bloody.k

αγορα ακουστικων με μικροφωνο για μουσικη

Recommended Posts

παιδες ψοφησαν τα apple ακουστικα που ειχα και ειμαι στο σαφαρι για καινουρια.ψαχνω ακουστικα inear σε τετοιο στυλ MB770.jpg που να εχουν καλη ποιοτητα αναπαραγωγης μουσικης,να μην χαλανε ευκολα και να εχουν μικροφωνο για να μπορω να μιλαω στο κινητο.χρηματικο οριο ειναι το πολυ 100ε.εχει κανεις καμια ιδεα?μετα απο λιγο ψαξιμο που εκανα μου εχουν γυαλισει αυτα και αυτα

Link to comment
Share on other sites

Πάρε πάλι τα ίδια ρε συ. Γιατί να αλλάξεις αφού είναι πολύ ποιοτικά ;)

ʼAμα ακούσεις αυτά εδώ Σάκη θα σου φύγει η μαγκιά!

bloody.k

Ο pro pitsirikos (member) έχει αγοράσει αυτά εδώ

Jays - a-JAYS Four

50 ευρο από ebay

Kαι αυτά για android και ένα button τα πείρα εγώ,εχουν ενα db διαφορά

http://www.jays.se/products/earphones/a-jays-one-plus.html

40 ευρό απο ebay

Μου φάνηκαν λογικά λεφτά για αυτό και τα πείρα προσωπικά, αν ακούσεις απόδοση ήχου δεν θα θες να τα βγάλεις από τα αυτιά σου.

Δες απλά details.

Link to comment
Share on other sites

σακη λεω να αλλαξω,να δω και κατι διαφορετικο γιατι ολα τα ακουστικα που ειχα μεχρι τωρα ηταν apple.(και επισης με τρωει και λιγο η τσεπη μου :D )

jason δυστυχως δεν ταιριαζουν στο αυτακι μου αυτα τα inear,αυτα που χε μεσα το nexus s δεν μου κανουνε,μου πεφτουνε και γι αυτο θελω κατι σε styl της apple.

edit:επισης να πω οτι η μουσικη που ακουω ειναι κυριως metal και μετα hiphop μηπως επηρεαζει κατι στα ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

σακη λεω να αλλαξω,να δω και κατι διαφορετικο γιατι ολα τα ακουστικα που ειχα μεχρι τωρα ηταν apple.(και επισης με τρωει και λιγο η τσεπη μου :D )

jason δυστυχως δεν ταιριαζουν στο αυτακι μου αυτα τα inear,αυτα που χε μεσα το nexus s δεν μου κανουνε,μου πεφτουνε και γι αυτο θελω κατι σε styl της apple.

edit:επισης να πω οτι η μουσικη που ακουω ειναι κυριως metal και μετα hiphop μηπως επηρεαζει κατι στα ακουστικα

Αμα θα εισαι στην κοπη θα στα φερω να τα ακουσεις! φερε εσυ πηγη για τον ηχο που σου αρεσει. ο J θα σου δωσει αυτα που ειναι για τα ''πολλα'' και εγω τα made for iphone να τα ακουσεις.

Δεν θα θες να τα βγαζεις απο τα αυτια σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Inear ακουστικά είναι αυτά που σου έδειξα.

Αυτά που μας δείχνεις δεν ονομάζονται inear,έχεις μπερδευτεί λιγάκι :P

λιγο εχω μπερδευτει να σου πω την αληθεια γιατι σε οποιο site μπω τα βρισκω σε αυτη την κατηγορια αλλα για να γινω κατανοητος στο τι ψαχνω εβαλα και την φωτογραφια.κανονικα πως λεγονται για να ξερω τι ψαχνω ακριβως?

Αμα θα εισαι στην κοπη θα στα φερω να τα ακουσεις! φερε εσυ πηγη για τον ηχο που σου αρεσει. ο J θα σου δωσει αυτα που ειναι για τα ''πολλα'' και εγω τα made for iphone να τα ακουσεις.

Δεν θα θες να τα βγαζεις απο τα αυτια σου. ;)

θα ρθω στο κοπη τι πιτα μαλλον αλλα δεν νομιζω μεχρι τοτε να αντεξω χωρις να παρω καινουρια ακουστικα :P

εχετε να προτεινετε κατι αλλο στο στυλ που ψαχνω ή να τσιμπησω τα ajays τα οποια ειναι και ακρως ερωτευσιμα?:kiss:... φανταζομαι με το μικρο λαστιχακι θα καταφερουν να μπουν μεσα στο αυτι μου χωρις να πεφτουν

Link to comment
Share on other sites

θες να σου βγαλω φωτογραφια τωρα?:P τα inear που εχει το nexus s μεσα(που πιστευω θα τα χεις δει γιατι αν δεν κανω λαθος το χεις και συ?) εχουν μεγαλο λαστιχο και οταν πιεζω το ακουστικο να μπει μεσα στο αυτι βγαινει εξω.τα αλλα σφηνωνουνε και δεν πεφτουνε.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε με τα a-jays όπως προείπες, αν αλλάξεις λαστιχάκι θα είσαι κομπλέ!

ʼAλλη απόδοση έχουν τα Inear και άλλη έχουν τα απλά!

Δεν ξέρω ,δίκια σου επιλογή :P ,κανεις ότι θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

τα χω τσιπμησει οπως ειναι τα ajays αρκει να μου επιβαιβεωσετε οτι αντεχουν σε τσεπες κλπ. γιατι δεν μου γεμιζουν το ματι απο αυτη την αποψη

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθαν σημερα.οι πρωτες αντυπωσεις πολυ καλες.ο ηχος μαμαει,το μονο που δεν μου εκατσε καλα ειναι το καλωδιο που το βλεπω να χαλαει σχετικα γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

το μονο που δεν μου εκατσε καλα ειναι το καλωδιο που το βλεπω να χαλαει σχετικα γρηγορα

Λες χαζομάρες τώρα!

Που ξέρεις από την πρώτη στιγμή ποσο θα σου κράτηση η ποιότητα?

Εγώ τα έχω ένα μηνα και δεν έχουν πάθει το παραμικρό !

Μεγιά λοιπόν !

Link to comment
Share on other sites

νταξει στον μηνα και των 15ε ακουστικα μια χαρα θα ειναι,το θεμα ειναι στον χρονο τι γινεται :P τεσπα,ελπιζω να μην εχω κανενα προβλημα και σας ευχαριστω πολυ για τις προτασεις σας! :T:

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με ότι δεν θα σου χαλάσει από την ποιότητα του καλωδίου, από πάτημα η από τράβηγμα θα την πάθουν ..

Στα πέθανα ακόμα δεν τα πείρες :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθαν τα superlux hd668b χαλασανε τα ajays.πρεπει να χει κουνηθει το καλωδιακη που συνδεεται με το βυσμα.φτιαχνεται αυτο,πανε για πεταμα ή υπαρχει και περιπτωση να γινουν rma?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now