reynolds

O 600T μπορεί να φιλοξενήσει τη GA-X79-UD5;

Recommended Posts

Το πανέμορφο κουτί της Corsair 600Τ μπορεί ναι φιλοξενήσει τη μητρική της Gigabyte GA-X79-UD5;

Με προβληματίζει γιατί η μητρική είναι τύπου E-ATX και το site της Corsair λέει ότι ο 600Τ δεν υποστηρίζει αυτό τον τύπο μητρικής!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντα μου άρεσε το μικρό Obsidian (700D) αλλά αν εσένα σε "τρελαίνει" το μεγάλο... γιατί όχι; Συζητήσεις παίζουν αρκετές για το 900D αλλά ακόμα δεν έχω δει τίποτα leaked...

Link to comment
Share on other sites

hijack αλλα μιας και αναφερθηκε... το 800D αξιζει ακομα για αγορα αν το cosmos II δεν αρεσει?

χ α λ α ρ ά αξίζει, το κουτί ειναι διαμάντι λέμε :T:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στην Corsair και περιμένω απάντηση! Το πιθανότερο βέβαια είναι να μη χωράει, όπως λέτε και εσείς παιδιά! :(

Πληροφοριακά, δεν έχω αγοράσει ούτε το κουτί ούτε τη μητρική! Επειδή το κουτί μου αρέσει πολύ, μπορώ να φιλοξενήσω μητρική με 8 θέσεις μνήμης, μέγιστο 64 GB και τύπου ATX;

Έχετε να μου προτείνετε κάποια; Δε θέλω MSI!!! :P

Από περιέργεια E-ATX είναι οι μεγάλες μητρικές; Και μόνο οι full tower cases μπορούν να τις φιλοξενήσουν;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη παιδια ουτε η ASUS Maximus IV Extreme θα χωραει...?

κριμα γιατι ειναι πολυ καλο κουτι και πολυ ομορφο..

αν και σε μερικα reviews λενε οτι χωραει και πιο μεγαλες μητρικες..

Link to comment
Share on other sites

τελικα μπορει να παρει και Ε-ΑΤΧ μητρικες...το μονο προβλημα αν το θεωρειτε προβλημα ειναι οτι καλυπτονται λιγο οι τρυπες για το cable managment...αλλα και παλι υπαρχει χωρος για να περασουν τα καλωδια..

pN2x6.jpg

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη παιδια ουτε η ASUS Maximus IV Extreme θα χωραει...?

κριμα γιατι ειναι πολυ καλο κουτι και πολυ ομορφο..

αν και σε μερικα reviews λενε οτι χωραει και πιο μεγαλες μητρικες..

Με κάθε επιφύλαξη φίλος έχει πει ότι η UD5 χωράει στο 600T και το έχει δοκιμάσει!!!

Δεν μου απάντησε η Corsair!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now