Recommended Posts

Υπαρχει ακρη για αγορα της καινουργιας GTX 680 απο εξωτερικο ...τι εννοω με αυτο βρηκα site απο αγγλια το οποιο εχει σχετικα καλες τιμες σε σχεση με την ελλαδα αλλα δυστυχως δεν κανει ship ελλαδα ...αλλα εχω ενα φιλαρακι το οποιο κατεβαινει συχνα πυκνα ελλαδα ... και απο την στιγμη που δεν παιζει να ερθουν γρηγορα ελλαδα οι καρτουλες σε αυτες τις τιμες μπορουμε να κανουμε μερικες εξυπηρετησεις

12 Κομματια

Asus GTX 680 2GB GDDR5 Dual DVI HDMI DisplayPort PCI-E Graphics Card

12 Κομματια

Gigabyte GTX 680 2GB GDDR5 Dual DVI HDMI DisplayPort PCI-E Graphics Card

12 Κομματια

MSI GTX 680 2GB GDDR5 Dual DVI HDMI DisplayPort PCI-E Graphics Card

Pm για τιμες γιατι αλλαζουν ωρα με την ωρα λογο αριθμο τεμαχιων

Παραδωση χερι με χερι ! με εγγυηση και ολα τα σχετικα .. στο κουτι της!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς σε αυτό το θρεντ. Υπάρχει άκρη για τι? Για καλύτερη τιμή? Για τι ακριβώς για να καταλαβαίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς σε αυτό το θρεντ. Υπάρχει άκρη για τι? Για καλύτερη τιμή? Για τι ακριβώς για να καταλαβαίνουμε.

...τι εννοω με αυτο βρηκα site απο αγγλια το οποιο εχει σχετικα καλες τιμες σε σχεση με την ελλαδα αλλα δυστυχως δεν κανει ship ελλαδα ...αλλα εχω ενα φιλαρακι το οποιο κατεβαινει συχνα πυκνα ελλαδα ... και απο την στιγμη που δεν παιζει να ερθουν γρηγορα ελλαδα οι καρτουλες σε αυτες τις τιμες μπορουμε να κανουμε μερικες εξυπηρετησεις

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο πιξμανια?Εγω δεν το εμπιστευομαι.Μια φορα προσπαθησα να αγορασω μια καρτα και μου ζητουσε ενα καρο στοιχια μονο φωτοτυπια ταυτοτητας και αφμ δεν τους εστειλα:hehe:.Επισης μαγαζι γιατι δεν εχει?γιατι επικοινωνια μονο με μαιλ και τηλ?

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω αυτή είναι σε καλή τιμή αν κάποιος δεν μπορεί να περιμένει

GIGABYTE GeForce GTX 680 - 2 GΒ GDDR5 - PCI-Express 3.0 (GV-N680D5-2GD-B) :αγορές, τιμές, αξεσουαρ GIGABYTE GeForce GTX 680 - 2 GΒ GDDR5 - PCI-Express 3.0 ...

εγω μου φαινετε βιαστικα και την πατισα.....αλλα πηρα 2 ασυς που δν παιζουν pixmania!

Link to comment
Share on other sites

to pixmania απο Γαλλια δεν ειναι?

ο,τι κερδιζει σε τιμη το χανει σε μεταφορικα απ'οσο εχω δει μεχρι τωρα

Λες ε?Γιαυτο ειχα δει μια φορα 60ε μεταφορικα?:hehe:

Παντος αν διαβασετε λεει μεταφορικα ΑΠΟ 16ε.Μολις βαλεις κιαλα στοιχια ανεβενει η ταριφα.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει φίλο Γερμανία ή Ελβετία να του στείλει την κάρτα αυτός, στο caseking και το Art έχουνε κάρτες από 470 με max 509?.

Το Pixmania είναι αξιόπιστο μια χαρά ( έχω κάνει περί τις 5-6 αγορές από εκεί ), απλά πρέπει να πάρεις αρκετά πράγματα μαζί για να γίνει πολύ συμφέρον.

Αν τώρα έχει την κάρτα 529, δώρον άδωρον, στα ίδια λεφτά με το Πλαίσιο θα καταλήξεις με τα μεταφορικά ( η διαφορά μπορεί να είναι στο πότε θα πάρεις την κάρτα στα χέρια σου βεβαίως, δεν ξέρω αν έχουνε ήδη κάρτα εκεί και πότε θα έχει τις κάρτες το Πλαίσιο/e-shop/multidrama κ.ο.κ. )

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο πλαισιο θελω να παρω.Αν αξιωθει και φερει ποτε.....

Βλεπω σαν επιλογη την 680 δεν την εχει σημερα γιατι ετσι:que:...

Πρωτο 10ημερο Απριλη αναμενονται 10 τμχ απο την Palit GTX 680

απλως φθασαμε τις 10 προπαραγγελιες και κατεβασα την καρτα γιατι δεν υπαρχει λογος να πεφτουν προπαραγγελιες και να μην εχουμε να δωσουμε το προιον...

Αναμενονται εξτρα κομματια γυρω στις 20 Απριλιου βασει των οσων μου ανεφερε η Palit.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο 10ημερο Απριλη αναμενονται 10 τμχ απο την Palit GTX 680

απλως φθασαμε τις 10 προπαραγγελιες και κατεβασα την καρτα γιατι δεν υπαρχει λογος να πεφτουν προπαραγγελιες και να μην εχουμε να δωσουμε το προιον...

Αναμενονται εξτρα κομματια γυρω στις 20 Απριλιου βασει των οσων μου ανεφερε η Palit.

Σωστος!!!

Thanks μεσιε Whitetaker

Link to comment
Share on other sites

βρηκα site απο αγγλια το οποιο εχει σχετικα καλες τιμες σε σχεση με την ελλαδα!

670 euro δεν το λες καλές τιμές

Εχει αγορασει κανεις απο πιξμανια?Εγω δεν το εμπιστευομαι.Μια φορα προσπαθησα να αγορασω μια καρτα και μου ζητουσε ενα καρο στοιχια μονο φωτοτυπια ταυτοτητας και αφμ δεν τους εστειλα:hehe:.Επισης μαγαζι γιατι δεν εχει?γιατι επικοινωνια μονο με μαιλ και τηλ?

από pixmania πήρα 1600+euro πράγματα και ποτε δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα

to pixmania απο Γαλλια δεν ειναι?

ο,τι κερδιζει σε τιμη το χανει σε μεταφορικα απ'οσο εχω δει μεχρι τωρα

44 euro για κουτί κάρτα γραφικών τροφοδοτικό σκληρό δίσκο μνήμες και επεξεργαστή δεν τα λες πολλά με 2 μέρες παράδοση

208v68z.png

Link to comment
Share on other sites

sorry κιολας που μπαινω σφηνα αλλα το να σου χρεωσει τα μεταφορικα ενω εκανες παραγγελια 600+ ευρω ειναι το λιγοτερο γυφτια.

Link to comment
Share on other sites

για εναν ι5 (που το βαρος ειναι πολύ μικρό)τα 16 ευρω μεταφορικά τα λες πολλα

image.jpg

Μπα.

Για δοκίμασε να στείλεις εσύ με ACS/DHL/FedEx/UPS/TNT εσύ έναν i5 στο κουτί του από Αθήνα - Θεσσαλονίκη να δείς τιμή.

πρόσφατα το έκανα... ACS = 12? ( 18? αν είναι αντικαταβολή )

Link to comment
Share on other sites

ναι μπιλ αλλα εσυ δεν εχεις νταλαβερια με τις μεταφορικες καθε μερα και προφανως δεν εχεις την συνεργασια και τις τιμες που εχουν αυτοι με τις κουριερ.

Link to comment
Share on other sites

ναι μπιλ αλλα εσυ δεν εχεις νταλαβερια με τις μεταφορικες καθε μερα και προφανως δεν εχεις την συνεργασια και τις τιμες που εχουν αυτοι με τις κουριερ.

Και πάλι, καταλαβαίνεις ότι άλλο "φορτηγό Αθήνα-Σαλόνικα" και άλλο αεροπορικά Γαλλία-Ελλάδα έτσι ?

Επίσης πόσες πωλήσεις νομίζεις έχει το Pixmania στην Ελλάδα ώστε να έχει τίποτα τρομερές εκπτώσεις από την μεταφορική ?

Για να σε βοηθήσω πάλι, ας υποθέσουμε ότι στέλνουνε όλη μέρα κάθε μέρα παραγγελίες στην Ελλάδα ( ναι σου λέω :D ), πόσο έκπτωση θα τους κάνει η εταιρία ?

Εγω για απλή αποστολή ( εβδομάδας ) από Ελλάδα στην Γαλλία ( κοίτα να δείς τύχη στην επιλογή χώρας :D ) πριν 1μιση χρόνο για ένα δέμα παρόμοιου μεγέθους με κουτί από 980Χ ( σε όγκο και βάρος ) πλήρωσα 37? στην ACS.

Link to comment
Share on other sites

εν ολιγοις απο pixmania συμφερει μονο αν παρεις καμποσα πραγματα μαζι, οπως ο stefanos1992

ειρησθω εν παροδω τα 44 ευρω μεταφορικα ειναι χωρις ΦΠΑ

Link to comment
Share on other sites

συμφερει αν παρεις καμποσα μικρα πραματα με οχι μεγαλο βαρος. Γιατι αν τα στελνουν με dhl/fedex η δεν ξερω εγω τι που χρεωνουν με το βαρος, θα σε δαγκωσουν ασχημα στα μεταφορικα :P

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, αμα θέλετε, να ρωτήσω για ομαδική στο Caseking που τους ξέρω.

Και δεν τους ρωτάς ? ( τώρα που θα βρεθούνε άτομα Ελλάδα για ομαδική με την κάρτα στα 499-519? με την παρούσα οικονομική κατάσταση των περισσότερων αυτό είναι άλλο θέμα :P )

Τον Ollie ξέρεις εκεί ή κάποιον πιο ψηλά ?

Link to comment
Share on other sites

Τον ιδιοκτήτη.

Ναι αλλά δεν μπορώ να στείλω ένα mail να λέω τις θέλω πιο φθηνά...πρέπει να μαζέψουμε αριθμό.

Οχι πώς νομίζω πώς θα κερδίσουμε κάτι τρομερό..αλλά σίγουρα κάτι καλύτερο θα κάνουνε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now