WebHunter

Cooler Master Cosmos II Review: A view to the future

Recommended Posts

Πωπωπωπωπω! Υπερπλήρες review! Τέλειες φωτογραφίες! Νέα effects σε review!

EΥΓΕ Αντρέα! :T::T:

Το κουτί όμορφο με λίγα ψεγάδια...:)

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι το αφηνω ασχολιαστο.... μιας και τα ειπες και τα εδειξες ΟΛΑ!

Πραγματικο υπερ-review με τα ολα του

πιθανοτατα το καλυτερο που εχω δει ever στον τομεα των cases.

Πολλα συγχαρητηρια απο μενα και πολλα μπραβο για τη δουλεια που εριξες Aντριαν!

Καλλιστα το πασαρεις πισω στην Coolermaster να το συνοψισουν και να το χρησιμοποιησουν σαν info/promo υλικο του προιοντος τους.

Το μονο κακο του θεματος ειναι οτι μετα απο τετοιο case και τετοια παρουσιαση

αντε να σου κανει κεφι να κανεις review σε κανα απλο generic midi....

keep it up!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για το ωραίο review! Κάνατε πολύ καλή δουλειά! :bravo:

Σημείωση: Βάλατε και στα θετικά και στα αρνητικά το 'ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ'

Εγώ που το πήρα,έχω να πω,διαφέρει στην πραγματικότητα,είναι ποιο όμορφο,και ποιο μεγάλο! Είναι έργο τέχνης! Το παράθυρο είναι για μένα το μόνο κατά,και το fan controller! Εντάξει,σιγά μην έβαζε τώρα lamptron..θα ανέβαζε κατά πολύ το κόστος!

Ελπίζω στο μέλλον να βγάλει κανένα παράθυρο.Που θα το χρεώσει ακριβά κιόλας!

Κατά τα άλλα, μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφική επιμέλεια: απίστευτη! Μετρήσεις: απλά δεν υπάρχουν! Βάθος ανάλυσης: υποδειγματικό! Κείμενο: στρωτό, μεστό, τα λέει όλα και συμφέρει! Καινοτομίες: και σε 3d! Πραγματικά καταπληκτική δουλειά, υπόδειγμα review, τί να πούμε και εμείς οι υπόλοιποι, μας βάλατε τα γυαλιά! Αυτό από την άλλη είναι καλό, γιατί ανεβάζει τον πήχυ δυσκολίας, την ευγενή άμιλα μεταξύ των reviewers και φυσικά, αποτελεί ένα παράδειγμα προς μίμηση, έναν οδηγό για μελλοντικές δουλειές των υπολοίπων (reviewer εννοώ) και δείχνει ότι όπου υπάρχει συνεργασία, όρεξη για δουλειά και κυρίως μεράκι, γίνονται κυριολεκτικά θαύματα (σαν το παρόν review).

Μπράβο Webhunter, δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουν τη δουλειά σου (πρέπει να'πεσε τρελλόοοο ξενύχτι).

Link to comment
Share on other sites

Το review μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ. Ευανάγνωστο, πλήρες, δεν αφήνει κενά. Ψιλό-ψόφησε ο webbie για να γίνει αλλά άξιζε και με το παραπάνω.

Για το κουτί...

Χθες παρέλαβα για ένα σύστημα ενός φίλου που στήνω το Obsidian 800D και το πρώτο πράγμα που μου πέρασε από το μυαλό είναι: ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ...

Άρα το συγκεκριμένο δεν θέλω να το φανταστώ γιατί θα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ.

Το κουτί εκτός της έλλειψης παραθύρου είναι υπερπλήρες σε όλα.

Αλλά πολύ μεγάλο ρε παιδιά... πολύ μεγάλο σε σημείο να γίνεται αντιαισθητικό ενώ είναι τόσο όμορφο.

Webbie ανέβασες το πήχη πολύ ψηλά. ΩΡΑΙΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

There is a new case reviewer in town!

Φοβερος webbie, τετοια λεπτομερια ουτε Phaseone + 80mp digital back! ;)

Οσο για το κουτι, πολυ ωραιο, αλλα δεν νομιζο να το διυνε πολυ στα χερια τους...

Link to comment
Share on other sites

Νταξει δεν υπαρχει το review...οτι και να πουμε ειναι λιγο πραγματικα..και το 3d τα σπασε!:T:

Πολλα μπραβο guys!

To κουτακι τουμπανο.

Link to comment
Share on other sites

το review πολυ καλο.εγω το εχω παρει ηδη και καθεται και περιμενει ivy και z77.μια ερωτηση:αυτο το ασπρο που εχεις στο τελος τι ειναι ακριβως;αλλη εκδοση η' custom made σε ασπρο;

Link to comment
Share on other sites

Μλκ Ανδρεα εντάξει... υποκλείνομαι... animations με transparent φόντο, τελειες φώτο, λεπτομέριες στο φουλ... το review σου είναι πιο καλό και από το cosmos το ίδιο !!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά διάβασα το review όχι γιατί με ενδιαφέρει το καινούργιο cosmos ii αλλά λόγω του ότι είναι πραγματικά πολύ όμορφα γραμμένο και με άποψη.

Απλά τα συγχαρητήριά μου.

Link to comment
Share on other sites

Respect για αλλη μια φορά για ένα άψογο review!!!

Στα του κουτιού τώρα ,είναι ΤΕΡΑΣ !!!! Η τιμή βέβαια για ενα θέμα... αλλα για τους νερουλάδες τέτοιοι χώροι είναι ταμαμ , τωρα οι υπολοιποι δεν θα το γεμισουν ποτέ

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ υπαρχει review για case που να μη διαβαζω, ειτε σε sites του εσωτερικου ειτε του εξωτερικου.

Παιρνω το χρονο μου (και αρκετες φορες ειναι ανω της μιας ωρας), το καφεδακι μου, τα τσιγαρακια μου

και ξεκιναω. Γυρναω πισω, ξαναπαω μπροστα, συνεχιζω, και ξανα πισω, μεχρι να το τελειωσω.

Ενα εχω να πω για αυτο το review:

Ειναι το ΜΟΝΟ review που θελω να ξαναδιαβασω και να ξαναδω φωτο.

Οπως προειπαν καποια παιδια, εθεσες νεα standards και ανεβασες ψηλα τον πυχη.

Ευχαριστω για την αψογη παρουσιαση και αναλυση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά FAN CASE led 120mm για το κουτί που μπορούμε να βρούμε για να ρυθμίζεις να ανάβει και να κλίνη το led από το FAN PANEL και ταυτόχρονα να ρυθμίζεις την ταχύτητα του ανεμιστήρα του κουτιού,δηλαδή παρόμοιο με το 200mmFAN που έχει από μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

το γελοιο ξερετε ποιο ειναι ε

του λετε ολοι μπραβο και αυτος σκεφτεται τα 1002 εξτρα που θα μπορουσαν να το κανουν ακομα καλυτερο

:P

Αν κάποιοι δεν είχαν αυτό ακριβώς το ένστικτο θα είμασταν ακόμα ούγκα ούγκα με δέρματα για ρούχα και θα κακαρώναμε σαν τα κουνούπια από τις αρρώστιες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now