπολοιπους :)

Οσο για το ΚΟΥΤΙ, το βρισκω σουπερ και σε δομη και στα θεματα. Καλυπτει ολο το tech φασμα απολητα, υπαρχει οπτικο υλικο πανω στα θεματα και κειμενα κατανοητα στον μεσο user.

Tι να πω για τον κοσμο -ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ- ειναι καποια παιδια που θελω να γνωρισω οπωσδηποτε !

Αν εχω μια παρατηρηση ειναι το θεμα GAMING, δεν λεω οτι δεν υπαρχει section, λεω οτι θα μου αρεσε να δω game previews-reviews !

Πιστευω -απολυτα- οτι η καλυτερη πρακτικη εφαρμογη ενος Overclocked Pc ειναι το gaming , το benchmarking για μενα ειναι δευτερευον θεμα. Το κανω τουμπανο και παιζω ενα RAGE να γουσταρω :):)

Ευχομαι δυναμη στα παιδια που διαχειριζονται το κουτι -ουτε παει το μυαλο μου ποσες ωρες απαιτουνται καθε μερα απο τον προσωπικο τους χρονο !

Ααααααααα και κανεμα meeting εκτος Αθηνας δεν θα ηταν κακη ιδεα... keep it going....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδια για τον διαγωνισμο ηταν πολυ ωραιος και καθολου βαρετος!

Μαθαμε πληροφοριες (χρησιμες οι περισσοτερες) που δεν θα μπαιναμε καν στον κοπο να τις μαθουμε κατω απο αλλες καταστασεις!:T:

Τωρα για το hwbox αυτο που θα ηθελα ηταν να εχουμε περισσοτερα reviews οσο το δυνατον γινεται αυτο..

Μια αλλαγη στον σχεδιασμο του site δεν θα ηταν κακη,μετα απο τοσα χρονια.Οχι πως αυτος δεν ειναι ωραιος ετσι ισα ισα...:whistling:

Και φυσικα περισσοτερους διαγωνισμους...:)

Α και παιδιά...Κάντε και κανένα event στην Θεσσαλονίκη! Καλή η Αθήνα αλλά θα ήθελα πολύ να δω και να γνωρίσω αρκετούς από το box!

Σας ευχαριστούμε!

+1000

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σας ευχαρστώ που μου δώσατε αυτήν την ευκαιρία να μιλήσω, καταρχάς θα θελα να ευχαριστήσω το καναρίνι μου τον Τσίου Τσίου, τη γιαγιά μου για την θερμή υποστήριξη, τον ψυχίατρο μου.... :)...:)...:)...

Λοιπόν,

1 Κουμπιά μεγάλα όπως εδώ

Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές | Skroutz.gr

Να συμμαζευτούν τα πάντα σε ενότητες

Για παράδειγμα μια μεγάλη ενότητα - Οδηγός Αγοράς

-Τι να διαλέξετε, τι να προσέχετε στις αγορές, τι προτείνετε

τόσα μηχανήματα γίνονται reviews ας γίνει μια κίνηση σε αυτή τη χώρα και να λέει για αυτή τη στιγμή

5 best cpu , 5 best ssd, 5 best gpu, 5 best cases, 5 best othones , 5 best psiktres κτλ

Βλέπετε ότι κάθε φορά που παρουσιάζεται κάτι, υπάρχει μια εικόνα με τη διαφορά επιδόσεων πχ 7970 τα περισσότερα fps αυτή τη στιγμή και δείχνετε πόσο βγάλαν τα άλλα μοντέλα στην ουσία δείχνετε οτι αυτή τη στιγμή αυτή είναι η καλύτερη στην αγορά, μαζέψτε λοιπόν τις 5 καλύτερες σε

Α επιδόσεις άσχετα με τιμή

Β επιδόσεις και καλή τιμή

όπως έκαναν παλιά κάτι περιοδικά (νομίζω Pc magazine)

Το guru3d Βγάζει οδηγό αγοράς μια στο τόσο

Πάει ένας φίλος μου και πήρε μια κάρτα γραφικών επειδή του άρεσε η εικόνα στο κουτί το έξω

Πάραλίγο ο αδερφός μου να πάρει full hd me vga αναλογικό σημα μόνο

Παραλίγο να πάρω ssd με ταχύτητα σε 100ΜΒπσ αντί τα άλλα των 550

Πήρα μητρική και μου είπε ο υπάλληλος ναι κύριε έχει σατα 3 μετά από 1 χρόνο προ 3-4 βδομάδων ένας φίλος εδώ μέσα μου είπε ότι η μητρική είναι σατα 3gps οχι sata 3

Ας βγάλουμε ρε γαμώτο για hardware 5 τοπ μητρικές για Amd και 5 για ΟUTel

στο κάτω κάτω τόσα reviews, τόσα νέα από το εξωτερικό, είανι δυνατόν να ψάχνουμε στο google;

2. Άλλη ενότητα είναι να συμμαζευτούν όλα τα ρεκορ των Ελλήνων τουλάχιστον,

είμαι καιρό σ' αυτό το site και μόλις από αυτό το διαγωνισμό έμαθα ότι Έλληνες νικήσαν

και έπρεπε να ψάξω σε ξένα κυρίως site γιατί εδώ έχει τόνους από ποστ και τόπικς, που μόνο με google μπορούσα να τα καταφέρω. Βγαίνει η ερώτηση και καταλήγουμε ότι μόνο 20 άτομα (από περίπου 130 διαγωνιζομένων) γνωρίζουν ότι κάποιοι Έλληνες που βγήκαν και πρώτοι πήγαν σε μεγάλους διαγωνισμούς και παρόλο που οι 130 ψάχνανε ένα 24ωρο. Μα είναι δυνατόν εσείς σ αυτό το site που τρέχετε να γνωρίζουν μόνο 20 ότι πήγατε;

Δεν ζητάω κάτι δύσκολο, ΜΙΑ μόνο σελίδα να λέει με μεγάλα γράμματα ο τάδε νίκησε, ο τάδε πέτυχε, τόσα μάξιμουμ ΜΗζ έχουν φτάσει ένα επεξεργαστη, είτε στο google είτε εδώ αν ψάξω θα βρω τα αποτελέσματα: 7GHz enas ,8134 allos , 8233 άλλος, 9532 άλλος δεν με νοιάζουν πόσο κατάφερε ο καθένας στο κόσμο, το βιβλίο γκίνες γράφει εκείνον που κατάφερε το καλύτερο σκορ, οπότε σε αυτή τη σελίδα να γράφει πόσο είναι πλέον το μάξιμουμ παγκοσμίως, μ άλλα λόγια ένα μόνο νούμερο να υπάρχει. Θέλω να μπαίνω σ αυτό το site και να μαθαίνω κάποια στανταρ πράγματα, δε θέλω google kai ξένα sites.

3. Μ' αρέσει η ενότητα με τις προσφορές, ας υπήρχε ένα κουτί, μονάδα το γράφει το wordpress που να λέει στην πρώτη σελίδα για καλές προσφορές. Δεν έχει να κάνει με διαφήμιση, αλλά για ενημέρωση, βρέθηκε κάτι καλό, ποιοτικό και οικονομικό για την τσέπη, ας το δείξουμε μ' ένα πιο γραφικό τρόπο από το να ψάχνουμε σε ποστς

Τα εικονίδια τα χω λατρέψει, το μαύρο φόντο είναι ωραίο αλλά θα το ήθελα σε gradient τύπο.

Αυτά. Προτάσεις και ιδέες για το 2012, πως θα μ άρεσε. :Q..

Καλή χρονιά

Link to comment
Share on other sites

Ενα μπραβο καταρχήν στα παιδιά για το καταπληκτικό αυτό φόρουμ και τον διαγωνισμό!

οσον αφορά την βελτίωση του φόρουμ θα ήθελα να δώ τα εξής

ενα spoiler στα ποστς

οσο πιο πολλα tutorials/how to's/ οδηγούς, ειδικά για υδρόψυξη που ψάχνονται όλο και περισσότεροι τώρα τελευταία, για hardware/volt mods κτλ..

την σχεδίαση και τα χρώματα plz μήν τα αλλάξετε!

φυσικά πιό πολλούς διαγωνισμούς

και meetings και σε άλλες πόλεις ρααααα!!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να δω περισσότερο ομαδικό ένωμα στο θέμα benchmark και αλληλοβοήθεια,και ας βάλετε επιτέλους μέσα οτι εχει να κανει με android ....κατα τα αλλα όλα μια χαρά και με το παραπανω σαν forum!!!!!!!!

ευχαριστώ για τα πολλη ωραία δωρα που προσφέρετε κατα καιρούς τσάμπα παρακαλώ που στις εποχές μας πέθανε!!!!!!

καλη χρονια σε ολους!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όπως λένε όλοι θα ήθελα μια ανανέωση στο site(πχ. να μεγαλώσουν τα εικονίδια στο άνω μέρος ... τώρα είναι άσκηση στόχου σε οθόνες με μικρό dor pitch)

επιπλέον ένα άπλωμα των reviews σε μεγαλύτερη κλίμακα και σε ποιο low-mid end προϊόντα..

το black theme το γουστάρω τρελά οπότε δεν θέλω να αλλάξει...

και να μεγαλώσει το μέγεθος της σελίδας στο forum από 10 posts/page σε τουλάχιστον 20

καθώς και την διοργάνωση/κάλυψη περισσότερων events εγχώρια και μη

βέβαια αυτά τα θέλω εγώ ...όμως πιστεύω πως όλοι όσοι εργάζονται για την λειτουργία αυτού του site θα αποφασίσουν στο τέλος κάτι που θα είναι και εύκολα υλοποιήσιμο και σταθερό (το σημαντικότερο κατ'εμε)

καλή χρονιά σε όλους...μακάρι το 2012 να πάει καλύτερα απ'το 2011

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα "άντε πότε θα τελειώσει ο διαγώνισμός" αλλά τώρα που τελειώνει, ξέρω πως θα μου λήψει. Ξέρω πως αύριο θ' ανοίξω το pc και θα τσεκάρω κατευθείαν το ταμπ του box (1 από τα 4 ταμπς που ανοίγουν όταν ανοίγω τον chrome είναι το box) να δω τι παίζει με το διαγωνισμό και να κάτσω με καφεδάκι να βρω την απάντηση. Δεν πειράζει όμως. Θα ξεχαστώ με κάποιο review ή κάποιο νέο (έχει και την ces 2012 τώρα).

Τι θα ήθελα να έχει το box;

Το χρώμα μ' αρέσει. Είναι ξεκούραστο και sic :D Αν το αλλάξετε, σας ξορκίζω, μην το κάνετε άσπρο. :D

Περισσότερα reviews και συγκριτικά είναι το 1ο που σκάει στο μυαλό, αλλά φαντάζομαι πως αν μπορούσατε να κάνετε πιο πολλά θα τα κάνατε οπότε δεν τα ζητάω.

Μια καλή ιδέα θα ήταν ένα κομμάτι που να σχετίζεται με την τεχνολογική εκπαίδευση. Με νέα για online μαθήματα που προσφαίροντε δωρεάν από πανεπιστήμια και εταιρίες, πιστοποιήσεις, σεμινάρια κλπ, πάντα γύρω απ την τεχνολογία (προγραμματισμό, διαχείριση, εκμάθηση προγραμμάτων και πάει λέγοντας).

Α ναι! Το σύστημα για το ανέβασμα αρχείων θα το χαρακτήριζα ψυχοφθόρο. :D :D

Αυτιά. Δεν μου 'ρχεται κάτι άλλο, μιας και το box κινείτε σε πολύ υψηλά standards νομίζω.

Συγχαρητήρια για τον καταπληκτικό διαγωνισμό και ευχαριστούμε για τον κόπο και την υπομονή σας.

Υγεία, κουράγιο και καλή τύχη σε όλους για τι νέα χρονιά!

Ήθελα να το πω , το ξέχασα και το πε ο InsertCoin ακριβώς από κάτω. Ένα shoutbox νομίζω θα ήταν καλή προσθήκη.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση την σελιδα αλλα οχι αλλαγη χρωματων, το μαυρο ειναι κομπλε.

Ενα shoutbox/chat στην αρχικη ακριβως πανω απο τις ειδησεις εκει που ειναι η διαφημιση δλδ

Ισως θεματα λιγοτερο χαρντκορ οβερκλοκινγκ, για λιγοτερο εμπειρους χρηστες τουτοριαλς πως να αρχισουν.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για των διαγωνισμό και καλή επιτυχία σε όλους , από την λίγη περιήγηση μου στα forums μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι από τα καλύτερα σε Ελλάδα αν όχι το καλύτερο , εγώ θα ήθελα να ευχηθώ στα παιδιά να συνεχίσουν έτσι και τα υπόλοιπα θα έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now