caution

Corsair Vengeance 1300 Gaming Headset Review: Με το βλέμμα στους Gamers!

Recommended Posts

Πολυ καλο ρεβιου! Αν και δεν ειμαι φαν τον ακουστικων γιατι με κουραζουν, αυτα ισως τους εδινα μια ευκαιρια!

Ωραιες φωτο και πολυ αναλυτικο! Μπραβο παιδες!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Τάσο :T: Μπόλικο user experience που σε βάζει μες στα πράγματα, ωραίες φωτογραφίες (έχεις βελτιωθεί εσύ :D) και εύστοχες ατάκες!

Τα ακουστικά μου άρεσαν και σίγουρα ψήθηκα να τα δοκιμάσω με αυτά που διάβασα, αλλά θα προτιμούσα κάτι πιο ολοκληρωμένο, του στυλ... digital και όχι analog με κάρτα ήχου ;)

P.S.

Είναι τα Vengeance 1300 τα καλύτερα headphones που υπάρχουν; Όχι. Σε καμία περίπτωση. Στον συγκεκριμένο χώρο, υπάρχουν brands των οποίων τα flagships θα ενεργοποιήσουν ακουστικές περιοχές του ακουστικού σας νεύρου, που δεν είχατε φανταστεί ότι διαθέτατε, αλλά θα το κάνουν, ατυχώς, ζητώντας σας πολλαπλάσια χρήματα.

Κάτι τέτοια χαίρομαι να διαβάζω στα κείμενά σου :D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

ρε caution μηπως επρεπε να γινεις δικηγορος?

αφου πρωτον το'χεις και δευτερον δε χαριζεις

αληθινο review με ολη τη σημασια, μου αρέσει πάρα πολυ

ωραιος!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια :)

Από την συγγραφή του κειμένου, μέχρι την δημοσίευση σαν να τα βλέπω να έχουν "αδυνατίσει" κατά 10?, πράγμα πολύ ευχάριστο.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο Τάσο! δεν ειμαι ουτε εγω τον ακουστικων (ειδικα αφου πλεον δεν ενοχλω και κανεναν με τα ηχεια) αλλα ηταν ωραιο το ολο κονσεπτ που εφτιαξες εδω :D

Well done! :T:αν και επρεπε να σου κραταω μουτρα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το συγκεκριμένο review ο αναγνώστης, κατατοπίζεται πλήρως χωρίς να κουράζεται (πολύ βασικό). Η ροή του λόγου είναι συνεχής και αβίαστη, η χροιά ανάλαφρη, ο όγκος των πληροφοριών και των στοιχείων που δίνονται ικανοποιητικός, χωρίς να εμπλέκονται πολύπλοκες φόρμουλες και στοιχεία άχρηστα στον μέσο -μή σχετικό θα έλεγα- αναγνώστη. Το σίγουρο είναι ότι ο υποψήφιος αγοραστής σχηματίζει μια ολοκληρωμένη άποψη και η συνολική "γεύση"του review αφήνει στον ουρανίσκο οπωσδήποτε μία αρκετά ευχάριστη αίσθηση.

Μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now