WebHunter

Cooler Master Cosmos II Review: A view to the future

Recommended Posts

το γελοιο ξερετε ποιο ειναι ε

του λετε ολοι μπραβο και αυτος σκεφτεται τα 1002 εξτρα που θα μπορουσαν να το κανουν ακομα καλυτερο

:P

το "γελοιο" ειναι κατι αλλο αν επιτρεπετε (οχι οτι δεν το εχω κανει και εγω)

οτι τα σχολια στα reviews κατα 99% ειναι τετοιου περιεχομενου και οχι περι καποιας επικοδομητικης συζητησης για το προιον η για το πως θα μπορουσε να γινει ακομα καλυτερο

Μπαινεις στο review και διαβαζεις πρωτα 4-5 σελιδες μπραβο ευγε γα..σες, εσπειρες, ανεπαναληπτος, μοναδικος, τιτανομεγιστος (που σιγουρα ειναι ετσι, ολα τα παιδια που αναλωνουν χρονο και κοπο + οτι ο reviewer νιωθει οτι ο κοπος του δικαιωνεται) αλλα καλο θα ηταν να υπαρχει ενα μετρο. ;)

Το συγκεκριμενο βεβαια, επειδη ξεφυγε πραγματικα, ειναι σε αλλο επιπεδο τελειως, αξιζει ολα τα συγχαρητηρια που μπορει!

Link to comment
Share on other sites

Ένα review για να είναι απόλυτο,και να δεις τα πάντα,χρειάζεται και βίντεο. Τα περισσότερα πράγματα που έμαθα για το κουτί αυτό, ήταν από το review στο overclock3D σε video.Είναι απόλυτο.Όχι πως τα άλλα ή αυτό δεν είναι καλά.Μια χαρά είναι όλα! Αλλά όποιος θέλει να ξεψυρίσει το κουτί,αυτό είναι το ιδανικό! Σε όσα έχω δει μέχρι τώρα,αυτό με κάλυψε 100%!

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το Review. Kαι το κουτάκι σκοτώνει. Τώρα για τα "αρνητικά" που έχετε βάλει τολμώ να πώ οτι δεν αποτελούν αρνητικά λειτουργικής φύσεως του κουτιού, αλλά κυρίως αισθητικά.

Link to comment
Share on other sites

Ένα review για να είναι απόλυτο' date='και να δεις τα πάντα,χρειάζεται και βίντεο. Τα περισσότερα πράγματα που έμαθα για το κουτί αυτό, ήταν από το review στο overclock3D σε video.Είναι απόλυτο.Όχι πως τα άλλα ή αυτό δεν είναι καλά.Μια χαρά είναι όλα! Αλλά όποιος θέλει να ξεψυρίσει το κουτί,αυτό είναι το ιδανικό! Σε όσα έχω δει μέχρι τώρα,αυτό με κάλυψε 100%!

[media']

[/media]

οντως χρειαζεται η εικονα για να εχεις αποψη.

σκοτωνει το Cosmos II αλλα με τετοια τιμή ειναι άπιαστο ονειρο για μενα

ο logan παρεμπιπτόντως κανει εξαιρετικα reviews και δε χαριζει καστανο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now