mortisboy

Au Revoir - 27η Δοκιμασία: See Ya 'Round

Recommended Posts

Χρόνια πολλά παιδιά!

Ένα thanks/like button ζητώ ο φουκαράς... Αααα και το χρωματάκι παρότι είναι πολύ ωραίο, όταν αλλάζεις tab συνήθως στραβώνεσαι γιατί τα περισσότερα sites χρησιμοποιούν ανοιχτά χρώματα.

Άντε και του χρόνου να'μαστε όλοι καλά, και με διπλάσια μέλη!!

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα με χαλαει το μαυρο b/g ρε??? :P

Ολα καλα παιδια... Τα φορα, ετσι κι αλλιως 8/10 ειναι για το παρεακι και το ξυσιμο. Τις 2/10 που κανουμε και το χομπυ μας και μαθαινουμε 5 πραγματα, καλο ειναι.

Κι εγω θα γουσταρα περισσοτερο hw. Τα reviews σαν δομη νομιζω οτι ετσι κι αλλιως τα "εχετε" σαν ποιοτητα... σιγα-σιγα θα πατε και σε ποσοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή να ξαναπώ καλή χρονιά σε όλους και καλή τύχη.

Όσον αφορά τα reviews θα ήθελα (αν γίνεται) να γίνουν περισσότερα.

Αυτό που όμως θα ήθελα είναι πιο πλούσια. Δηλαδή σε παρουσιάσεις κουτιών θα ήθελα να δω πως είναι το κουτί γεμάτο ( σε κάποια απουσιάζει όπως στο Corsair Carbide 500R White).

Σε coolers, fans, psu κτλ θα ήθελα και μέτρηση θορύβου. Καλή η απόδοση αλλά τα αυτάκια μου δεν αντέχουν το βουητό.

Το χρώμα του forum είναι μια χαρά, να μην το κάνουμε παρδαλό διαβάζεται μια χαρά σκούρο.

Τα video reviews καλά είναι αλλά έχουν πιο πολύ κόπο από τις φωτογραφίες, άσε που ο παρουσιαστής θα γίνει φίρμα και θα μου πάρει το χαρέμι και δεν το θέλω αυτό.

Αυτά από εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απο όλα ευχαρίστω για τον διαγωνισμό,μιας και έμαθα μερικά πραγματάκια που δεν ήξερα.

Απο θέμα εμφανισης εμένα μαρέσει και αμα το αλλάξετε κρατηστω το dark theme style i love it.

Για μερικά giveaway ή διαγωνισμούς δεν θα έλεγα όχι.

Τι άλλο? Ξέρω γω,μετά από τόσες σελίδες με post είναι δύσκολο να σκεφτώ κάτι πρωτότυπο και new :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα.

Κατ'αρχην ο διαγωνισμός ήταν εξαιρετικός και κατανάλωσα δεκάδες ώρες ψάχνοντας για τις απαντήσεις. (μορφώθηκα και λίγο παραπάνω) :lol

Απο το forum είμαι γενικά πολύ ευχαριστημένος, σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά εδώ και 4 χρόνια ( ναι, δεν έχω καθόλου posts γιατι βαριέμαι να γράφω.. ούτε σε άλλα forum έχω.. :)

Αυτό που θα'θελα να δω περισσότερο είναι reviews νέων προιόντων, συγκριτικά hardware και κανα oc guide στις νεότερες πλατφόρφες.

Συνεχίστε την καλή προσπάθεια..

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους για τον διαγωνισμο. Μας κρατησε συντροφια τις κρυες μερες του χειμωνα και καθε μερα με κατι καινουριο και ξεχωριστο.

Κατι που θεωρω απαραίτητο και απορω πως δεν το εφαρμοσατε ακομα ειναι το θεμα των 'Like'.

Επισης πολυ χρησιμο θα ηταν να γινοταν αυτοματα resize οταν ανεβαζουμε φωτογραφιες που υπερβαινουν την μεγιστη επιτρεπτη αναλυση (παντα δηλαδη:D)

Θεωρω οτι θα ηταν πολυ χρησιμο να αποθηκευονταν τα αποτελεσματα ολων των reviews σε ενα database ετσι ωστε να μπορουμε να συγκρινουμε τις μετρησεις και να αποφασιζουμε πιο ευκολα ποιο καλυπτει τις αναγκες μας ως καταναλωτες.

Τελος προσωπικα θα με βολευε να γινοταν αυτοματα παρακολουθηση των θεματων οπου εχω ποσταρει.

Keep up the good work.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους για τον διαγωνισμο. Μας κρατησε συντροφια τις κρυες μερες του χειμωνα και καθε μερα με κατι καινουριο και ξεχωριστο.

Κατι που θεωρω απαραίτητο και απορω πως δεν το εφαρμοσατε ακομα ειναι το θεμα των 'Like'.

Επισης πολυ χρησιμο θα ηταν να γινοταν αυτοματα resize οταν ανεβαζουμε φωτογραφιες που υπερβαινουν την μεγιστη επιτρεπτη αναλυση (παντα δηλαδη:D)

Θεωρω οτι θα ηταν πολυ χρησιμο να αποθηκευονταν τα αποτελεσματα ολων των reviews σε ενα database ετσι ωστε να μπορουμε να συγκρινουμε τις μετρησεις και να αποφασιζουμε πιο ευκολα ποιο καλυπτει τις αναγκες μας ως καταναλωτες.

Τελος προσωπικα θα με βολευε να γινοταν αυτοματα παρακολουθηση των θεματων οπου εχω ποσταρει.

Keep up the good work.

Το τελευταίο γίνεται, συγκεκριμένα στο "User SP" > "Επεξεργασία επιλογών" > "Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα". :T:

Link to comment
Share on other sites

Ο καλύτερος διαγωνισμός που έχω συμμετάσχει, ever! Μπράβο παιδιά :T:

Θα ήθελα να δω tutorials για overclocking με όλους τους τρόπους. Αέρα, νερό, και πιο προχωρημένα, άζωτο, ήλιο!!!

Από θέμα εμφάνισης η σελίδα τα σπάει. Τα χρώματα μου αρέσουν και ας λένε κάποιο ότι είναι σκούρα.

Αυτά. Άντε και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Το forum τα έχει σχεδόν όλα παρόλα αυτά , του λείπουν περισσότερες συγκρίσεις υπολογιστών και ενημερώσεις με τρόπους αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και επικίνδυνο απ?όσο ξέρω

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

δεν ξερω ποσο επικινδυνο ειναι.

μπορει ενα ψυγειο που δουλευει να ειναι πιο επικινδυνο :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να έχουμε πιο πολλές κατασκευές με θέματα ψύξης και αμα είναι εύκολο να βάλλεται και άλλου είδους κατασκευές να είναι ανάμεικτες και να είναι ένα θέμα μόνο για κατασκευές!!! :P:)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για το διαγωνισμό :)

Θα ήθελα να δω κυρίως περισσότερα reviews. Δε με ενδιαφέρει η αλλαγή στο design γιατί είμαι κατά των αλλαγών σε κάτι που έχω συνηθίσει και δεν είναι προβληματικό :D

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δεν θα ζητίσω παραπάνω παρουσιάσεις κι διαγωνισμούς,

αυτό που προσωπικά θα ήθελα είναι το site να παραμείνει αυθεντικό ως προς τον χαρακτήρα του και να ΜΗΝ μεταλλαχθεί όπως άλλα σε κέντρα πωλησεων

Επίσης ωραίο θα ήταν 1/3 διαγωνισμούς να περιλλαμβάνει overclocking :)

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα .Προσωπικα με καλυπτει οπως ειναι.

Μακαρι οπως παλαιοτερα που βοηθησα να μπορουσα να βοηθουσα

ακομα και σημερα.

Καλη συνεχεια inside the hwbox :)

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα πετάει!!! Ειδικά τώρα τελευταία που γίνονται και αρκετά reviews....Δε χρειάζεται τίποτα λιγότερο ούτε τίποτα περισσότερο....

:victory:...:victory:...:victory:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now